Liepājnieki tiek aicināti uz tirdziņu Rožu laukumā.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Sagaidot Vasaras saulgriežus aicina uz tirdziņu Rožu laukumā!

Tuvojoties dienai, kad saule debesjumā ir visaugstākajā punktā, Liepājas Latviešu biedrības nams Rožu laukumā organizē Vasaras saulgriežu tirdziņu.

Pavisam drīz… 20., 21. un 22. jūnijā no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00 Rožu laukumā būs iespēja iegādāties mājražotāju labumus un amatnieku darinātus meistardarbus.

Kā vēsta latviešu tautas tradīcijas uz Vasaras saulgriežu svinībām ļaudis posās un gatavojās jau laikus, gatavojot mielastu, rotājot mājas un paši sevi.

Biedrības nams aicina turēt godā tradīciju un tirdziņā iegādāties gardumus svētku galdam, rotas sevis un apkārtnes izdaiļošanai.

Pasākumā būs atrodami mājražotāju izstrādājumi, koši un interesanti amatnieku darinājumi, rotājumi, suvenīri un praktiskas lietas no koka, kalumiem, dzijas, zīda, keramikas un dzintara.Rožu laukumā

Pieejamo preču klāstā būs gan Vasaras saulgriežu svētku tematikai pieskaņoti piedāvājumi, gan preces, kurās dominē etnogrāfiskie motīvi.

Svētku tirdziņā ir aicināti pieteikties mājražotāji, dažādu amatu meistari, kuri pārstāv visdažādākos amata mākslas veidus un strādā ar visdažādākajām materiāliem un savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus un amata prasmes.

Saražotos darinājumus un produkciju amatu meistariem būs iespēja trīs dienu garumā piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 63421670 vai mob. tālr. 26371671 līdz 16. jūnijam.

Būsiet mīļi gaidīti Vasaras saulgriežu tirdziņā!

Liepājas Latviešu biedrības nams
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!