Liepājas pludmalē pacelts zilais karogs.(video)

zilais_karogs
Liepājas peldvietās var droši atpūsties, te ir labs serviss, ūdens ir tīrs un apstākļi atbilst cilvēkam draudzīgai videi. To ir atzinusi Nacionālā komisija, kas izvērtēja Liepājas pašvaldības pieteikumus Zilā karoga balvai.

Arī Starptautiskā žūrija izvērtēja pieteikumus un pieņēma pozitīvu lēmumu.

LIEPĀJAS PLUDMALĒ PACELTS ZILAIS KAROGS.

(Liepājas Centrālajā un Dienvidrietumu pludmalē)

Nacionālā komisija atbalstīja peldvietu kvalitātes sertifikāta piešķiršanu Sporta un atpūtas takas „Beberliņi” peldvietai 2009. gada peldsezonā.

Sporta un atpūtas taku „Beberliņi” diemžēl šogad nevarēja virzīt uz Zilā karoga balvu, jo 2008. gada peldsezonā ir konstatētas vairākas neatbilstības ūdens kvalitātes normatīviem.

Komisija ieteikusi noskaidrot peldvietas ūdens mikrobioloģiskā piesārņojuma iemeslus un novērst tā turpmāko izplatīšanos.

liepaja-pludmm

Šī ir devītā reize, kad Liepāja piesakās uz Zilā karoga žūrijas atzinību. Līdz šim karogs astoņas reizes ir piešķirts pilsētas Centrālajai pludmalei. Pērn karogs pirmo reizi tika piešķirts arī Dienvidrietumu pludmalei un peldvietai Beberliņi Karostā. Bez tam Zilais karogs tika pacelts arī Liepājas jahtu ostā.

liepajas-pludmaleee1

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *