Liepājnieki tiek aicināti uz tikšanos ar uztura speciālisti.

 

 

Kungu ielas kvartālā notiks tikšanās ar uztura speciālisti.

Daba sniedz vislielāko enerģiju no pavasarī pašu izaudzētiem rabarberiem, skābenēm, spinātiem, zemenēm un citiem zaļumiem.

Vērts atcerēties un novērtēt to būtisko nozīmi mūsu veselībā.

Tādēļ, sestdien, 7. jūnijā, Kungu ielas radošajā kvartālā, Rabarberu balles ietvaros, notiks uztura speciālistes Lailas Milleres lekcija par zaļumu un dārzeņu nozīmi cilvēka uzturā un veselības veicināšanā.

Kā jau Rabarberu ballē, ikvienam būs iespēja uzzināt vērtīgas lietas arī par mums tik tuvo dārzeni – rabarberu, kas aug tepat piemājas dārzā vai saimniecībā.

Maijā vēl cilvēki izjūt pavasara noguruma sindromu, bet lielāko enerģijas pieplūdumu dod svaigie sezonas zaļumi.

Veselība ir cilvēka lielākā vērtība, tādēļ, lai to saglabātu un uzturētu sevi labā formā, ir jārūpējas par veselīgu uzturu un tā neatņemama sastāvdaļa ir dārzeņi, par to uztura speciāliste Laila Millere plašāk pastāstīs savā lekcijā, kas no plkst.11:00 līdz 12:00 notiks Kungu ielas radošajā kvartālā.

Uztura speciāliste aicinās ikvienu iesaistīties arī diskusijā par veselīgu uzturu un uzdot sev interesējošus jautājumus, lai kopā rastu atbildes uz tiem. Lekcijas apmeklējums ir bezmaksas.

Agrāk rabarberi, galvenokārt, tika izmantoti medicīniskos nolūkos, taču mūsdienās to nozīme ir mainījusies un rabarbers ir kļuvis arī par neatņemamu pavasara ēdienkartes sastāvdaļu ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

uztura speciālisti

Savas lekcijas laikā, L.Millere, atklās arī dažādus interesantus faktus par rabarberu nozīmi cilvēku uzturā un veselībā.

Rabarberu balles laikā notiks ne tikai uztura speciālistes lekcija, bet arī būs iespējams piedalīties rabarberu ievārījuma pagatavošanas meistarklasē kopā ar kvartāla saimnieci.

Varēsiet zaļajā tirdziņā iegādāties zaļumus, dārzeņus un citus lauku labumus, apgūt latviešu danču soļus Liepājas Danču kluba vadībā, iestādīt pašiem savu rabarberu, bērniem darboties radošajās darbnīcās, kā arī nobaudīt SIA “Marķīza impērija” gatavoto saldējuma kokteili ar rabarberiem.

Uzzināsim par veselīgu uzturu un dārzeņu nozīmi tajā kopā ar uztura speciālisti Lailu Milleri brīvā un mājīgā atmosfērā Kungu ielas radošajā kvartālā!

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *