Liepājā stādu parāde.

Vienīgā stādu parāde Kurzemē –
„Pavasaris ziedos”

Liepājas Latviešu biedrības nams Rožu laukumā organizē daudzveidīgu stādu parādi „Pavasaris ziedos”.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Sestdien, 14. maijā no plkst. 9.00 līdz 18.00 pie Liepājas Latviešu biedrības nama.

Būs iespēja iegādāties plaša sortimenta stādāmo materiālu, dekoratīvus elementus dārzam, augsnes bagātinātājus un dārza inventāru.

Biedrības nama direktores Vitas Hartmanes sapnis – izveidot ziedu svētkus Liepājas sirdī Rožu laukumā, jau piekto gadu ir īstenojies.
Šie svētki ir kļuvuši par tradīciju un gaidītu pavasara notikumu katrā mājsaimniecībā. Daudzviet Latvijā norisinās plašas stādu parādes – Jelgavas pils dārzā, Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī, Siguldā, bet visā Kurzemes reģionā, vien Liepājā tiek piedāvāta stādu parāde „Pavasaris ziedos”.

IMG 8956

Spītējot šīs ziemas bargajiem laika apstākļiem, stādu un ziedu audzētāji pašaizliedzīgi ir izaudzējuši bagātīgu un daudzveidīgu ražu.
Stādu parādē Jūsu izvēlei būs pieejami ziemciešu, vīteņaugu, ziedošo krūmu, daudzveidīgu rožu un viengadīgo augu stādi, augststumbru rozes, rododendri, dekoratīvie lapu krūmi, augļu koku stādi, ūdensrozes u.c.

Pasākuma laikā daiļdārzu un mazdārziņu cienītājus ar daudzveidīgu stādāmo materiālu iepriecinās individuālās dārzniecības un Latvijas lielākās stādaudzētavas, tādas kā …

SIA „Grobiņas ziedi”, ZS „Bērziņi”, SIA „Stādaudzētava Blīdene”, AS „Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija” un daudzas citas.

Dalībnieki uz stādu tirgu ieradīsies no visdažādākajām Latvijas vietām –  Liepājas rajona, Rīgas, Kuldīgas, Tukuma, Olaines un Bauskas.

Uz pavasara ziedu un stādu parādi ir aicināti arī amatnieki un meistari, kuru sortimentā ir plašs dārza dizaina preču klāsts.

Amatnieki līdzi būs atveduši košas un daudzveidīgas dārza figūras, pinumus un koka izstrādājumus, kā arī kurmju slazdus. Plašā izvēlē būs pieejami ziedu trauki mājai, dārzam, parkiem, unikālas strūklaku tehnoloģijas, dekoratīvo dīķu aprīkojums un citas dārza laistīšanas ierīces.

Košākos ziedus, iepriecinot savu ģimeni, Starptautiskajā ģimenes dienā izvēlieties stādu parādē „Pavasaris ziedos” 14. maijā!

 

IMG 8948

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *