Liepājas policijas priekšnieks zaudē tiesā.

Vaiteiks  Arturs

Liepājas policijas priekšnieks Artūrs Vaiteiks zaudējis strīdā ar namu apsaimniekotāju par nenomaksāto dzīvokļa apsaimniekošanas un pakalpojumu parādu 1585 latu apmērā, aģentūra LETA uzzināja Liepājas tiesā. Tiesas nolēmumā teikts, ka no Vaiteika par labu dzīvokļu īpašnieku biedrībai “Dzintaru nams” jāpiedzen 1585 lati, kā arī Vaiteikam jāsedz tiesas izdevumi 167 latu apmērā. Spriedumu var pārsūdzēt 20 dienu laikā.
Vaiteiks sprieduma pasludināšanā nepiedalījās. Liepājas policijas priekšnieks aģentūrai LETA sacīja, ka par pārsūdzību lems, kad būs iepazinies ar pilnu sprieduma tekstu.
Jau ziņots, ka dzīvokļu īpašnieku biedrība “Dzintaru nams” no Vaiteika vēlējās piedzīt dzīvokļa apsaimniekošanas parādu.
Dzīvokļu īpašnieku biedrības intereses tiesā pārstāvēja Liepājas domes deputāte juriste Elita Kosaka (TSP), kura sacīja, ka parāda summa sakrājusies krietni liela, bet Vaiteiks to neatmaksā.
Vaiteiks uzskatīja, ka par viņa dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Dzintara ielā 21, apsaimniekošanas maksa ir jāmaksā 10 santīmu par kvadrātmetru, ignorējot dzīvokļu īpašnieku biedrības “Dzintaru nams” kopsapulces lēmumu, ka apsaimniekošanas maksa noteikta 50 santīmu par kvadrātmetru.
Kopsapulces lēmums ir saistošs visiem īrniekiem.
LETA no (portāla liepājniekiem)
Var rasties vienkāršs jautājums, kāpēc organizācijas vadītājs, kas seko līdzi citu pilsoņu likuma pildīšanas normām, pats ignorē un uzskata, ka likums Latvijā nav viens visiem.

Kā jau varēja gaidīt maksāt negribas…

Liepājas policijas priekšnieka Artūra Vaiteika apelācijas sūdzību parāda piedziņas lietā, iespējams, skatīs Zemgales apgabaltiesā. Kurzemes apgabaltiesā aģentūru LETA informēja, ka lēmums par lietas nodošanu izskatīšanai Zemgales apgabaltiesā pieņemts, jo Vaiteika dzīvesbiedre Vineta Vaiteika strādā Kurzemes apgabaltiesā par tiesnesi un ir iesaistīta lietā.

Lēmumu par lietas nosūtīšanu izskatīšanai Zemgales apgabaltiesai var pārsūdzēt 10 dienu laikā.
Vaiteiks sprieduma pasludināšanā nepiedalījās. Varbūt kauns palika, bet ko es te muļķības saku….Vaiteiks un neērtuma sajūta-nonsens.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top