Liepājas Partijas līdera U.Seska izvēle.

 

 

Cik cieši un nesaraujami darījumi ir U.Seskam ar Lembergu redzami liecina pēdējo dienu izvēlē biedroties ar ZZS (Zaļo zemnieku savienība) arī turpmāk.

Redzams, ka nesenajā tikšanās reizē ar Zatleru netika gūts pozitīvs risinājums jauniem shēmojumiem un galvenais veco iesākto darbu bīdīšanai par kuriem jau viss ir „sarunāts”.

Kā tad rīkojas U. Sesks… runā, ka pirmo reizi partijas vēsturē netiek runāts ar vienkāršajiem ( ierindas ) Liepājas Partijas  biedriem par kandidātiem, kurus jāvirza  jaunajās  Saeimas vēlēšanās. Juta, ka daudzi pateiks NĒ… zaļajiem zemniekiem.

Un būtu pamatots iemesls nesadarboties ar apšaubāmos darījumos ieslīgušo ZZS.

ZZS (Zaļo zemnieku savienība) visos laikos ir bijusi frakcija, kurai pietiek ar Augusta Brigmaņa mazā pirkstiņa pakustināšanu pareizajā virzienā, ko vada Aivars Lembergs, un visi deputāti balsos vienoti un neviens vairs neieklausīsies savā sirdsapziņā.

Jā, sirdsapziņā… kuras jau pasen šajā partijā nav un pat liekas nav bijusi. Ir neapšaubāmi skaidrs, ka ZZS vada smagos noziegumos apsūdzētais Lembergs. Kā tagad viņu dēvā …oligarhs.

Tāpēc jau vien Seska izvēle liek aizdomāties… Liepājas mēra  U.Seska vadītā Liepājas partija 17. septembrī gaidāmajās Saeimas ārkārtas vēlēšanās startēs kopā ar Zaļo un zemnieku savienību.

Rīgas sarakstā ar ceturto numuru startēs pašreizējais veselības ministrs Juris Bārzdiņš, savukārt Kurzemes apgabala sarakstā ar otro numuru startēs Aija Barča, ar piekto numuru – Oskars Zīds, bet sarakstu noslēgs Irēna Opšteine.

Ir lielisks teiciens, kas šai sakarā der : “Pasaki, kas ir tavi draugi…  es pateikšu, kas esi Tu!” Ja jau ZZS Saeimā piesedz smagos pret valsti vērstos finanšu noziegumos apsūdzētos, tad secinājumi ir ļoti vienkārši arī par viņu atbalstītājiem.

No ZZS kandidātu saraksta 10. Saeimā tika ievēlēts Liepājas partijas pārstāvis Oskars Zīds un Aija Barča, kurus Tauta vienprātīgā  balsojumā ir atlaidusi no darba.

Pasargi Dievs no tādiem eksemplāriem, kam nav elementāras  kauna izjūtas…  tikko atlaistiem no darba „ rakstīt” iesniegumu atkal uz to pašu darbu, ko nav varējuši izpildīt un ar negodu padzīti.

Laikam jau nesaprot…

Vienīgais vēlējums liepājniekiem pašvaldību vēlēšanās  neaizmirst ar ko iet kopsolī Jūsu mērs U.Sesks.

Liepajas dome

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Liepājas Partijas līdera U.Seska izvēle.

  • .
    .

    Kopš jūlija sākuma liepājniekiem ir mazāk iespēju par valsts atvēlēto naudu nokļūt pie traumatologa Jaunliepājas Primārās veselības aprūpes centrā, kur tos pieņem ārsts Egils Freidenfelds. Iemesls tam ir gaužām vienkāršs – jau gada vidū beigušās kvotas.

    Lūk virzītā Liepajas Partijas darboņa veselības ministra Juria Bārzdiņa reālā darbība uz tautas reālu iznīdēšanu

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *