Liepājas festivāls Summer Sound 2012, ar vēju un labsajūtu

Summer Sound 2012.

Festivāls “Summer Sound Liepāja”  notiks 6. un 7. jūlijā. Šogad muzikālajā ziņā festivālā dominēs žanru daudzveidība… uz vismaz piecām skatuvēm kāps vairāk kā 50 mūziķu, grupu un dīdžeju.

Līdzās pazīstamiem ārzemju un pašmāju izpildītājiem būs iespēja redzēt un dzirdēt arī ko pilnīgi jaunu un nedzirdētu. Būs padomāts par visa veida izklaides iespējām, notiks sporta pasākumi, atrakcijas.

Arī festivāla teritorijas kopējais izvietojums saglabāsies ….  daļa teritorijas būs pludmalē, bet daļa  jūrmalas parkā.

Sadalījums pa skatuvēm vai kur kas un ko.….

Teātra Bāra skatuve:

Do Do, Suņa Stunda, 7 Dēli, Burziņš Grimmētavā, Gapoljeri, Oranžās Brīvdienas, Crème Brûlée, Pirmais Kurss, Ca`Mel.

Nabaklab telts:

Kaktiņš & Stūrītis, Riga Metro, Double Blast Heroes, DJ Didzkins, Mixmaster AG, Jānis Krauklis, Unknown Crusade, DJ Monsta, Lady Krii, DJ TNN.

OKartes pludmales skatuve:

Uz OKartes Pludmales skatuves festivāla pirmajā dienā uzstāsies arī liepājnieku popmūzikas duets Musiqq…
The Big Pink, Instrumenti, Far East Movement, H-BLockx, Gacho, 2 Djs 2 Drummers, Dzelzs Vilks, Epordwerk, Frensh Films, Mimicry, Musiqq, Pienvedēja Piedzīvojumi, The Wow.

Cēsu Alus skatuve:

Clock Opera, Ewert and The Two Dragons, Sulk, IIris, Astro’n’out, Auļi, Baložu Pilni Pagalmi, Colours of Bubbles, Dzeltenie Pastnieki, El Trio, Elephants From Neptune, Fēlikss Ķiģelis, Jumprava, Karl Phillips & The Midnight Ramblers, Laime Pilnīga, Nasty Smile, Pyro Trees, Re:Public, The Briefing, The Sound Poets.

Fantasy Garden:

Japanese Gum, Hellsongs, Mona De Bo, Jakarta Club, Anete, Audience Killers, DJ Rudd, DJ Uldis Rudaks, Elizabete Balčus, Eskimo, Hygs, Nick Parker, On Volcano, Rasabasa, Sibyl Vane, Soundarced, Starmetis, Sus Dungo, Zebra Island.

Alternatīvā skatuve:

SIA Radikal, Vic Anselmo, Inokentijs Mārpls, Age of Stones, Attitude, Double Faced Eels, Galaxy Bosons, Hmp?, Mango!, PND, Rebel Riot, Rūsa, Skutelis, STandART, The Factor, The Happy Endings, The Soul Scouts, The Velvet Supernova.

Shark Energy deju telts:

Kaspar Kondrat, Ratz Lukas, Bogdan Taran, Chris Cherry, Tasty Sounds, Electricano, Johnny Androit, Ksenia Kamikaza, Hipp, Emma, Kastis Torrau, Daniel Mariash, Malork & Meic, DJ Plastic & Crystal, Tee-Ex un Artis.

Naktī no sestdienas uz svētdienu, sarīkos projekts 2 DJs 2 Drummers. Kā nosaukums jau pasaka priekšā, tie būs divi dīdžeji un divi bunģieri … pie dīdžeja pultīm darbosies Toms Grēviņš un DJ Rudd, bet pie bungām … Aleksis un Kalervo Karu no Igaunijas.

Summer Sound 2012

Summer Sound 2012, būs iespēja apmesties telšu pilsētiņā.

Telšu pilsētiņa būs pieejama no 5. jūlija plkst.17:00 līdz 8. jūlija plkst.17:00. Telšu pilsētiņā varēs iekļūt tikai tie festivāla apmeklētāji, kas iegādājušies festivāla biļetes ar vietu telšu telšu pilsētiņā.

Lai iekļūtu un uzturētos telšu pilsētiņā, apmeklētājiem jābūt 2 aprocēm – derīgai festivāla ieejas aprocei un telšu pilsētiņas aprocei.

Festivāla organizētāji aicina izmantot iespēju telšu pilsētiņā nakšņot savā kemperā. Lai iebrauktu telšu pilsētiņā, katrai personai pie pilsētiņas ieejas ir jāiegādājas aproce 3 latu vērtībā, bet kempera caurlaide iebraukšanai telšu pilsētiņas teritorijā cena būs 5 lati.

Atceries, ka viss sāksies 2012. gada 6. jūlijā pulksten 17:00.

Ja esi facebook piekritējs smel informāciju un iepazīsti jaunus draugus šeit   http://www.facebook.com/summersoundfest

Twitter profilshttps://twitter.com/#!/SummerSoundFest

Festivāla biļetes pieejamas jau šodien visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās, un arī Internetā: www.bilesuserviss.lv

Vienas dienas biļete šobrīd maksās 8 Ls, divu dienu biļete – 10 Ls, divu dienu biļete ar ieeju telšu pilsētiņā – 12 Ls.
Pirms pasākuma vienas dienas biļete maksās vismaz 15 Ls, divu dienu biļete – vismaz 20 Ls.

Jebkuri jautājumi par festivālu:
info (at) summersound.lv
+ 371 220 07 337

Tiekamies 2012. gada 6. jūlijā pulksten 17:00 Liepājā !

Summer Sound 2012

 

 

UZMANĪBU !

Uz mūzikas festivālu SUMMER SOUND LIEPĀJA maršrutā Rīga – Liepāja – Rīga kursēs īpašs fanu vilciens – SUMMER SOUND EKSPRESIS.

Festivāla apmeklētāju ērtībām vilciens no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas aties piektdien, 6. Jūlijā plkst. 16:20 un ieradīsies Liepājā ap 19:00, bet atpakaļceļā no Liepājas uz Rīgu dosies svētdienas, 8. jūlija rītā plkst. 11:55.

SUMMER SOUND EKSPRESIS būtiski atvieglos festivāla apmeklētāju nokļūšanu Liepājā un atpakaļ uz Rīgu, jo nebūs jārēķinās ar ceļu satiksmes sastrēgumiem vai iespējamajiem ceļu remontdarbiem.

Biļetes jau šobrīd var iegādāties dzelzceļa biļešu kasēs Rīgā un citur Latvijā. Biļetes cena vilcienā vienā virzienā ir Ls 5,55, bet abos virzienos biļete maksā Ls 10,85.

Savukārt Biļešu servisa kasēs nopērkams komplekts – festivāla biļete abām festivāla dienām kopā ar ieeju telšu pilsētiņā un braucienu festivāla vilcienā abos virzienos.

Pirmās 100 šādas biļetes ir pieejamas par īpašu cenu 20 Ls, pēc tam tās maksās 25 Ls. Savukārt tiem, kuri jau nopirkuši festivāla biļeti, ir pieejama atsevišķa biļete braucienam ar festivāla ekspresi par Ls 9,90.

Tā, kā vietu skaits vilcienā ir ierobežots, organizatori aicina biļetes iegādāties savlaicīgi; jāatcerās arī, ka biļete jāsaglabā, lai varētu vilcienā iekāpt arī atpakaļceļā.

Vilciens pa ceļam pieturēs arī vairākās stacijās.

AKTUĀLI !

 Celu remontdarbu dēļ Liepājā slēgtas ielas un to posmi sekojošās vietās:

– Ventas iela posmā no Tukuma ielas līdz Ganību ielai;
– Ganību iela posmā no Salmu ielas līdz Lauku ielai;
– Klaipēdas un Tukuma ielas krustojums;
– Jaunā ostmala posmā no Loku ielas līdz Jaunam tiltam;
– Ādu iela;
– Esperanto iela;
– Dzelzceļnieku iela posmā no Autoostas (Dzelzceļa stacijas) līdz Brīvības ielai;
– Tirgus iela posmā no 1905. gada ielas līdz T. Breikša ielai un posmā no Jelgavas ielas līdz Rīgas ielai;
– Apšu iela posmā no K. Ukstiņa ielas līdz Kungu ielai;
– Bērzu iela posmā no K. Ukstiņa ielas līdz Zāļu ielai;
– Papes – Tukuma ielas krustojums;
– M. Ķempes iela slēgta privātajam transportam. Sabiedriskā transporta kustība M. Ķempes ielā organizēta vienā virzienā.  M. Ķempes ielas rajonā kursē speciāli norīkots bezmaksas autobuss.

Pilsētas viesiem iesakām braucienu uz Liepāju ieplānot laicīgi, jo ceļa posmā no Blīdenes līdz Brocēniem notiek ceļu remontdarbi, kas kavē satiksmes plūsmu. Jāņem vērā arī tas, ka uz Liepāju šajā nedēļas nogalē dosies ne tikai Olimpiādes viesi, bet arī festivāla “Summer Sound” apmeklētāji, kas noteikti palielinās satiksmes intensitāti uz Rīgas – Liepājas šosejas.

Ņemot vērā to, ka pilsētā šajās dienās ieradīsies daudz viesu no citām pilsētām, SIA “Liepājas tramvajs” piektdienā, no plkst. 19.30 līdz 22.30, nodrošinājis kustības grafika papildināšanu ar vēl vienu papildu tramvaja reisu.

Iedzīvotāji aicināti šajās dienās pēc iespējas mazāk izmantot privāto transportu Jūrmalas parka un Liepājas Olimpiskā centra rajonā, jo automašīnu stāvvietu skaits būs ierobežots, līdz ar to, pārvietojoties ar sabiedrisko transportu, vai izvēloties atstāt savu automašīnu tālāk no Olimpiādes un festivāla “Summer Sound” norises vietām, iedzīvotāji un pilsētas viesi izvairīsies no sastrēgumiem un citām iespējamām neērtībām.

Lai 6. jūlija vakarā nokļūtu uz Latvijas III Olimpiādes atklāšanas ceremoniju stadionā “Daugava”, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem transportu būs iespēja novietot trīs vietās:

– Jaunliepājas tirgus laukumā (Jelgavas iela 37)
Laukumā ir vieta ir vieta 250 transportlīdzekļiem. Novietojot automašīnas šajā laukumā, uz Latvijas III Olimpiādes atklāšanas norises vietu (stadions “Daugava”, Jūrmalas parks 3) var nokļūt ar tramvaju vai speciālo autobusu, kurš 6., 7. un 8. jūlijā regulāri kursēs maršrutā Liepājas Olimpiskais centrs (Brīvības iela 39) – Jūrmalas parks (pie “Dzintara Boulings”). Speciālais autobuss paredzēts Olimpiādes dalībniekiem.

– Rožu laukumā 1/4 – pie viesnīcas “Līva”
Laukumā ir vieta 90 transportlīdzekļiem. Lai nokļūtu līdz stadionam “Daugava”, jāiet pa Lielo ielu un Peldu ielu līdz Jūrmalas parkam, un pa parku līdz stadionam “Daugava”.

– Rožu ielā 6 – pie Liepājas domes
Laukumā var novietot 40 transportlīdzekļus. Līdz stadionam “Daugava” var nokļūt pa Rožu ielu.

Labu Nakti!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Liepājas festivāls Summer Sound 2012, ar vēju un labsajūtu”

 1. jojojo saka:

  Kā liecina meteoroloģiskā laika prognoze, piektdien Liepājā gaidāms silts un sauss laiks, nokrišņi iespējami sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu.

  Prognozes vēl var mainīties, tāpēc festivāla organizatori aicina padomāt gan par drošu sauļošanos, gan par lietusmēteļiem un atbilstošiem apaviem.

  Pirmās dienas programma, 6.jūlijs

  oKartes pludmales skatuve
  19:30 Musiqq
  20:30 French Films
  21:30 Dzelzs Vilks
  22:30 The Wow
  0:00 Instrumenti
  1:00 (teātris)
  1:30 Mimicry
  2:30 Gacho

  Teātra bāra skatuve
  19:00 Crème Brûlée
  21:00 Do DO
  22:30 Oranžās Brīvdienas
  0:00 Suņa Stunda
  1:30 DJ Artūrs Krūzkops

  Nabaklab telts
  18:30 DJ Didzkins (PND)
  20:30 Mixmaster AG
  23:00 Riga Metro
  0:00 DJ Jānis Krauklis
  2:30 Unknown Crusade

  Cēsu alus skatuve
  18:00 El Trio
  19:00 Baložu Pilni Pagalmi
  20:00 Fēlikss Ķiģelis
  21:00 Elephants From Neptune
  22:00 Karl Philips & The Midnight Ramblers
  23:00 Sulk
  0:00 Laime Pilnīga
  1:00 Astro’n’out
  2:30 The Sound Poets

  Fantasy garden
  18:00 Eskimo
  19:00 Hygs
  20:00 Audience Killers
  21:00 Zebra Island
  22:00 Jakarta Club
  23:30 Mona De Bo
  1:00 On Volcano
  2:30 Soundarcade
  3:30 DJ Rudd

  Alternatīvā skatuve
  18:00 The Soul Scouts
  19:00 Band Mango
  20:00 Age Of Stones
  21:00 The Velvet Supernova
  22:00 SIA Radikal
  23:30 PND
  1:00 Inokentijs Mārpls
  2:30 Rūsa

  Shark energy deju telts
  21:00 Chris Cherry
  22:00 Plastic&Crystal
  23:00 Johny Androit
  0:00 Tasty Soundz
  1:00 Timo Maas
  2:30 Bogdan Taran
  4:00 Ratz Lukas
  4:30 Ksenia Kamikaza
  5:00 Hipp

 2. hhhh saka:

  Piepildījusies mūzikas festivāla “Summer Sound” organizatoru prognoze – to apmeklējuši vismaz 25 000 cilvēku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top