Liepājnieku grupa “Musiqq” brauks uz Diseldorfu. (video)

Vakar…26. februārī Ventspilī, teātra namā “Jūras Vārti” par tiesībām pārstāvēt Latviju starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Diseldorfā cīnījās 11 dziesmas.

Kā domājat…kas ieguva tiesības braukt uz Diseldorfu ?

Nu …protams, ka liepājnieki ar  grupu “Musiqq”.

Viņu izpildītā “Angel in disguise” patika gan vairumam balsotāju, gan žūrijai. Neliekoļošu  uzvarētāju lauru iespaidā…man arī patika.

“Esam baigi priecīgie,” pēc uzstāšanās sacīja Marats Ogļezņevs, un pateicās visiem par atbalstu.

Superfinālā liepājniekiem izdevās apsteigt Lauri Reiniku ar lipīgo kompozīciju “Banjo Laura”, kam bukmeikeri prognozēja uzvaru, un grupu “Pieneņu vīns” ar “You are”.

Latvijas pārstāvis – grupa “Musiqq” – Diseldorfā uzstāsies otrajā pusfinālā – 12. maijā. Izlozes rezultātā Latvija konkurēs ar Nīderlandi, Bosniju un Hercegovinu, Ukrainu, Kipru, Austriju, Zviedriju, Moldovu, Beļģiju, Slovākiju, Izraēlu, Maķedoniju, Dāniju, Baltkrieviju, Bulgāriju, Igauniju, Rumāniju, Slovēniju un Īriju.

Savukārt pirmajā pusfinālā, kas notiks 10. maijā, piedalīsies Albānija, Somija, Armēnija, Šveice, Norvēģija, Gruzija, Turcija, Serbija, Krievija, Polija, Horvātija, Azerbaidžāna, Lietuva, Ungārija, Malta, Sanmarīno, Islande, Grieķija un Portugāle.

Tā sauktās “lielā četrinieka” valstis (Lielbritānija, Francija, Vācija un Spānija) un konkursa organizētājvalsts automātiski kvalificējas finālam.

Jāpiebilst, ka grupa “Musiqq” ieguva gan Ventspils pilsētas simpātiju balvu, gan radio “SWH” oranžo ceļasomu un iespēju sniegt trīs stundu garu koncertu radio ēterā.

Uzvarējušā dziesma Musiqq – Angel in Disguise :

PAPILDINU 16.03.2011

Duets “Musiqq” Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Diseldorfā uzstāsies ar 17. kārtas numuru otrajā pusfinālā, liecina informācija Eirovīzijas mājaslapā.

Pirms Latvijas pārstāvjiem “Musiqq” uzstāsies baltkrievi, bet ar 18. kārtas numuru sekos Dānijas pārstāvji.

Izloze notika 15. martā Diseldorfas arēnā, kur maijā tiks noskaidroti ikgadējie Eirovīzijas uzvarētāji.

Kopumā tika izlozēta 38 pusfinalistu uzstāšanās kartība un tā saucamo piecu lielo valstu (Francija, Vācija, Itālija, Spānija un Lielbritānija) kārtas numuri finālā.

Pirms tam tika veikta izloze, kurā noskaidroja sadalījumu pa pusfināliem. Vienīgais izņēmums tika pieļauts Izraēlas pārstavjiem, kuri automatiski startēs otrajā pusfināla, jo pirmā laikā viņiem ir nacionālie svētki.

PAPILDINU 08.04.2011

Grupa Musiqq, rīt dodas savā pirmajā veicināšanas braucienā uz Nīderlandes galvaspilsētu Amsterdamu.

Tur paredzēta tikšanās ar medijiem un uzstāšanās vienā no centrālajiem Amsterdamas klubiem “Air”.
Pasākumā “Eurovision in Concert” bez „Musiqq” piedalīsies vēl daudzu valstu pārstāvji, starp kuriem arī pārstāvji no Austrijas, Polijas, Ukrainas, Krievijas, Šveices, Serbijas, Somijas, Armēnijas un, protams, Nīderlandes.

Parasti šie koncerti pulcē lielu apmeklētāju skaitu un ir mediju uzmanības centrā. Uz Amsterdamu grupa līdzi vedīs speciāli konkursa veicināšanas vajadzībām sagatavoto CD singlu, kurā ir iekļautas 3 dažādas dziesmas “Angel in Disguise” versijas – oriģinālā, karaoke versija un producenta Lotara Lodziņa sadarbībā ar Jāni Kalvi veidotais Boyza II remikss.

Papildus šīm dziesmām singlā iekļautas arī dziesmas „Abrakadabra” angliskā versija un dziesma “Dance With Somebody”, kas savukārt ir grupas šī brīža aktuālākā singla “Dzīve izdodas” angļu versija.

Noklausījos remiksu “Angel in Disguise”…galīgs murgs. Vecā variantā skan daudz labāk un šeit manai domai no tautas… nav ne konservatorisms ne kas cits, vienkārši puiši sabojāja dziesmu.

PAPILDINU. 12.05.2011

 

12. maijā noslēdzies Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls un noskaidroti atlikušie 10 finālisti.

Viņu vidū nav Latvijas pārstāvju – dueta “Musiqq” puišu.

Latvijas pārstāvji duets “Musiqq” Eirovīzijas dziesmu sacensības otrajā pusfinālā uzstājās ar 17. kārtas numuru. Abi puiši bija pašpārliecināti un drosmīgi, parādot Eiropas auditorijai sevi no labākās puses.

“Musiqq” izvēlējās nemainīt priekšnesumu un skatuves kostīmus un piedāvāt Eiropas auditorijai tādu pat uzstāšanos kā Latvijas finālā Ventspilī.

Nu nebija lemts…un nav , ko raudāt viss vēl priekšā.

PAPILDINU 18.05.2011

Svētdien, kad atgriezāmies Latvijā, bija tikai mūsu ģimenes. Nebijām jau arī neko gaidījuši. Bija prieks pēc ilgāka laika atkal ieraudzīt savējos,” saka grupas “Musiqq” dalībnieks Emīls Balceris.

Taču, to stāstot, viņa balsī nav rūgtuma, bet, kā allaž, seju rotā plats smaids.

“Uz āru jau neviens neizrādīja, bet bijām saskumuši,” Emīls neslēpj, kādas jūtas pārņēmušas, iegūstot 17. vietu pusfinālā. “Protams, visi dalībnieki cerēja iekļūt finālā. Bet “Eirovīzija” ir neprognozējama. Abos pusfinālos bija dziesmas, kas bija manas favorītes, bet finālā tās netika. Tāpat bija finālā – dziesmas, kurām bukmeikeri paredzēja labus panākumus, neierindojās labās vietās.”


Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Liepājnieku grupa “Musiqq” brauks uz Diseldorfu. (video)”

 1. pareizais saka:

  Apsveicu liepājniekus un visus tautiešus! Esam izvēlējušies mazāko no ļaunumiem. Ja uzvarētu bandžo-lauris, man būtu kauns.
  Braucam uz Diseldorfu …nav jau tāli.

 2. fannnn saka:

  Musiqq pārsvars pār Reiniku bijis aptuveni 4000 balsu…

  Vieta Izpildītājs Dziesma Žūrija / Skatītāji

  1. Musiqq Angel In Disguise 1. 1.

  2. Lauris Reiniks Banjo Laura 2. 2.

  3. You Are Pieneņu vīns 3. 3.

  4. Evija Sloka Don’t Stop The Dance 6. 5.

  5. Dfamily Daylight 5. 6.

  6. Jānis Stībelis Let It Be Me 3. 8.

  7. Blitze Hop 9. 4.

  8. Elīna Krastiņa Look Back At Me Again 10. 7.

  9. Oksana Ļepska Live On! 8. 9.

  10. Ivo GrīsniņšGrīslis Cinderella 7. 10.

  11. The Secretz Summer Night 11. 11.

 3. Eriks saka:

  Очень нужна минусовка к песне “Dzive izdodas”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top