Liepāja pēc vētras 24.nov. foto

ziema2 liepaja 24nov 023w1

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Liepāja 24.novemra (pēc vētras )bildēs.

Latvijā turpinās snigt un putināt.
Patlaban daudzviet ir apgrūtināta kustība, un šorīt ir iesaistīti papildu policijas spēki.
Kā atzina Zivtiņš, pašlaik Ceļu policijas darbiniekiem vairāk sanāk strādāt ar ceļu satiksmes negadījumiem, palīdzot automašīnām tikt ārā no kupenām un grāvjiem, tāpat tiek sekots līdzi tam, kas notiek krustojumos.

Vējš galvenokārt lauzis kokus, norāvis plakātus, postījis jumtus.
Autovadītājiem milzīgas problēmas sagādājis putenis. Situācija tiešām ir sarežģīta,” vērtēja Zivtiņš. Liepājā viss mierīgi, kā vakar rādīju bildes no notikuma vietas, piesnigušās Liepājas, tā arī šodien tapa bildes, lai varētu izvērtēt Liepājnieku stiprību pēc vētras.

Bildes 24.novembris13.00 Liepāja

ziema2 liepaja 24nov 037w1

PĀRĒJĀS BILDES LAPĀ, SPIED ŠEIT

**** ****

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *