Liepājas Latviešu biedrības nams gādā par Ziemassvētku noskaņu.

 

 

Liepājas Latviešu biedrības nams ar lielu rūpību, radošumu un sirsnību ir sagatavojies Ziemassvētku svinībām un Jaunā gada sagaidīšanai.

Ikviens liepājnieks un Liepājas viesis tiek aicināts iegūt svētku sajūtu, visa decembra garumā apmeklējot visdažādākos Ziemassvētkiem veltītos pasākumus grezni izrotātajā Liepājas Latviešu biedrības namā.

Gatavojoties decembra svētku laikam, Liepājas Latviešu biedrības nama darbinieki, mīlestībā un rūpēs par katru liepājnieku, ir sagādājuši viskrāšņākās egles un parūpējušies par vēl nebijušām dekorācijām.

Scenogrāfs Varis Siliņš modernā veidā ir atspoguļojis latviešu tautiskos puzurus, kas izveidoti, kā spilgtas dekorācijas un rotā biedrības nama foajē, kā arī ir daļa no skatuves scenogrāfijas.

Liepājas Latviešu biedrības nama vadītāja Vita Hartmane personīgi ikvienu aicina izbaudīt patīkamo atmosfēru, ko cītīgā un atbildīgā darbā sarūpējuši visi darbinieki.

“Kamēr citi atpūšas, mēs kā strādīgi Ziemassvētku rūķi, rūpējamies par to, lai mūsu viesiem šis svētku laiks būtu neaizmirstams,” V. Hartmane.

ZiemassvētkuJaunākajiem liepājniekiem būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti svētku eglītēs latviešu un krievu valodās – 20. un 26. decembrī.

29. decembrī plkst. 19:00, kā kulminācija visiem Ziemassvētku pasākumiem, norisināsies gadumijas Galā koncerts “Bevo al tuo fresco sorriso…”, kur tiks izdziedātas pasaulē populārākās un skaistākās Ziemassvētku melodijas.

Koncertā satiksies gan jaunie solisti gan jau pieredzējušie operas mākslinieki.

Jau tradicionāli, gada izskaņā, 31. decembrī, plkst. 22:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz Jaungada nakts balli “Lai sapņi piepildās!”.

Šogad Lielo zāli piepildīs Dailes teātra dziedošo aktieru Ginta Andžāna un Ērikas Eglijas Ziemassvētku muzikālā programma.

Aktieri kopā piedalās izrādēs, televīzijas šovos, vada pasākumus un filmējas seriālā „Ugunsgrēks”. Interesanti, ka jaunā dziedošā aktrise Ērika Eglija ir liepājniece, bet aktieris Gints Andžāns kinofilmā atveido vienu no „Sapņu komandas” basketbolistiem.

Gadu mijas balles biedrības nams rīko jau vairāk kā 10 gadus un tās jau iecienījuši ne tikai liepājnieki. Šogad, sadarbībā ar tūrisma firmu “Skaisto skatu aģentūra”, balli apmeklēs arī viesi no Ventspils, Kuldīgas, Skrundas, Rīgas u.c. pilsētām.

Informāciju sagatavoja:
SIA Liepājas Latviešu biedrības nams
Kultūras darba menedžere
Laura Giptere

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepājas Latviešu biedrības nams gādā par Ziemassvētku noskaņu.”

 1. pufff.bg saka:

  31. decembrī liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas. Lai pēc salūta Rožu laukumā ikviens varētu ērti nokļūt mājās, tiks organizēti arī papildu tramvaja un autobusa reisi, kas arī būs bez maksas.

  Plkst. 0:30 no pieturvietas “Līva” tiks organizēti trīs papildu autobusa reisi:

  – “Līva – M.Ķempes iela” (kā 3. maršruts, sākot no pieturvietas “Līva”): Lielā iela – Peldu iela – Siena iela – Ezera iela – Ganību iela – Lauku iela – Dzērves iela – E.Tisē iela – Ganību iela – M.Ķempes iela.

  – “Līva – Slimnīca” (kā 6. maršruts, sākot no pieturvietas “Līva”): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca.

  – “Līva – Karosta”: Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

  Plkst. 0:30 no pieturvietas “Kurzeme” abos virzienos tiks organizēti arī divi papildu tramvaja reisi.

  Plkst. 1:00 pēc svētku koncerta ar Lauri Reiniku no pieturvietas “Līva” tiks organizēts vēl viens papildu reiss “Līva – Karosta”: Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

  Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra aicina iedzīvotājus doties uz salūtu, izmantojot sabiedrisko transportu, lai nav jāraizējas par automašīnas novietošanas problēmām cilvēku pārpildītajā pilsētas centrā.

  Atgādinām, ka sabiedriskais transports no 31. decembra līdz 4. janvārim kursēs pēc brīvdienu grafika, bet 10. janvārī – pēc darba dienu.

  Tas nozīmē, ka 10. janvārī pasažieriem jāizmanto abonementa biļetes darba dienām, bet no 31. decembra līdz 4. janvārim darba dienu abonementa biļetes nedarbojas, tad pasažieri var izmantot abonementa biļetes, kas paredzētas katrai dienai vai dienas vidus abonementa biļetes.

  Tirdzniecības vietās ir nopērkamas arī vienas dienas biļetes, kas jākompostrē vienu reizi un ir derīgas kompostrēšanas dienā līdz plkst. 24:00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top