Liepājas metalurgs, Liepājas un rajona iedzīvotāji ķīlnieku lomā

Liepājas metalurgs.

Liepāju sāk vajāt pagājušā gadu simta problēma…vērojamas pastiprinātas elektroenerģijas sprieguma svārstības, kuras, iespējams, izraisa “Liepājas metalurga” (LM) jaunās elektrokrāsns darbība.

Tā ir Latvenergo atbildība, klientiem nodrošināt normālu pakalpojumu, ja „uzpeld” jautājums vai ir vainīgs LM, tad zināšanai.

Rūpniecības uzņēmumi rada slodzes grafika regulāro svārstību galveno daļu, jo šiem patērētājiem ir stingri sakārtots darba režīms ar stipri izteiktiem maksimumiem rīta un vakara stundās. Sīkāk (  Sergejs LESČENKO. ELEKTROENERĢIJAS KVALITĀTES)

 Un tavu brīnumu, Liepājas metalurgs.

slodzes un elektrības mistiskie pārrāvumi rodas tieši LM krāšņu maksimuma ieslēgšanas brīžos, ko “Latvenergo” mistiski nevar konstatēt.

“Liepājas metalurga” valdes priekšsēdētājs Valērijs Terentjevs sacīja, ka pagaidām darbs notiekot testa režīmā un, kad viss tikšot noregulēts… “nebūs nekā tāda, par ko liepājniekiem uztraukties”.

Testa periods ir beidzies, bet nebūšanas ar normālu elektroenerģijas apgādi Liepājā un rajonā nav novērstas.

Par to ir sašutuši visi… kopš 1. jūlija strāvas piegādes pārrāvumi slimnīcā ir reģistrēti 33 reizes.  Slimnīca ir rakstījusi vēstules ar lūgumu nodrošināt pienācīgu sprieguma kvalitāti. Skaidrus solījumus “Latvenergo” nedod, taču nevairās kopīgi domāt un „strādāt”, lai mazinātu svārstību ietekmi.

Viens no risinājumiem, protams, ir pilnīgi visu elektroiekārtu aprīkošana ar tā saucamajiem UPS  (nepārtrauktās barošanas ierīces), taču slimnīcā ir ļoti daudz aparatūras un vienai jaudīgai vienībai ir nepieciešams UPS, kas maksā teju divus tūkstošus latu.

„Slimnīcā ir jutīgas un dārgas tehnoloģijas, kas tiek iespaidotas, saīsinot to kalpošanas laiku, tiek traucēts personāla darbs,” sacīja A. Vistiņš.

Jā…, bet ko lai dara pārējie  LM un Latvenergo ķīlnieki no Liepājas ?

Varbūt pie katra nama jāierīko jaudīga UPS ierīce, protams, par liepājnieku līdzekļiem, jo uz LM un “Latvenergo” palīdzīgo roku vari necerēt.

TARIFU PALIELINĀT… JĀ LŪDZU !

Rodas pamatoti jautājumi…

Kāpēc liepājniekiem ir jāmaksā par nekvalitatīvu enerģijas piegādi ?
Kas liepājniekiem samaksās par sabojātajām elektroierīcēm?
Kas liepājniekiem samaksās par sabojātu redzi un sabeigtajiem nerviem ?
Kāpēc visai pilsētai jācieš viena uzņēmuma peļņas dēļ ?
Kāpēc neko nedara un nerisina radušos problēmu Uldis Sesks ?

Ja jau pieminam LM tad “Liepājas metalurga” rekonstrukcijas laikā bojā gājuši trīs rumāņu firmu strādnieki.

Pēdējais traģiskais negadījums notika 2.septembrī. Īpaši  LM par to neuztraucas…un kā var cerēt, ka LM vadību un Valēriju Terentjevu personīgi  interesēs kaut kādas Liepājas iedzīvotāju problēmas.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Liepājas metalurgs, Liepājas un rajona iedzīvotāji ķīlnieku lomā”

 1. pa'grūddienis saka:

  Un tā mē braucam.Iepūt mums,auto un darbus liekam šķērsām

 2. laimisk saka:

  Jau labu laiku daudzi Liepājas Ezerkrasta mikrorajonā dzīvojošie ļaudis vēlos vakaros un naktīs gan uz ielas, gan savos dzīvokļos dzird dunošu troksni, kā arī novērojuši elektrības raustīšanos.

  Jau iepriekš izskanēja informācija, ka šo traucēkļu iemesls ir “Liepājas metalurga” jaunās elektroloka krāsns palaišana, ko nenoliedz arī uzņēmuma vadība.

  ES GAN NETICU ŠIEM SOLĪJUMIEM….
  ir paruna…solīts makā nekrīt…. Jāraksta uz Eiropas cilvēktiesību biroju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top