Liepājas Bērnu mākslas skolas jauno mākslinieku izstāde.

 

 

Izstāde “STRĪPAINIS” gaida savus apmeklētājus !

No 3. jūnija līdz 1. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā būs apskatāma Liepājas Bērnu mākslas skolas 2013. gada absolventu noslēguma darbu izstāde “STRĪPAINIS”.

Par to mūs informē Liepājas Bērnu mākslas skolas vadītāja Ilze Elizabete Rasa.
Izstādes atklāšana 6.jūnijā pulksten 16.00.

Liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja aplūkot Liepājas Bērnu mākslas skolas izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla – Materiālu dizaina pamati” absolventu darbus.

Noslēguma darbi ir tapuši skolotāju Solvitas Bružes, Andra Garokalna un Vinetas Trumpenieces vadībā dažādos materiālos un veidoti interesantās tehnikās.

Izstādē būs apskatāmi arī Liepājas Bērnu mākslas skolas 5. klases kompozīcijas planšetes, kurās attēlotas daudzveidīgas dzīvnieku un augu valsts stilizācijas, kā arī stiklā atveidotas dzīvnieku stilizācijas.

Sestās klases metālā veidotās rotiņas, tādējādi izstādes ekspozīcija dod ieskatu arī vecāko klašu ikdienas mācību procesā.

izstāde

Jau vairākus gadus Bērnu mākslas skolas gada noslēguma darbu izstādes tiek rīkotas Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā.

Bērnu mākslas skolu šogad absolvē deviņi talantīgi jaunieši.

Domāju, ka ir vērts apmeklēt Liepājas Bērnu mākslas skolas jauno mākslinieku izstādi, jo kas zin… varbūt, kāds no viņiem būs zināms aiz Latvijas robežām.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top