Liepājnieki svinēs Lieldienas Kungu kvartālā.

 

 

Ar siltu pavardu, tirdziņu, darbnīcām un koncertu svinēs Lieldienas Kungu kvartālā.

Sestdien, 19.aprīlī, ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ir aicināts sajust pavasara noskaņu Lieldienās Kungu kvartālā “Nākat lieli, nākat mazi Lielo dienu lūkoties”.

Lieldienas ir laiks, kad atmostas ne tikai daba, bet arī cilvēku sirdis.

Pavasara plaukumu varēsiet sajust mūzikas skaņās, darbnīcu rosībā, mājīgā pavarda liesmā, svētku tirdziņā un Lieldienu zaķa Janča jautrajās rotaļās.

Lai pavasara smaržu un garšu ienestu arī savās mājās, Lieldienu tirdziņā, no plkst.10:00 līdz 17:00, ikviens varēs iegādāties vietējo amatnieku darinājumus, lauku labumus svētku galdam un citas praktiskas lietas.

Vietējie ražotāji būs sarūpējuši bērzu sulu vīnu, kūpinātas zivis un gaļu, lauku maizi un sklandraušus, kā arī saldus našķus mazākajiem apmeklētājiem.

Lieldienas

Savukārt, daiļamatnieki priecēs ar saviem, no sirds gatavotajiem, roku darbiem – rotām, ādas un koka izstrādājumiem. Varbūt dāvanām izvēlēsieties kādu no izglītojošajiem plakātiem bērniem, tik personiskajām apsveikuma kartītēm vai ar mīlestību apgleznotiem traukiem?

No plkst.11:00 Lieldienu zaķis Jancis aicinās gan mazos, gan lielos piedalīties Lieldienu jampadracī jeb kopā krāsot un ripināt Lieldienu olas, iet rotaļās, piedalīties bērnu zīmēto olu skaistumkonkursā un noteikt stiprāko Lieldienu zaķi.

Radošajā darbnīcā ikviens interesents varēs iemācīties izgatavot putnu būri strazdam vai zīlītei. Pasākuma īpašie viesi būs pūkainie garauši – truši, vistas un krāšņais Lieldienu gailis no “Dižvanagu” mini Zoo dārza.

Pēc radošās darbošanās un rotaļām, plkst.13:00 ikviens aicināts nobaudīt gardo zupu, vārītu uz pavarda Kungu ielas kvartāla pagalmā. Lai pārsteigums saglabātos, pavasarīgās un tik gardās zupas pagatvošanas noslēpumu pasākuma dienā atklās latviskās virtuves saimniece.

Lai gaisā virmojošo pavasara sajūtu padarītu vēl krāšņāku ar emocionāli bagātīgu un izjustu mūzikas skanējumu apmeklētājus un tirgotājus Kungu kvartālā plkst.13:30 un 14:30 priecēs postfolkloras grupa “Zari”.

Visas dienas garumā par sātīgām uzkodām un dzērieniem rūpēsies SIA “Marķīza impērija”.

Aicinām ikvienu nokrāsot savu īpašo Lieldienu olu un sajust pavasara noskaņu pasākumā “Nākat lieli, nākat mazi Lielo dienu lūkoties” Kungu ielas radošajā kvartālā, Kungu ielā 24!

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepājnieki svinēs Lieldienas Kungu kvartālā.”

  1. liepajis saka:

    Sestdien, 19.aprīlī, BAATĀ darbosies tradicionālais pašmāju pārtikas tirdziņš, būs apskatāma šķirnes trušu izstāde un ikviens varēs iesaistīties dažādās Lieldienu atrakcijās.

    No plkst.12.00 līdz 15.00 TC „baata” 1.stāvā Lieldienu Zaķu vadībā visi aicināti uz jautrām Lieldienu izdarībām, kurās kopīgi zīmēsim, krāsosim, nodarbosimies ar rokdarbiem, kā arī izkustēsimies. Būs arī pārsteigumi un saldas balviņas dalībniekiem.

    Trušu izstāde 1.stāvā būs aplūkojama no 18. līdz 19.aprīlim. Izstādē būs apskatāmas tādas trušu šķirnes kā Oranžais Rex, Burgundas, Tīringas, Tauriņtrusis, Lielais gaišais sudrabotais, un citu šķirņu pārstāvji. Izstādes organizētāji ir šķirnes trušu audzētava „Elčuki”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top