Liepājas Bermudu trijstūris, nekas tā netracina

Trijstūris.

Ir gan…un to varam raksturot ar trīs kritiskiem lielumiem, luksofors, brauktuve, dzelzceļš.  Un kā nu ne…jau ilgāku laiku Liepājā Raiņa un Kalpaka ielā veidojas sastrēgumi.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Galvenais iemesls ir transporta intensitātes palielināšanās, kas saistīts ar Brīvības ielas rekonstrukciju, jo liela daļa autovadītāju, kas iebrauc Liepājā no Rīgas puses Pulvera ielās aplī nenogriežas uz Brīvības ielu, bet gan turpina ceļu pa Pulveru, Kalpaka un Raiņa ielām,  bet dzelzceļa pārbrauktuves slēgšana to pastiprina.

Trijstūris dzīvē.

Reaģējot uz iedzīvotāju sašutumu, eksperimentālā kārtā uz trim mēnešiem ir nolemts neslēgt pārbrauktuvi Raiņa ielā rīta stundās no plkst. 7:30 – 9:00 un vakara stundās no plkst. 16:30 līdz 18:00.

Rīkojums ir spēkā no gada 12. septembra līdz 17.novembrim. “Latvijas dzelzceļš” uzsver, ka tas ir kompromisa lēmums, kura iniciators ir Liepājas domes priekšsēdētājs, lai mazinātu sastrēgumus Raiņa un Kalpaka ielās.

Protams var rasties jautājums , kur bija Liepājas domas “gudrās” galvas ar to pašu Sesku priekšgalā, kad izprojektēja šo Bermudu trijstūri no veselām trīs nejēdzībām, jo  satiksmi bremzē viss komplekss kopumā.

1. Luksofors uz 1905 gada ielas. (Praktiski no šīs ielas braucēju ir maz, un nav normāli, ka luksofors ir tik tuvu dzelzceļa pārbrauktuvei)

2. Šaurā brauktuve autobusa pieturā.(apbraukt autobusu nevar, jo iebrauksi pretējā braukšanas joslā…un tur ir nepārtraukta līnija)

3. Nu un pieminētais dzelzceļš. (Automātiski iedegas aizliedzošie sarkanie uguņi, pat tad… ja vilcieni manevrē un uz pārbrauktuves nemaz neuzbrauc. Vajadzētu tur dzīvu cilvēku, kas varētu šādos gadījumos atvērt dzelzceļa pārbrauktuvi un sekot notiekošajam.)

Vienkāršākais būtu šajā Bermudu trijstūrī izveidot apli bez  luksofora. Vienkāršāk jā, bet tad taču ir jādomā, ko nevarētu teikt par Liepājas domes „atbildīgo” personu stipro pusi.

Trijstūris.

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Liepājas Bermudu trijstūris, nekas tā netracina

  • .
    .

    Redzēju Liepājā 9.septembra vakarā “Google Street” mašīnas, laikam sākas fočēt Liepājas ielu rakumus

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *