Liepājas Latviešu biedrības namā sezona noslēguma balle.

 

 

Liepājas Latviešu biedrības namā 2. maijā plkst. 20.00 sezonas noslēguma balle „Sapņu ceriņi”.

Dejotāju priekam un atpūtai muzikālo pavadījumu ballē izpildīs klausītāju iemīļotā grupa „Apvedceļš” no Smiltenes.

Tuvojoties Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai, sveicienu svētkos apmeklētājiem būs sarūpējuši talantīgie dejotāji no Liepājas sporta deju centra „Lesto”.

Šī balle būs lieliska iespēja pavadīt maija brīvdienas jautru melodiju pavadījumā un sev tuvu cilvēku vidū.

Ar balli „Sapņu ceriņi” noslēgsies astotā sezona, kad Biedrības nams liepājniekiem un pilsētas viesiem sniedz iespēju atpūsties ballēs, kurās vērojama abpusēja atsaucība – gan ar patiku no visas Latvijas ierodas grupas, gan apmeklētāji savlaicīgi un aktīvi rezervē galdiņus.

Stabila un dzīvotspējīga kļuvusi tradīcija izvēlēties Biedrības namu par vietu, kur atzīmēt darba vai dzīves jubilejas ģimenes, draugu un kolēģu lokā.

Ar šīs sezonas noslēgumu nekas nebeidzas, jo jau septembrī tiks uzsākta jaunā sezona, kurā atkal priecēs tautā iemīļotas un populāras grupas, lai ikviens labas atpūtas cienītājs varētu rast iespēju baudīt svinīgu atmosfēru pašā pilsētas centrā.
Uz dejām visa vakara garumā aicinās grupa „Apvedceļš”.

Muzikālajā apvienībā darbojas pieci atraktīvi mūziķi: solists Jānis Krūmiņš, bundzinieks Salvis Skopāns, basģitārists Armands Leimanis, taustiņinstrumentālists Mareks Siliņš un soloģitārists Edžus Podnieks.

„Apvedceļu” pazīst visā Latvijā, un viens no viņu lielākajiem hītiem ir dziesma „Zemenes”. Ballē noteikti izskanēs ne vien šis grupas hīts, bet arī dziesma „Sapņu ceriņi” un jaunākais singls „Gauja”, kas raidījumā „Dzintara dziesmas” tika atzīts par trešo vērtīgāko veikumu 2013. gadā.

Grupa pirmoreiz kopā sanāca Smiltenē 2000. gada pavasarī. Visus šos gadus mūziķi aktīvi koncertē visā Latvijā un ved muzikālus sveicienus tautiešiem arī uz Lielbritāniju un Īriju.

Kopā muzicējot ir ierakstīti astoņi mūzikas albumi. 2012. gada vasarā grupa izdeva patlaban jaunāko albumu – “Neatvairāmā” ar Jāņa Krūmiņa mūziku un Pētera Ētera vārdiem.

Liepājas Latviešu biedrības namā
Sezonas noslēguma balli atklās Liepājas sporta deju centra „Lesto” dejotāji, kuru izpildījumā saņemsim svinīgu svētku sveicienu ar elegantu lēno valsi.

Savukārt, vakara turpinājumā deju pāri izpildīs dzīvespriecīgus, rotaļīgus un vieglus džaiva deju soļus.

Nenokavējiet šīs sezonas pēdējo balli „Sapņu ceriņi”! Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top