Liepājnieki un 9.maijs, Ukraiņu karoga parādīšanās pie granātas metēja

Liepājnieki un 9.maijs.

9.maijs un nakts aizsegs. Apņēmīgi liepājnieki virs pieminekļa Liepājas aizstāvjiem piestiprinājuši Ukrainas karogu. Par to pavēsta populārs interneta resurs liepājnieki.lv, taisni vai pabrīnījos par šādu drosmi.

Līdz šim, šādu drošu ziņojumu, bez domes saskaņojuma, nebiju manījis.

Šogad 9. maijs.

Visā Latvijā šis datums noteikts par piemiņas dienu, lai godinātu Krievijas karā pret Ukrainu cietušos un bojā gājušos Ukrainas civiliedzīvotājus un militārpersonas.

Piemiņas dienā gan pie publiskām, gan dzīvojamām ēkām izkarams Latvijas valsts karogs sēru noformējumā. Ko gan netiku plaši novērojis pie Liepājas namiem.

Protams, ka Ukrainas karogs ilgi tur nebija. Ir organizācijas , kas strikti negrib kādu patriotu patvaļu. Neilgi pēc pulksten 7 uzņēmuma ”Tranzīts L” darbinieki Ukrainas karogu no pieminekļa noņēma.

9.maijs9.maijs un rīcība.

“Vadoties pēc iepriekš saņemtajām instrukcijām no Valsts policijas, pēc fakta konstatācijas organizēta karoga noņemšana,” informēja Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Nu jā, “pilnas bikses” ar domu, ka tik kaut kas nenotiek. Varēja jau palikt karogs. Domāju, ka tas liktu dižam Krievijas 9. maija slavinātājam pārdomāt par savu izvēli.

Vai vienkāršāk, tu esi ar progresīvo pasauli, vai esi kopa ar reakcionāro Krieviju.

Kā tu domā, lasītāj?

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepājnieki un 9.maijs, Ukraiņu karoga parādīšanās pie granātas metēja”

  1. liepājnieks saka:

    Pašvaldības policijas pārstāvis burta kalps.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top