Liepājnieks, skats uz notiekošo Valstī.

 

 

Liepājnieks, tā ir diagnoze!

Es neesmu ne Slakteris, ne Godmanis, ne Kalvītis, ne visgudrais Šķēle.

Bet es esmu Latvijas pilsonis, liepājnieks, un man ir kauns.
Par to, ka mūsu valstsvīri ir dumjāki par lēnīgajiem igauņiem, kas mums gatavi aizdot naudu, un bremzētāki par apsviedīgajiem lietuviešiem, kas nevaimanā, bet dara.

Par to, ka valsts treknajos gados ir mērķtiecīgi izšeptēta, naudu trallinot šaurā politisko draugu pulkā dārgos komandējumos un ceļojumos, zemeņkūku semināros un ballītēs, nesamērīgi lielajās algās, prēmijās, piemaksās, kompensācijās un citās kanalizācijās.

Kā jūties, liepājniek, kas esi uzņēmējs?

Vai jūti, ka tu esi slaucama govs? Vai jūti, ka tevi slauc pretēji dabas likumiem – kad tesmenis vēl nav pierietējis? Tikai, lūdzu, pamēģini vēl tomēr maksāt nodokļus, neslēp tos, jo citādi ar mums būs cauri pavisam. Uz tevi, tavu gudrību, veiklību mēs tikai varam paļauties.
Kā jūties, liepājniek, kas gatavojies kļūt par bezdarbnieku?

Vai štata samazinājums ar 1.janvāri kādā no Liepājas uzņēmumiem vai pašvaldības iestādēm tev nav par smagu?

Tikai nenolaid rokas un, nedod Dievs, nemēģini darīt sev pāri! Dzīvē ir iekārtots, ka labas dienas mijas ar sliktām. Tas nozīmē, ka pēc sliktām atkal nāks labas.
Kā jūties, liepājniek, kam alga no nākamā gada saruks par kaut kādiem procentiem? Droši vien neesi sajūsmā. Bet tev nav nekāda pamata skumt. Paskaties visapkārt. Paraugies uz tiem, kam liktenis piespēlējis vēl grūtākus pārbaudījumus. Tad tu sapratīsi, ka mūsu valstī tu dzīvo samērā labi.

Sveiks, liepājnieks, kuru neskars algu samazinājums. Tu taču esi viens laimīgs cilvēks! Tu varēsi sagaidīt Jauno gadu ar pārliecību, ka dzīve ir skaista, jo tu un tavi bērni būsit paēduši un apģērbti.

Kā jūties, liepājniek, kas nākamgad pelnīs vairāk? Ak, nesaki, zinu, ka ne visai. Tāpēc, ka daudz vairāk ir tādu, kuriem nav paveicies.

Ja vari, palīdzi kādam no viņiem. Un tad tu jutīsies ievērojami labāk.

Kā jūties, valsts?

Gaidi miljardus?

Sola, ka iedošot līdz Ziemassvētkiem. Mēs te Liepājā īsti nezinām, kā reaģēt. Par šiem miljardiem ir jāpriecājas vai jāraud? Varbūt tie šodien mūs glābs, bet rīt pazudinās visu to, ko mēs paši esam būvējuši?

Kaut nu viss labi beigtos!

Liepājnieks

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepājnieks, skats uz notiekošo Valstī.”

  1. Inta saka:

    Esmu rīdzeniece,nodokļu maksātāja, strādājoša pensionāre,firmas īpašniece un visus gadus neesmu sevi žēlojusi darbā Latvijas labā.Ko nozīmē izdzīvot mazajam uzņēmējam zina tikai pats mazais uzņēmējs, par kuru valstij dziļi nospļauties-nevari nedari,ej mājās.Tā smagi strādājot rodas jautājums, par ko mūsu elitei ir ļauts dzīvot bez bēdu un bankrotējot tiek sniegta palīdzība, bet atbildības nekādas?Varbūt tomēr jāveic analīze( VIDam)kurš, kam, par ko un cik?
    Tgad kontrole būs no ES, jo naudu mūsējiem rokās dot nevar un ne tikai būs kontrole bet arī diktāts;kur karot, cik ilgi, ko ražot, cik daudz utt.Dzirdēju, ka Lietuvā ver vaļā jaunu cukura fabriku. Kā saprast, ka mūsējās bij jāaizver? Uz cukura paciņām ar RIMI logo uzrakstīts-ražots Lietuvā pēc RIMI pasūtījuma.Varbūt reanimēt aizvērtās fabrikas, jo kredīti tiks izsniegti ražotājiem?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top