Liepājas krievu kopiena, satrakojas

Liepājas krievu kopiena pieprasa skaidrojumu no Ārlietu ministrijas….

….par to,  kādu režīmu Latvija atbalsta Gruzijā, tērējot arī viņu nodokļus, aģentūrai LETA sacīja kopienas pārstāvis Valērijs Kravcovs.

“Liepājas krievu kopiena savu 3000 biedru vārdā nosoda Gruzijas agresiju pret mūsu tautiešiem – Dienvidosetijas iedzīvotājiem. Mēs aicinām visas konfliktā iesaistītās puses nekavējoties izbeigt karadarbību,” teikts kopienas pārstāvju izplatītajā paziņojumā masu medijiem.

Kopiena lūdz skaidrojumus arī Aizsardzības ministrijai, pieprasot atbildi uz jautājumu: “Ko Latvijas militārie eksperti NATO ietvaros mācīja Gruzijas kolēģiem? Iepriekš tika ziņots, ka Latvijas-Gruzijas sadarbības mērķis ir miers un demokrātija.

Kāpēc mūsu instruktoru apmācītie karavīri nogalina Chinvali civiliedzīvotājus?” Liepājas krievu kopiena izsaka protestu pret “bezatbildīgām Latvijas politiķu darbībām un dos tām savu novērtējumu nākamajās vēlēšanās”.

Tāpat Liepājas krievu kopiena paziņo par ziedojumu vākšanu, lai palīdzētu tautiešiem Dienvidosetijā. Naudu ar atzīmi “Latvija-Osetijai” var pārskaitīt uz kontu LV59PARX0007606090001. Ziedojumi un siltās drēbes tiek pieņemti arī Liepājas Krievu mājā Brīvzemnieka ielā 56 darba dienās no plkst.11 līdz 15. http://www.liepajniekiem.lv/

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu