Liepājas krievu kopiena piemin kritušos ar plašu koncertu.

Ne tikai Rīgā , bet arī citās Latvijas pilsētās vērojama krievu kopienas aktivitātes sakarā ar 9.maija uzvaras svinībām.

Devītā maijā  notika ziedu nolikšana pie pieminekļa Liepājas aizstāvjiem, pēc informācijas no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes , policijas rīcībā nav informācijas, ka pasākuma laikā būtu notikuši kādi incidenti vai pārkāpumi.

Liepājas Krievu kopiena no pašvaldība saņēmusi atļauju divu publisku pasākumu rīkošanai pie aizstāvju pieminekļa pilsētas centrā un pie pieminekļa bojāgājušajiem jūrniekiem Jūrmalas parkā

Plkst.20 pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem Liepājas krievu kopiena rīkos koncertu un uguņošanu.

Katrai kultūrai ir savi paradumi pieminot kritušos, Liepājas krievu kopiena to saprot ar koncertiem un līksmošanos.

Kā informēja Saeimas deputāta Valērija Kravcova  palīdze Sarmīte Rolava, kura pašvaldībai adresētajā iesniegumā minēta kā atbildīgā par drošību pasākuma laikā, prognozē, ka vakara pasākumu varētu apmeklēt vairāk nekā 1000 liepājnieku. “Uguņošana patīk visiem,” sacīja Rolava norādot, ka tā būs 15 minūtes gara.

Cik novērots no citem gadiem… paši šo svinību svinētāji atzīst ” Бил бы повод а выпить всегда найдем “, ko arī var novērot no daudziem, jo daudziem līksmojošajiem svinību dalībniekiem vakarā.

Tāda ir mentalitāte… pat deputāts Kravcovs nevar baudīt zivju zupu, ja tai nav pielieta krietna deva vodkas.

Koncertā uzstāsies folkloras kopas “Voļņica”, “Posoloņ” un citi pašdarbības kolektīvi. 9.maija pasākumos Liepājā piedalās arī deputāts Kravcovs.

Protams latviski runas netiks teiktas… svin uzvarētāji.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepājas krievu kopiena piemin kritušos ar plašu koncertu.”

  1. latvitis saka:

    Var un laikam vajag piekrist visiem tiem,kas izliekas to neredzam.
    Jo mazāk mēs pievērsīsim šiem svētkiem uzmanību, jo neinteresantāka būs turpmākā svinēšana. Ušakovs pareizi izteicās, ka tas jāuztver, kā krievu ziemassvētki vai Jaunais Gads un viss būs štokos. Lai līksmojas vienatnē…apniks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top