Liepājas Bērnu mākslas skolas jauno mākslinieku izstāde.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Izstāde “STRĪPAINIS” gaida savus apmeklētājus !

No 3. jūnija līdz 1. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā būs apskatāma Liepājas Bērnu mākslas skolas 2013. gada absolventu noslēguma darbu izstāde “STRĪPAINIS”.

Par to mūs informē Liepājas Bērnu mākslas skolas vadītāja Ilze Elizabete Rasa.
Izstādes atklāšana 6.jūnijā pulksten 16.00.

Liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja aplūkot Liepājas Bērnu mākslas skolas izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla – Materiālu dizaina pamati” absolventu darbus.

Noslēguma darbi ir tapuši skolotāju Solvitas Bružes, Andra Garokalna un Vinetas Trumpenieces vadībā dažādos materiālos un veidoti interesantās tehnikās.

Izstādē būs apskatāmi arī Liepājas Bērnu mākslas skolas 5. klases kompozīcijas planšetes, kurās attēlotas daudzveidīgas dzīvnieku un augu valsts stilizācijas, kā arī stiklā atveidotas dzīvnieku stilizācijas.

Sestās klases metālā veidotās rotiņas, tādējādi izstādes ekspozīcija dod ieskatu arī vecāko klašu ikdienas mācību procesā.

izstāde

Jau vairākus gadus Bērnu mākslas skolas gada noslēguma darbu izstādes tiek rīkotas Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā.

Bērnu mākslas skolu šogad absolvē deviņi talantīgi jaunieši.

Domāju, ka ir vērts apmeklēt Liepājas Bērnu mākslas skolas jauno mākslinieku izstādi, jo kas zin… varbūt, kāds no viņiem būs zināms aiz Latvijas robežām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!