Liepājas politiskais ķēķis un I.Kesenfelds

Ivaru Kesenfeldu Liepājā pazīst visi liepājnieki, viņš daudz darījis pilsētas labā, jo ir sakārtoti daudzi nolaisti īpašumi. Ir virzītas un pildītas daudzas labas,  pieņemamas  idejas.

Šā vai tā, bet svarīgu lomu I.Kesenfelds Liepajā spēlē un var gadīties, ka spēlēs.

Daudzi var atcerēties deviņdesmito gadu baumas par I.Kesenfelda darījumiem, bet šis nav tas stāsts un ne par to… šoreiz  par labo.

Liepājas domes deputāts Ivars Kesenfelds   paziņoja par izstāšanos no Liepājas domes koalīcijas. Varētu rasties jautājums, kas šeit labs… Laba ir nostāja… pret Liepājas domes  koalīciju, kuru jau sen uzskatu par nesaimnieciski – nelabvēlīgu veidojumu Liepājas pilsētā.

Kesenfelds uzskata, ka viņa uzturēšanās koalīcijas sastāvā nav lietderīga, jo dažos stratēģiskos jautājumos, piemēram, par SIA “Liepājas enerģija” monopolstāvokļa politisko lobēšanu, SIA “Rapsoil” vēja ģenerātoru parka „nesaprotamo bīdīšanu” , Liepājas koncertzāles grandiozā  projekta reanimēšana, bez reāla biznesa plāna un nerēķināšanās ar uzturēšanas izmaksām(projekts jau līdz šim ir izmaksājis ap 4,7 miljonu latu).

Liepājas vecās slimnīcas teritorijas un ēku neskaidrais liktenis, pēc viņa iniciatīvas  izveidotā darba grupa nav novērsusi visas nepilnības būvniecības iepirkumos.

Patīkami, ka par acīm redzamām nekārtībām runā deputāts, kas nebaidās no visos amatos esošā U. Seska diktāta Liepājā un kā viena tante teica… arī Rīgā.

I.Kesenfelds atzina, ka šādu soli apsvēris jau sen, taču punktu pielicis Liepājas domes priekšsēdētāja Ulda Seska lēmums deleģēt Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāju Juri Bārzdiņu veselības ministra amatam, neraugoties uz Valsts kontroles atzinumu, ka radījusi neekonomisku, neefektīvu un nelietderīgu līdzekļu izlietošanas risku 145 116 latu apmērā.

„Ņemot vērā šīs slimnīcas attieksmi pret pacientiem, tas ir spļāviens sejā visai Latvijai” – I.Kesenfelds.

Skarbi vārdi, bet jādoma, ka deputāts I.Kesenfelds zina vairāk par situāciju Liepājas Reģionālaja slimnīcā. Deputāts pauda bažas arī par to, ka Bārzdiņš kā veselības ministrs veicinās Piejūras slimnīcas zemes nodošanu pašvaldībai, līdz ar to pastāvētu risks, ka vienu no vērtīgākajiem īpašumiem Liepājā izsaimniekos. ( ilgi nav jāmin, kas būtu izsaimniekotājs)

Kesenfeldam nav pieņemama Seska un Lemberga mākslīgā draudzība.

„Es esmu par labām attiecībām, bet esmu pret veco domāšanu, ka Latvijā reģioniem resursus dala ietekmīgas personas, nevis Ekonomikas ministrija, tad zaudētāji ir visi, bet ieguvēji – atsevišķas personas” – I.Kesenfelds

Turpmāk Kesenfelds apņēmies strādāt kā neatkarīgs deputāts opozīcijā.

Ja jau  runājam par I. Kesenfelda lomu un vietu Liepājā…jāpiemin arī krīzes ķibeles, kas piemeklējušas šo famīliju. Pieminēšu tikai divas pēdējās neveiksmes biznesa laukā…

Liepājas tiesa atzinusi par maksātnespējīgu Liepājas uzņēmējam, pašvaldības deputātam Ivaram Kesenfeldam , kā arī viņa ģimenei pastarpināti piederošo SIA “MIG Asset Management”. ( Maksātnespējas reģistrā veiktais ieraksts)

SIA “Swedbank līzings” Liepājas tiesā iesniegusi ar Liepājas uzņēmēju, pašvaldības deputātu Ivaru Kesenfeldu  un viņa ģimeni pastarpināti saistītās SIA “Rietumu krasts” maksātnespējas pieteikumu.

Cerams, ka tās ir pārējošas neveiksmes un I.Kesenfelds vēl priecēs liepājniekus ar jaunām iecerēm un darbiem.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top