Liepājas Latviešu biedrības namā… Brīnumskapis.

 

 

Brīnumskapis…jautrs pasākums jau 15. decembrī plkst.14.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē bus klāt jautrība un smiekli.

Jau tradicionāli trešo gadu Latvijas bērni un vecāki Ziemassvētkus svin Brīnum skapī.

Šogad Kaķītis Laķītis ir uzaicinājis savas labākās skolnieces- pelītes no ‘’Knīpām un Knauķiem’’svinēt kopā Ziemassvētkus Brīnum skapī.

Brīnumskapis tiek īpaši uzposts svētkiem, tas kļūst arvien bagātāks!

 

Brīnumskapis Ziemassvētkos nolēmis kļūt par pirmo skapi pasaulē, kas apceļojis Latviju, lidojot gaisa balonā, informē tūres organizatori.

 

Māsiņas Puteklītes bija sajūsmā par ideju, taču Pelītes (kā jau pelītes) nobijās tik dikti, ka lūdza to darīt nākamgad. ”

Ko nu lai dara ar brīnumzaļo gaisa balonu?” vaicāja mūžam prātīgais Kaķītis Laķītis. Brīnumskapis domāja un izdomāja – uzdāvināsim lidojumu ar gaisa balonu kādai Latvijas ģimenei!

Gan ar dekorācijām- jaunām drēbēm, atvilktnēm un Ziemassvētku eglīti, gan ar gaismām un jauniem viesiem. Un arī pašam Brīnum skapim ir, ko stāstīt.

Par ko būs stāsts šajos Ziemassvētkos?

Par to, ka ikviens uz šīs pasaules ir bijis bērns, kurš skaitījis pantiņus pie Ziemassvētku eglītes un cepis piparkūkas, rotājis māju un gaidījis Ziemassvētkus.

brīnumu skapis
Pat skatītāju zāles noformējums būs īpaši smaržīgs un garšīgs ar piparkūkām, pīrāgiem un Ziemassvētku makaroniem. Ja šos gardumus gatavo uz vietas un pasniedz Brīnum – skapja varoņi?

Kā tos neēdīsi?

Brīnumskapī mīt Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Roberts Rasa, Baiba Vanaga, Anrijs Grinbergs un ‘’Knīpas un Knauķi’’.
Ziemassvētki Brīnumskapī ir skaista tradīcija, kura jāsvin mums visiem kopā.
Uz tikšanos 15.decembrī plkst.14.00 Liepājas Latviešu biedrības namā!
Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *