Liepājā tiks atklāta stikla mākslas un vitrāžas izstāde.

 

 

Pavisam drīz, tiks atklāta stikla mākslas un vitrāžas izstāde.

Jau rīt 6. janvārī plkst. 17:00 Liepājas Latviešu biedrības namā tiks atklāta mākslinieces Lauras Vizbules personālizstāde “Aplis.

Tīkls”, kurā būs apskatāmi stikla darbi un gleznas. Šāda veida izstāde uz Liepāju ir atceļojusi pirmo reizi un mērojusi ceļu no Jelgavas.

Izstādē apskatāmas dzīvespriecīgas abstrakcionisma gleznas, kurās dominē krāsa, un vitrāžas, kuru iedvesma gūta no baznīcu logu rozetēm.

Māksliniece L. Vizbule skaidro, ka “aplis ir ļoti spēcīgs simbols un ietver sevī daudz dažādas nozīmes. Aplī sasaistu pasauli kā vienotu veselumu un es kā daļa no visuma, savukārt, tīkls izstādē tiek atklāts kā mūsdienu sabiedrības modelis”.

vitrāžasvitrāžasl.vizbule3-cropMākslinieces darbos sasaucas krāsas un emocijas kā izteiksmes līdzeklis, lai izteiktu izjūtas un veidotu dažādas noskaņas, tāpēc izstādes skatītāji varēs izjust plašu emociju gammu.

Ikdienā L. Vizbule veido stila mākslas izstrādājumus – vitrāžas, lampas, stikla dekorus, rotājumus, interjera priekšmetus, rotas, kā arī nodarbojas ar glezniecību un zīda apgleznošanu.

Izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā būs apskatāma visu mēnesi – līdz pat 31. janvārim.

Informāciju sagatavoja:
SIA Liepājas Latviešu biedrības nams
Kultūras darba menedžere
Laura Giptere

Mazai izziņai:Vitrāža (franču: vitrage — stiklojums, no latīņu: vitrum — stikls) ir no krāsainiem stikla gabaliem veidota glezna vai ornamentālā kompozīcija.

Ticiet man, skaisti un ir vērts apskatīt!

 

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu