Liepājā svinēs Kartupeļu balli.

 

 

Aicina pieteikties Zaļajam tirdziņam Kungu ielas radošajā kvartālā,
svinot Kartupeļu balli.

Sestdien, 26.jūlijā, Kungu ielas radošajā kvartālā notiks Kartupeļu balle.

Tādas īpašības kā univerisālās izmantošanas iespējas, ražība, izturība un ēdiena vērtība ļauj kartupeli dēvēt par dārzeņu karali.

Kartupeļu ballē neiztikt bez kartupeļiem, vietējo ražotāju sarūpētajiem lauku labumiem un latviešu tradicionālā, senatnē gatavotā kartupeļu ēdiena gatavošanu uz dzīvā pavarda.

Pirmo jauno kartupeļu garša būs jau mazliet izplēnējusi, tādēļ jūlija pēdējā sestdienā Kungu ielas radošais kvartāls aicina to saglabāt ilgāk un rast īpašo jūlija pilnbrieda garšu Kartupeļu ballē.

Kartupelis simbolizē latviešu pamatīgumu, čaklumu un darba mīlestību, tādēļ arī Kartupeļu balle caurvīs mūsu, latviešu, spēku gan sniedzot iespēju iegādāties un novērtēt vietējo mājražotāju sarūpētos lauku labumus, gan pašiem izjust seno latviešu ēdienu kultūru tradicionālā latviešu ēdiena pagatavošanā kopā ar kvartāla saimnieci.

Zaļajā tirdziņā tiek īpaši aicināti pieteikties mājražotāji un citi tirgotāji, kuri piedāvā dažādu šķirņu kartupeļus, svaigas ogas un dārzeņus, zaļumus, sieru, gaļu, kūpinātas zivis, kā arī citas gardas lietas.

Kartupeļu balli

Parūpēsimies par vasarīgas garšas buķetes daudzveidību Zaļajā tirdziņā Kungu ielas radošajā kvartālā. Tirdziņā laipni aicināti pieteikties arī daiļamatniecības meistari un citi tirgotāji.

Interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 63421670 vai mob.tālr. 26371671 līdz 21. jūlijam.

Būsiet mīļi gaidīti Zaļajā tirdziņā, lai svinētu Kartupeļu festivālu kopā Kungu ielas radošajā kvartālā, Kungu ielā 24!

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top