Liepāja svinēs Rabarberu svētkus.

 

Aicina pieteikties Zaļajam tirdziņam Kungu ielas radošajā kvartālā, svinot Rabarberu svētkus.

Sestdien, 7.jūnijā, Kungu ielas radošajā kvartālā notiks Rabarberu balle.

Tā būs balle ar rabarberiem, svaigiem lauku labumiem, ēdienu gatavošanas meistarklasēm un latviešu dančiem.

Jūnijs ir ne tikai visgardāko rabarberu laiks, bet arī laiks, kad daba dāvā mums iespēju nobaudīt vietējo mājražotāju audzētos garšaugus un dārzeņus.

Rabarberu balle būs skaists vasaras ieskandināšanas pasākums, kad baudīt ne tikai ēdienu garšas buķeti, gardos un svaigos vietējo ražotāju sarūpētos lauku labumus, bet arī pašiem piedalīties gastronomiskajā darbnīcā un iemācīties gatavot kādu rabarberu ēdienu.

Rabarberu svētkus

Lai balle kļūtu par īstu balli, ikvienam būs iespēja apgūt latviskos danču soļus un no sirds sadancoties Liepājas Danču kluba vadībā.

Zaļajā tirdziņā tiek īpaši aicināti pieteikties mājražotāji un citi tirgotāji, kuri piedāvā svaigus dārzeņus un garšaugus, sieru, gaļu, kūpinātas zivis un citas gardas lietas.

Garša ir viena no mūsdienu lielākajām baudām, tādēļ dāvāsim iespēju to nobaudīt ikvienam Kungu ielas radošā kvartāla apmeklētājam.

Tirdziņā laipni aicināti pieteikties arī daiļamatniecības meistari un citi tirgotāji. Interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Terēzei Fuglicai pa tālr. 63421670 vai mob.tālr. 29388447 līdz 2. jūnijam.
Būsiet mīļi gaidīti Zaļajā tirdziņā un svinēsim rabarberu svētkus kopā Kungu ielas radošajā kvartālā, Kungu ielā 24.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Liepāja svinēs Rabarberu svētkus.”

 1. Dačuks saka:

  Jau no plkst.10:00 līdz 17:00 ikviens kvartāla apmeklētājs varēs Zaļajā tirdziņā sajust svaigo dārzeņu un zaļumu dvesmu, kā arī daļiņu no tās paņemt sev līdzi. Vietējie mājražotāji šajā dienā cildinās mūsu pašu rabarberu. Līdz ar to, būs sarūpējuši gan rabarberu sukādes, raušus, rabarberu vīnu un citus gardumus. Tirdziņā neiztrūkstoši daiļamatnieki rādīs savu roku veikumu un čaklumu, piedāvājot iegādāties savus darinājumus.

  Plkst.12:00 visi laipni aicināti piedalīties gastronomiskajā meistarklasē un kopā ar kvartāla saimnieci iemācīties pagatavot rabarberu ievārījumu. Tā būs iespēja būt kopā, apgūt jaunas zināšanas, kuras pēc tam izmantot savā ikdienas dzīvē. Lai veikumu nobaudītu, tiks iekurts lielais pavards un ceptas pankūkas. Pankūkas ar rabarberu ievārījumu sniegs garšas baudījumu un gandarījumu par to, ka katrs pats ir bijis daļiņa no šī procesa.

  Savukārt, lai arī bērniem būtu radoša un interesanta pēcpusdiena, tiem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās.

  Plkst.14:00 pēc radošas darbošanās, mielošanās ar pankūkām un rabarberu ievārījumu, tieši laikā būs Liepājas Danču kluba aicinājums iemācīties latvisko danču soļus un kopā doties dancī. Liepājas Danču klubs un lauku kapela “Paurupīte” parūpēsies, lai jūsu pirmie soļi latviešu danču pasaulē būtu skaisti un neaizmirstami.

  Visas dienas garumā par atspirdzinošiem dzērieniem un gardiem ēdieniem rūpēsies SIA “Marķīza impērija”.

  Ieskandināsim vasaru kopā Rabarberu ballē Kungu ielas radošajā kvartālā, lai tā būtu saulaina, darbīga un radoša.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top