Liepājā risina starpvalstu sarunas.


Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Liepājā  9. jūnijā risinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Preses konferencē par Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēdes rezultātiem, kurā piedalījās padomes vadītājs no Latvijas puses Vasīlijs Meļņiks un padomes vadītājs no Krievijas puses Pjotrs Avens.

Liepāja šī pasākuma norisei lielā mērā izvēlēta, pateicoties Liepājas mēra aktivitātēm un līdzdalībai līdzšinējās Starpvaldību sanāksmēs, kā arī Liepājas ostas aktivitātēm attīstības potenciāla prezentācijās.

Tikšanās laikā Liepājā uzmanības centrā ir aktualitātes abu valstu sadarbībā transporta un tranzīta nozarēs, robežšķērsošanas un reģionālās sadarbības jautājumi.

Uz sanāksmēm Liepājā ieradušies Krievijas Federācijas transporta ministrs Igors Levitins, kurš ir Starpvaldību komisijas priekšsēdētājs no Krievijas puses, un plaša delegācija, kurā būs Krievijas ministriju pārstāvji, reģionu gubernatori un uzņēmēji.

Līdzās oficiālajām sanāksmēm Latvijas un Krievijas delegācijām ieplānota arī pilsētas apskate un kultūras programma. Un kā neatņemama krievu delegāciju odziņa….ziedu nolikšana pie pieminekļa, kas  apstiprina bijušo Krievijas uzvaras simbolu.

Nejauši trāpījās iemūžināt prominentās personas pie Liepājas „granātmetēja”…par viesu labsajūtu modri rūpējās Latvijas policija.

prominences noliek ziedus

prominences noliek ziedus2

prominences noliek ziedus3

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *