Liepājas Biedrības namā svinības bez maksas.

 

 

Svini dzimšanas vai vārda dienu bez maksas, Liepājas Biedrības namā!

4. aprīlī plkst. 20.00

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz Pavasara balli „Tauriņu deja”.

Ja esi šīs nedēļas gaviļnieks, ielūdz ģimeni, draugus un nosvini savu dzimšanas vai vārda dienu jautrā un oriģinālā gaisotnē Liepājas Latviešu biedrības namā.

Viss, par ko Tev jāparūpējas, ir īstā kompānija un noskaņojums.

Uzrādot personu apliecinošu dokumentu, Biedrības nams jubilāram dāvinās bezmaksas ieejas karti uz pavasara balli.

Galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 634 23829.

Pavasara ballē „Tautiņu deja” jautrākās, skaistākās un līdzi dziedamās dziesmas spēlēs un dziedās grupa „Zeļļi” no Limbažiem.

Dienās, kad saulīte samīļo ik dienas jo vairāk, mūsu sirdīs un prātos ienāk arvien vairāk gaišu un priecīgu domu, tā vien gribas sajust vieglumu dejā. Šajā ballē valdīs deju žanru bagātība, jo virtuozus priekšnesumus apmeklētājiem sniegs austrumu deju izpildītājas no Liepājas Baleta un Deju studijas.

Muzikālais pavadījums Pavasara ballē uzticēts Latvijas šlāgermūzikas pionieriem – grupai „Zeļļi”, kuri kopā muzicē jau 35 gadus. Grupas repertuārā ir tādi pazīstami skaņdarbi kā „Rudzupuķes”, „Gaidi mani”, „Krustcelēs” un citi pazīstami hīti.

Tautā iemīļotās un godalgotās grupas sastāvā muzicē – Raitis Treijs, Jānis Vējiņš, Aigars Čudars un Ilmārs Stivriņš.

Grupas līderis un tekstu autors Jānis Vējiņš par grupas repertuārā esošajām dziesmām stāsta: „Dziesmas par puķēm un mīlestību ļauj cilvēkiem atpūsties un atgādina ko tādu, kas piedzīvots, bet vairs nav notverams”.

Liepājas Biedrības namā

Par „Zeļļu” muzicēšanas stila kopsaucēju tiek uzskatītas dziesmas, kas piesaista ar melodiskumu un sentimentu, vienkāršību, aizkustinošu romantiku un nepārspīlētām emocijām. Grupas pūrā ir „Zelta plates” un „Zelta mikrofona” godalgas.

Pavasara ballē dejisku pārsteigumu būs sarūpējušas Liepājas Baleta un Deju studijas austrumu deju izpildītājas. Šarmantās dejotājas ar krāsainiem tērpiem un virtuozām kustībām ienesīs dzīvīguma dzirksts pilnus mirkļus un aizvedīs apmeklētājus pasakainā piedzīvojumā.

Pavasara ballē „Tauriņu deja” ik viens aicināts sajust pavasara pieskārienu, kas ienesīs siltas vēsmas un sirdij liks iepukstēties straujāk, kā arī gaviļniekiem izmantot iespēju un nosvinēt savus svētkus, atsaucoties uz īpašo piedāvājumu.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē,

tālr. 634 23829.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top