Liepājniekiem, gaidot Ziemassvētkus, skaistākie rotājumi Latvijā

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Liepājā jaušama pirmssvētku rosība.

Veikalu skatlogi, māju logi, pilsētas laukumi, sāk rotāties Ziemassvētku mirdzošās rotās.

Rožu laukumā pagājušās sestdienas tumšajā novakarē liepājniekus un pilsētas viesus pārsteidza spožā gaisma, lielā egle, piparkūku namiņi, bet pāri rožu laukuma centram mēnesstaru baltais tiltiņš.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, egle izveidota no apmēram 600 mežu cirsmu tīrīšanā iegūtām mazām eglītēm. Svētku gaidīšanas laiks turpinās, un Liepāja katru dienu, iestājoties tumsai, kļūst aizvien krāšņāka, jo atkal un atkal parādās kāds jauns rotājums.

Ziemassvētku rotājuma dominante, tāpat kā iepriekš, ir piparkūka un baltā noskaņa.

Ar piparkūku zvaniņiem šogad rotāsies M.Ķempes un Ziemeļu iela, kā arī Siena tirgus laukums. Mazo liepājnieku iemīļotā “Piparkūku pilsētiņa” ar mājiņām un slīdkalniņu šogad papildināta un atradusi jaunu mājvietu – laukumā starp tirdzniecības namu “Kurzeme” un Latviešu biedrības namu.

Liepājnieki jau pamanījuši, ka jauni rotājuma akcenti parādījušies pie Liepājas Universitātes, kur starp izgaismotajiem koku vainagiem zibsnī baltas sniega bumbiņas, bet zālienā izvietojušās lielas saveltas gaismas bumbas.

Mirdzošā ziemas rotā jau ietērpušās arī iemīļotās ziedu skulptūras “Gliemezis” un “Bruņurupucis” Kuršu laukumā un Klaipēdas ielā. Liepājas ielās jau atgriezies pērn visvairāk apbrīnotais pārsteigums – Gaismas tramvajs, kam pievienojies vēl viens.

Bet māksliniece Agita Ansule sola vēl kādu pārsteigumu, kas esot gaidāms pie Tramvajtilta, kanālmalā.

liepaja 2008decembr 022p1

 

12m2

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *