Liepājnieki sagaidīs Jauno Gadu dažādos pasākumos.

 

Liepājnieki un viesi būs nodrošināti ar labu atpūtu.

Domāju, ka ikviens gaidot Jauno Gadu ir pārdomājis par dažādām izklaides  iespējām.

Liepājnieki…

Pēc daudzos gados nostiprinātas tradīcijas 31. decembrī pulksten 23:00 pulcēsies Rožu laukumā, kur notiks 2013. gada sagaidīšanas pasākums.

Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un pasākumu vadītāja Maija Kalniņa aicinās klātesošos atskatīties uz 2012.gada interesantākajiem un vērienīgākajiem notikumiem pasaulē, Latvijā un Liepājā.

Savukārt tieši pulksten 24:00 Liepājas naksnīgās debesis gaišas izgaismos krāšņa svētku uguņošana. Muzikālo pavadījumu uguņošanai gatavo liepājnieks, komponists Jānis Strazds.

Pēc pusnakts līdz pat pulksten 1:20 svinības Rožu laukumā turpināsies ar jautrām dejām DJ Gata Malika virsvadībā.Uldis Sesks ...es arī būšu

* Ja ir interese uz klasiskām vērtībām tad  gada pēdējā dienā pulksten 23 Svētās Trīsvienības katedrālē ikvienam interesentam iespēja baudīt arī Vecgada koncertu, kurā muzicēs Līga Jekševica (koloratūrsoprāns), Mārīte Lazdāne (soprāns), Reinis Lapa (flauta) un Lotārs Džeriņš (ērģeles). Repertuārā – baroks, klasicisms un džezs, ieeja par ziedojumiem.

* Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Vecgada balle. Sīkāk palasi šeit.

* Priekus vēderam un pārējo jautrību gūsim … 31.decembrī jau no pulksten 20 restorāns “Piano” aicina sagaidīt Jauno gadu kopā ar klavieru meistaru Valdi Aivaru un saksofonistu Imantu Meķi.
Restorāna “Piano” šefpavārs gādās par izsmalcinātām uzkodām visām gaumēm. Galdiņu rezervēšanai zvanīt pa tālr. 634 88288 vai rakstīt uz e–pastu info@promenadehotel.lv. Cena vienai personai Ls 15. Piedāvājumā ietilpst glāze šampanieša vai vīna, uzkodu plate, marinētas vistu akniņas bekonā ar marinētu gurķi, kartupeļu pusītes pildītas ar mencu salātiem, rīsu rausis ar grillētas paprikas krēmu un ceptu ķirštomātu, tīģergarneļu un dārzeņu iesms.

* No pulksten 21 uz Jaunā gada sagaidīšanas ballīti laipni aicina gan mūzikas klubs “Pilsētas vārti”, gan kokteiļbārs “Red Sun Buffet”. Mūzikas klubā “Pilsētas vārti” gaidāms latviešu karaoke konkurss, dažādas atrakcijas, kā arī balvas un pārsteigumi. Ieejas maksa Ls 3. Galdiņu rezervācija pa tālr. 26522413, cena Ls 5. Savukārt kokteiļbarā “Red Sun Buffet” ieeja uz ballīti “Mad Circus 2013” kopā ar Dj AI–VA un Dj Alex O par Ls 2.
* Uz vērienīgām Jaungada sagaidīšanas svinībām aicina arī klubi “Fontaine Palace”, “Fire Bar” un “Prison Bar“. Klubā “Fontaine Palace” tiek piedāvāta iespēja sagaidīt Jauno gadu “Jelgavas big band” pavadījumā.

Pēc “Jelgavas big band” balli turpinās vairāki “Fontaine Palace” regulāri spēlējošie dīdžeji. Klubā “Fire bar” par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies DJ Skandi ar 70. gadu funk un disco ritmiem. Elektroniskās mūzikas bārā “Prison bar” visu nakti pie DJ pults rosīsies NiklāvZ no “Dirty deal audio”.

Visos klubos pasākumu sākums pulksten 22 un biļete par Ls 5 ļauj apmeklēt visas trīs pasākuma norises vietas, kā arī pasākumu viesnīcas “Fontaine royal” otrā stāva “Zelta” zālē, taču galdiņa rezervācija vairs nav iespējama. Biļetes pieejamas arī iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv, www.bilesuserviss.lv un visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās.

* No pulksten 22 Latvijas 1. rokkafejnīcā sāksies “Burziņš Roka pilsētā” ar grupu “Strawberries With Salt”, dēkaini Edgaru Silacērpu un saksofonistu Alex, kā arī jaunu gadu mijas programmu piedāvās DJ Uldis Kleins. Ieeja par Ls 3, ar galdiņa rezervāciju otrajā stāvā – Ls 5, pirmajā stāvā – Ls 7. Tālr. galdiņu rezervācijai 63481555 vai 29118515.

* Jaunā gada sagaidīšana naktsklubā “Big7” sāksies no pulksten 23, kur organizatori piedāvā šovprogrammas, “Golden Angels”, parodiju šovu, vairāku dīdžeju sniegumu un atraktīvus vakara vadītājus, ideālu skatu uz lielo Jaungada uguņošanu, kā arī kluba lielajā zālē baudīt saulainās Republikas Kazantip vēstnieka Baltijā – DJ Saint īpašo Jaungada programmu. Ieeja klubā no Ls 3 līdz 7. Sīkāka informācija pa tālr. 26808323.

Vēl jau svarīgs jautājums, kā tikt uz pasākumiem un galvenais, kā tad tiksi līksmību pārņemts mājas…

Ir padomāts… 31.decembra vakarā no pulksten 21 liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.
Turklāt, lai pēc salūta Rožu laukumā ikviens varētu ērti nokļūt uz mājām, tiks organizēti papildu tramvaja un autobusa reisi, kuri arī būs bez maksas.

Pulksten 0.30 no pieturas “Līva” tiks organizēti trīs papildus autobusa reisi:

“Līva – M.Ķempes iela” (kā 3. maršruts): Lielā iela – Peldu iela – Siena iela – Ezera iela – Ganību iela – Lauku iela – Dzērves iela – E.Tisē iela – Ganību iela – M.Ķempes iela
2. “Līva – Slimnīca” (kā 6. maršruts): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca
3. “Līva – Karosta”: Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Aptuveni pulksten 0.30 no pieturas “Kurzeme” abos virzienos aties arī divi tramvaja reisi.

Aicinām iedzīvotājus doties uz salūtu, izmantojot sabiedrisko transportu, lai nav jāraizējas par automašīnas novietošanas problēmām cilvēku pārpildītajā pilsētas centrā.
Īpaši padomāts par pilsētas viesiem, no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ organizējot mikroautobusus, kas svinētājus nogādās uz Liepāju 31. decembrī pulksten 12:00, bet atpakaļ uz Rīgu – 1. janvāra pulksten 14:00.

liepaja

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepājnieki sagaidīs Jauno Gadu dažādos pasākumos.”

 1. pa'grūddienis saka:

  SPECIĀLI RĪGAI !

  Zināma lieta Jums līdz Liepājas uzdzīvei tālu, bet nu saskaņas centrs šo to jums arī piespēlējis….
  С Новым Годом дорогие Рижане !

  Rīdzinieki un pilsētas viesi 31. decembrī varēs sagaidīt svinībās Daugavmalā, inform Rīgas dome. Turklāt līdz šodienas, 29.decembra, vakaram plkst. 18 ikviens sociālajos tīklos var nosūtīt savu novēlējumu Rīgai un 31.decembrī to ieraudzīt uz lielajiem ekrāniem pilsētas Jaunā gada sagaidīšanas svinībās 11.novembra krastmalā.

  Novēlējumu sūtīšana notiek projekta “Es savai Rīgai” ietvaros. Novēlējumus vēl var iesniegt interneta vietnēs “www.draugiem.lv/Riga” un http://www.facebook.com/cityriga, inform LETA.

  Savukārt 31.decembrī jau no plkst. 22 11. novembra krastmalā muzicēs Vairis Nartišs ar Ziemassvētku orķestri.

  Plkst. 23 uz svētku skatuves uzstāsies perkusiju grupa “Pulsa efekts”, kurai pievienosies uguns žonglieri. Priekšnesumu starplaikos uz krastmalas skatuves darbosies dīdžejs AG.

  Pirms pusnakts kopā skaitīsim Vecā gada pēdējās minūtes un sagaidīsim Jauno – 2013.gadu.

  Plkst. 00.20 Jauno gadu ieskandinās Juris Kaukulis ar grupu “Dzelzs vilks”. Programmā – Arvīda Žilinska, Ainara Virgas, Raimonda Paula, Edmunda Goldšteina un Jura Kaukuļa dziesmas.

  Plkst. 00.50 – Jaungada nakts svinībās dejos Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs. “Dzelzs vilks” turpinās muzikālo programmu plkst. 1.20.

  No plkst. 2 līdz 3 ar populārām estrādes melodijām krastmalā būs dīdžejs Japānis. Par labu omu rūpēsies Jaungada programmas vadītājs Ints Teterovskis.

  Nākamajā dienā – 1.janvārī – visi, kam vēl būs spēks un interese, aicināti apmeklēt Rīgas zooloģisko dārzu. Zoodārza kases strādās no plkst. 12 līdz 19, bet klejot pa naksnīgajām zoodārza takām varēs līdz plkst. 21.

  HA ! HA !
  Liepājnieku svētku skaņa Rīdziniekiem 😉 🙂 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top