Liepājā sadeg tramvajs, vai nav skumji par notikušo

 

 

Sadeg tramvajs!

Negadījums noticis pieturā pie Sv. Jāzepa katedrāles pusdienlaikā, ugunsdzēsēji izsaukumu saņēmuši 13.36. Vispirms sazinājušies ar Liepājas tramvaja parku, lai atslēdz elektrību – tikai tad iespējams sākt dzēst…

Cilvēki nopietnas traumas neguva.

Kaut arī nelaimes vietā strādāja vairākas glābēju cisternas, no tramvaja pāri palika vien vraks. Nelaimes brīdī tramvajā bijis ap pusotra desmita pasažieru.

Neviens nebija cietis.

Visi, pateicoties vadītājas operativitātei, izkļuvuši no degošā tramvaja.

Jāpiebilst, ka tramvaja vadītājai tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas viņu nogādāja slimnīcā. Negadījuma vietā ieradās arī “Liepājas tramvaja” tehniskie darbinieki, taču skaidras atbildes, kas varētu būt par cēloni, uzreiz nebija.tramvajs2r

Pēc notikušā negadījuma pilsētā bija paralizēta tramvaju kustība. Izdegušais tramvaja vagons nogādāts Liepājas tramvaju depo.

Liepājas reģionālajā slimnīcā pieejamā informācija liecina, ka tramvaja vadītāja guvusi pirmās pakāpes apdegumus.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Liepājas brigādes komandieris Andrejs Beļakovs atzina, ka cilvēku un vadītājas rīcība bijusi ļoti pareiza.

Vispirms domājot par evakuāciju, jo tramvaja vagons, kurā ir daudz gumijas un plastmasas, tāpat kā automašīna, deg ļoti strauji un ne vienmēr to ir vērts dzēst – vispirms jāglābj cilvēku dzīvības.

Šis ir pirmais gadījums mūsu pilsētā, kad aizdegas un sadeg tramvajs.

tramvajs ll

PAPILDINĀJUMS…

AAS “Seesam Latvija”, kā pateicību par pašaizliedzīgo rīcību negadījumā laikā, cietušajai tramvaja vadītājai dāvina apdrošināšanas polisi un kompensāciju, informē “Seesam Latvia” mārketinga un PR speciāliste Dace Gertnere.

“Tā kā notikuma laikā vadītājai diemžēl nebija nevienas apdrošināšanas kompānijas nelaimes gadījumu apdrošināšanas polise, tad par gūtajiem savainojumiem vadītāja nesaņems apdrošināšanas kompensāciju.

Tāpēc AAS “Seesam Latvia” vēlas pateikties tramvaja vadītājai, dāvinot viņai nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi uz vienu gadu, apdrošinot pret virkni veselībai un dzīvībai bīstamiem riskiem, t.sk., apdegumiem, kaulu lūzumiem un traumām.
Apdrošināšana stājas spēkā no 4. septembra. Tāpat cietušajai tramvaja vadītājai tiks kompensēti ar šo notikumu saistīti ārstēšanās un rehabilitācijas izdevumi līdz 500 latiem,” sacīja D.Gertnere.

“Seesam Latvia” notikušajā saskata arī zināmu likteņa ironiju, ka no negadījumiem nav pasargāti pat tie objekti, uz kuriem izvietota apdrošinātāju reklāma.

Nu vismaz viena cilvēciska ziņa…36_2_15

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top