Liepājas 6.vidusskola ekstrēmu jauninājumu ielenkumā.

 

 

It kā jau nekā jauna – tā pati skola, tādas  pašas pirmā septembra satraukuma pirmās minūtes…

Tomēr ir kas citādāks. Domas vairs nav tik koncentrētas uz tikšanos ar skolu un klases biedriem.

Kas tad nu ?

Mazais liepājnieks sāk saprast, ka skola viņu  sagaida ar ekstrēmu izjūtu buķeti…  Vai tiešām tas būtu moderns hip – hop žanra izpildītājs ar visu savu svītu ?

Protams, ka nē…viss ir banāli un vienkārši, tomēr, taisnības labad jāsaka, ka ar ekstrēmiem sporta veidiem raksturīgiem elementiem, kas tiks iekļauti skolas apmeklētāju obligātajā programmā.

Jautāsi, kas tad šajā revolucionārajā programmā ietilpst, ko bez kautrības varētu prezentēt Liepājas domes vadība, kas atbild par normālu skolu darbu un arī tādu sīkumu, ka normālu piekļūšanu zinību namam.

Atbilde ir ļoti vienkārša… neizdarība un nepabeigti remonta darbi !

Skolai  nav iespējams normāli  piekļūt,  nav arī  apgaismojuma… bez apgaismojuma  pārvietošanās šķēršļu joslā, kas ir izvietota apkārt skolai veicina skolēnu fizisko attīstību.

Stiprākie izdzīvos !

Tomēr viss ir atkarīgs no skolēna, kā viņš uztvers izveidojušos situāciju skolas apkārtnē, kā pieņems ierastas lietas, kas tagad ir citādas.

Vai skolēns atbalstīs domu, ka pilsētas vadība ar Seska kungu galvgalī nolēmusi Jāņa Raiņa Liepājas 6.vidusskolu pārprofilēt par ekstrēma sporta veida kalvi, vai vēl jautrāk visus skolēnus gatavot militāristu karjerai ?

Tomēr, ir arī patīkami sīkumi, kas 6.vsk. skolniekiem ies… tā sacīt jāsaka gar degunu.

No 3. septembra, pirmās skolas dienas, pilsētas ielās skolēnu ērtībām atsāks kursēt skolēnu ekspreši maršrutos 1A, 1S, 2S un 4S.

Zinību dienā, 3. septembrī, skolēni, arodskolu un tehnikuma audzēkņi varēs doties uz savām mācību iestādēm, izmantojot pilsētas sabiedrisko transportu – tramvaju un maršruta autobusus par brīvu, uzrādot skolēna apliecību, informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra “Sabiedriskais transports”

Liepājas 6.vidusskola, tomēr, kas tad no visiem “labumiem” paliek.

Zinātāji teic…būs  Jums cita veida izprieca, policisti.  Par ļoti nedrošu policisti šobrīd uzskata skolēnu ceļu uz 6. vidusskolu, jo skolai blakus un apkārt notiek ielu remontdarbi.

Ar svītrotajām nūjiņām pašus mazākos sīkaļus viņi bikstīs un virzīs apkārt šķēršļiem. Toties lielos lempjus ar sirēnām baidīs pareizajā virzienā…

Starp citu… remontdarbiem  jau sen , sen vajadzēja beigties…

Aplūko  „solījumu zīmi” Ganību ielas iedzīvotājiem.  No tās var saprast, ka 17. augustā  viss būs kārtībā !

 Ir tāds gudrs tautas teiciens…Solīts makā nekrīt !

Civilizētās valstīs, pat pie mazākajiem ielu remontdarbiem, tiek padomāts, lai gājējs  varētu droši pārvietoties bez dzīvības briesmām, kā norma ir gājējiem izveidoti labiekārtoti pagaidu pārvietošanās ceļi.

Norma ir apkārtējo namu iedzīvotājus  nodrošināt ar pagaidu iespēju izbraukt un iebraukt savos namu pagalmos.

Toties pie mums viss ir pārrakts un  gājēji var “lidot” kaut  pa gaisu.  Ar šausmām var iedomāties vajadzību izsaukt ārstu,  ugunsdzēsējus.

Kas notiks septembrī, kad bērni sāks doties uz skolu. Laikam būs kā vienmēr, kamēr nenotiks kāda nelaime… Tāda lūk ir pirmā septembra aina pie 6.vidusskolas Liepājā.

Foto var palielināt…

Interesanti, kā šeit var tikt pāri invalīds ?

Ceļš uz skolu un mājup var būt bīstams

Kas tie par dīvainiem asfalta uzlējumiem ? Drošības saliņas ?

Piekļūt no Ezerkrasta puses… arī būs problemātiski…

Ceļš mājup…

Priecīgu pirmo skola dienu un galvenais uzmanību un koncentrāciju pārvarot šķēršļus, ko jums laipni sarūpējuši lielie onkuļi !

 

Liepājas 6.vidusskola

Pirmā skolas diena ierakumu ielenkumā !

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

5 Atziņas “Liepājas 6.vidusskola ekstrēmu jauninājumu ielenkumā.”

 1. gustss saka:

  liepajniekos ir video :

 2. laimisk saka:

  Ministru prezidenta Valda Dombrovska apsveikums skolēniem, studentiem, viņu vecākiem un pasniedzējiem, uzsākot jauno mācību gadu.

  Godātie skolēni un studenti,

  nākamajā nedēļā Jūs dosieties uz savām skolām, lai apgūtu zināšanas matemātikā, fizikā, angļu valodā un citos priekšmetos, bet papildus tiem jāizkopj vēl kāda ļoti svarīga prasme – prasme mācīties. Neatkarīgi no tā, kāda būs Jūsu izvēlētā profesija – ja vēlaties tajā gūt panākumus, mācīties jāturpina visu mūžu.

  Latvijas lielākā vērtība ir zināšanas – to mūsu tautieši zināja jau 19. gadsimtā. Tādēļ tie spēja pārvarēt visus šķēršļus, lai dotos uz Tērbatu un citām Eiropas augstskolām remdēt savas slāpes pēc izglītības.

  1862. gadā „Pēterburgas Avīzēs” Krišjānis Valdemārs uzsvēra, ka latviešiem vajadzīgas trīs lietas: pirmām kārtām skolas, otrām kārtām skolas un trešām kārtām skolas. 150 gadus vēlāk tieši šīs pašas lietas – pamatskolas, arodskolas un augstskolas veido Latvijas panākumus. Mūsu konkurētspēju noteiks pievienotā vērtība – idejas, kas radīsies Jūsu galvās un tiks īstenotas ar Jūsu zināšanām un prasmēm.

  Mūsu tautas teiciens vēsta – katrs pats ir savas laimes kalējs.

  Pedagogu uzdevums ir dot Jums zināšanas un instrumentus, lai katrs no jums šo savu dzīves laimi varētu izkalt. Taču tikai no katra paša būs atkarīgs vai būsiet gatavi saviem dzīves izaicinājumiem. Tādēļ novēlu katram no Jums – vairāk kā 200 000 skolēniem un 90 000 studentiem, pilnvērtīgi izmantot visas iespējas, ko Jums sniedz skolas un studiju laiks.

  Cienījamie pasniedzēji,

  Jūsu izvēlētā misija – būt par autoritātēm, kas veido bērnu un jauniešu izpratni par pasauli, ir vērtīgs un cienījams darbs. Reti kurā profesijā iespējams saņemt to piepildījumu, ko gūstat Jūs, redzot kā tālākajā dzīvē gūst panākumus Jūsu audzēkņi. Katrs Jūsu nostrādātais gads ir ieguldījums mūsu tautas un valsts daudzu gadu nākotnē.
  Šī ir pirmā reize pēdējo piecu gadu laikā, kad Latvijas iedzīvotāju paveiktais krīzes pārvarēšanā sniedz mums iespēju piešķirt papildus līdzekļus svarīgākajām prioritātēm.

  Izglītības joma noteikti ir viena no manis vadītās valdības prioritātēm, tādēļ esmu gandarīts, ka tieši pedagogi ir pirmie, kam esam uzsākuši pakāpenisku atalgojuma palielināšanu. Apliecinu, ka turpināsim meklēt arī citas iespējas skolās veidot aizvien labvēlīgākus apstākļus, kas motivē Jūs un skolēnus sasniegt izcilus rezultātus.

  Dārgie vecāki!

  vēlos Jums pateikties par atbalstu, ko sniedzat saviem bērniem skolas gaitās. Izglītības nozarē uzsākta virkne vērienīgu reformu, kuru mērķis ir uzlabot gan izglītības saturu un tā pasniegšanas veidu, gan arī izglītības nozares administratīvo struktūru.

  Šo mērķu sasniegšanai ļoti svarīga ir vecāku iesaiste, tādēļ ar šīm pārmaiņām Jūsu loma kļūs aizvien nozīmīgāka.

  Uzsākot jauno mācību gadu vēlos novēlēt, lai gan skolotājiem, gan skolēniem un viņu vecākiem jaunais mācību gads ir panākumiem bagāts, lai Jums nepietrūkst iedvesmas un darbs nes gandarījumu!

  1. komuņaga saka:

   @laimisk,

   pd. par labo dzīvi Lv. šo gadu sagaidu citā valstī un nemaz nav žēl . Drūmu jums palicējiem dzīvi, ja nesaprotat, ka pēdējais laiks ar biļeti balsot un doties citur.
   sīkie ies skolā GB.

   1. dags saka:

    @komuņaga,

    Laimīgu taciņu.

 3. lempis saka:

  Palekt jau varam, tik ka būs pēc baļļuka , gaismas uz ielas tak nav, ka negadās kāds netīšs klupiens uz pakritušu gērlu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top