Liepājas metalurgs, pēc ilgiem gadiem aptur martena krāsni

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Liepājas metalurgs.

Tuvojas “Liepājas metalurga” modernizācijas nobeiguma fāze, kad ar pilnu sparu sāks darboties elektroloka krāsnis.

Uz visiem laikiem 18.decembrī tiks apturēta “Liepājas metalurga” otrā martenkrāsns, bet 28. vai 29. decembrī izdzisīs pirmā un trešā martenkrāsns.

Tādējādi, turpmāk metāls tiks kausēts ar daudz modernākām metodēm…elektrību.

“Liepājas metalurga” tirgus daļa Eiropā veido aptuveni 1%, lai arī Latvijas līmenī uzņēmumu var uzskatīt par ļoti lielu, tas ir arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Kurzemē.

Turklāt kompānijas saražotā produkcija veido vairāk nekā 5% no visa Latvijas eksporta apjoma.

“Liepājas metalurgs” dibināts 1882.gadā. Kopš neatkarības atgūšanas un uzņēmuma privatizācijas 1996.gadā uzņēmums pamatā specializējies armatūras tērauda ražošanā eksportam. Uzņēmums piedāvā dažādu metalurģisku produkciju no mazoglekļa un mazleģēta tērauda.

No 80 cilvēkiem, kurus paredz atbrīvot, apmēram puse ir pensionāru, kuri darbu atstās pēc pušu vienošanās. Citiem, 10 līdz 15, beidzas darba līgums, un  kādi 25 cilvēki būs jāsamazina. Pērn vidējais darbinieku skaits uzņēmumā bija 2291.

Pāreja uz jauno ražošanas ciklu ir veikta, lai modernizētu ražošanu, palielinātu konkurētspēju un izpildītu Eiropas vides prasības.

Uzņēmuma apgrozījums šā gada 9 mēnešos bija 158,1 miljons latu.

Liepājas metalurgs

Papildinu no 2018. gada! Ar metalurgu ir cauri, bankrots un izpārdošana! Vienīgais labums, nebūs Liepājā gaisa piesārņotāja.
Liepājas metalurgs, un tie dūmi no dūmeņiem ir reāls foto no 2010. gada!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *