Liepāja viesosies, Jaunais TĒTIS, ar Aināru Ančevski.

 

 

“ Jaunais TĒTIS ” ar Aināru Ančevski viesosies Liepājā!

Iespējams, daudzi skatītāji atceras pirms vairākiem gadiem iestudēto izrāžu apvienības “Panna” izrādi – humora pilno pētījumu par vīrieša būtību.

“Tētis” ar Aināru Ančevski galvenajā lomā.

Izrāde ar lieliem panākumiem bija skatāma gandrīz visās Latvijas pilsētās.

Pa šo laiku ir izaudzis gan izrādē attēlotais mazulis, gan pats “tētis”, tādēļ 26. oktobrī plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā skatītājiem tiks piedāvāta izrāde – humora pilns stāsts par bērna lomu tēva izglītošanā jeb stand-up komēdija – “Jaunais TĒTIS”.

Jaunais TĒTIS

Jau otro gadu Latvijā tiek svinēta Tēvu diena, kas nu iekļauta svinamo dienu sarakstā. Vēl nesenā pagātnē tēva loma bērnu audzināšanā bija visai otršķirīga, jo galvenās rūpes par mazuļa nākšanu pasaulē pārsvarā uzņēmās jaunās māmiņas.

Kas ir mainījies?

Vai jaunie tēti ir kļuvuši apzinīgāki, bet varbūt par tādiem kļūt viņus iemācījuši pašu mazuļi?
Izrādes veidotāji – aktieris Ainārs Ančevskis un režisors Juris Rijnieks piedāvā asprātīgu un sirsnīgu stāstu par vīrieša pārdomām laikā, kad mazais cilvēciņš ir gatavs doties tālāk – uz skolu.

Izrāde jautrā un asprātīgā veidā liek atcerēties un dalīties pārdomās par laiku no mazuļa nākšanas pasaulē līdz mazā dēlēna pirmajām un turpmākajām skolas gaitām.

Skatītāji, kuri ir redzējuši izrādi “Tētis”, būs priecīgi uzzināt, kas jauno tēti sagaida tālāk – pošoties skolai.
Bet tie, kuri “Tēta” pirmo daļu nav redzējuši, kopā ar Aināru Ančevski varēs izdzīvot visu sajūtu un pārdzīvojumu spektru, kas sagaida, apzinoties, ka visu turpmāko dzīvi būsi un paliksi TĒTIS.

Izrāžu apvienība „PANNA” ir viesojusies Liepājā ar visām izrādēm:

“Tētis” (Ainārs Ančevskis, Jānis Jarāns), “Tāda es esmu” (Zane Daudziņa), “Puse no sirds” (Zane Daudziņa, Aldis Siliņš), “Līgavainis” (Lauris Dzelzītis), kā arī ar jauno izrādi “Gribu bērnu!” ar Ģirta Ķestera, Maijas Doveikas, Zanes Daudziņas un Alda Siliņa piedalīšanos.

Antra Rijniece,
Izrāžu apvienības “ Panna” producente

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top