Liepājā skanēs Vladimira Visocka dziesmas.

 

 

Vladimira Visocka dziesmas skanēs  24. augustā plkst. 17:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē.

Viktora Kozlitina izpildījumā (baritons, ģitāra).
Viktors Kozlitins ir dzimis 1957.gadā Urālā, Čeļabinskas apgabalā. Viņš dzied kopš agras bērnības. Kā mūziķis pats saka:

”Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi, un dziedāšana man vienmēr ir sagādājusi milzīgu gandarījumu”.

Viktors ar prieku atceras savu pirmo uzstāšanos 6 gadu vecumā, kas notika Korkino pilsētas kultūras namā.
Tālajā 1976. gadā liktenis Viktoru aizveda uz Liepāju dienēt armijā.

Tur viņš 3 gadus spēlēja saksofonu armijas orķestrī. Pēc armijas Viktors pabeidza J.Mediņa Mūzikas skolu, V. Zilpaušas vokālo klasi.

Pēc skolas beigšanas viņš septiņus gadus dziedāja Latvijas Nacionālās Operas korī. Pirmie solo koncerti notika 90-jos gados Vācijā. Tad arī izveidojās krievu romanču un tautas dziesmu programmas.

Viktora Kozlitina repertuārā ir arī dziesmas no kinofilmām, klasiskas krievu romances un operas ārijas. Šoreiz mūziķis piedāvās liepājniekiem jaunu programmu – Vladimira Visocka dziesmas.

Vladimira Visocka repertuārs ir ļoti daudzveidīgs. Ir nopietnas, pat traģiskas dziesmas par cilvēka un pasaules likteni, par mīlestību un ciešanām, kā arī nenopietnas dziesmas,- dziesmas ar Visocka neatkārtojamo brutālo, sarkastisko humoru.

Tiks lasīti arī daži Vladimira Visocka dzejoļi. Vārda spēks, skanot caur melodiju, ritmu un intonāciju, ir tas, kas palīdz atrast pareizās sajūtas un parādīt īsto dvēseles dzīvi. Tur nav vietas meliem un liekulībai.

Viktors Kozlitins aicina liepājniekus uz savu koncertu 24.augustā plkst.17.00 , kurā varēs dzirdēt Vladimira Visocka dziesmas.

Vladimira Visocka dziesmas

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top