Liepājas speciālās urnas

urnas suniemLiepājas dome ir pārpilna ar idejām, kā arī ar jaunievedumiem un interesantiem lēmumiem…
Droši var apgalvot, ka viņi ir apsteiguši citu pilsētu domniekus.
Piemēram, Rīga iegulda nodokļu maksātaju naudu cilvēku dzīves uzlabošanai un rod apsveicamu iespēju :

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) uzdevis pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” nodrošināt, lai no septembra nestrādājošie Rīgas pensionāri, kā arī 3. grupas redzes un dzirdes invalīdi un Černobiļas AES avārijas seku likvidētāji varētu izmantot pilsētas sabiedrisko transportu bez maksas…

Liepajas dome uz tik radikāliem mēriem nav gatava, bet ieviest ko jaunu, nebijušu ir gatava … urnas, kas speciāli izgatavotas suņu izkārnījumu savākšanai.

Ir jau izvēlētas 19 labākās vietas, kurās būs šādas urnas: Karostā trīs, Ziemeļu priekšpilsētā un Ventspils ielas parka teritorijā divas, Raiņa parkā divas, gar Liepājas ezeru un Pērkones kanālu četras un astoņas jūras piekrastē – no pašreizējā suņu pastaigu laukuma Zvejnieku alejā līdz jūrmalas parkam un tālāk līdz pat Dienvidrietumu mikrorajona tām vietām, kur suņu izved pastaigā visvairāk.

Urnu izvietošana ir paredzēta pilsētas zaļajās teritorijās, kur atļauts pastaigāties ar suņiem. Teiksim tā ….Liepājas skaistākajās vietās, lai suņukiem būtu estētiska bauda nokartoties.
Interesanti … vai suņuki paši uzlēks uz tām apzeltītajam urnām ?

Jautāsi …kāpēc tāda skepse…nu vienkārši tāpēc, ka nav bieži gadījies redzēt suņu saimniekus ar savācēj lapstām un hermētiskām kulītēm…kuras tad ievietotu šajās urnās.

Iepirkumu konkursā par urnu piegādi un uzstādīšanu ir uzvarējusi SIA “Hercogs L”, kas piedāvāja vienu urnu sagādāt un uzstādīt par 89,20 latiem bez PVN. Ar PVN ap 108 latiem …vai nav par dārgu Liepājas domnieki ?

Firma urnas iegādāsies no ražotājiem Polijā, kas tās izplata visā Eiropā. Neticās, ka šādas urnas nevarētu izgatavot Latvju bāleliņi… še pat Latvijā, bet Liepājas dome domā (ja domā) citādi.

suns funs

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepājas speciālās urnas”

  1. laimisk saka:

    Ir urnaas ir …jau lauž kopā.Labāk būtu krājuši naudu karostas tiltam, kas vairāk lūzt nekā darbojas
    Konteineri izvietoti pilsētas zaļajās teritorijās un mikrorajonos, vietās, kur atkritumu urnu nav, bet pastaigās bieži tiek izvesti mūsu četrkājainie draugi. Konteineros, protams, var mest arī citus atkritumus. Liepāja ir pirmā pašvaldība ārpus Rīgas, kur šādas speciālas urnas izvietotas. Domes pārstāvji aicina ziņot Pašvaldības policijai par konteineru bojāšanu, jo vandaļi jau paspējuši dažus apskādēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top