Liepāja, jūlija labo un slikto notikumu virpulī.

 

 

Raksts par  vienu dienu Liepājā… 22.jūlijā, kas raksturo to lielisko ritmu ar kādu jož liepājnieki lecot un klūpot Liepājas ielās…

Šodien Liepājā sāksies divu dienu festivāls “Summer Sound Liepāja 2011”, kurā muzicēs vairāk nekā 50 ārzemju un pašmāju grupas, solo mākslinieki un dīdžeji, tostarp “Guano Apes”, Kalvins Hariss, Gustavo, “Toploader” un daudzi citi, kas mēģinās izbraukt Liepājas remontu apskādētās ielas.

Festivāls notiks 22.un 23.jūlijā Liepājas pludmalē un parkā, piedāvājot mūziku uz septiņām tematiski dažādām skatuvēm, izklaides un sporta aktivitātes, atpūtu pludmalē un parka teritorijā. Sīkāk vari lasīt šeit.

Ja jau ierunajos par grandiozo Liepājas ielu pārbūvi, tad ir zināms sapīkums braucēju un kājām gājēju vidū. Nesapratne ir vienā apstāklī…

Vai tā tiešām ir jābūvē Eiropā radot nepārvaramas neērtības liepājniekiem ?

Neviens jau nav pretī infrastruktūras uzlabošanas darbiem, bet citur to dara netraucējot pārējiem…jā, pat naktīs. Sašutumu liepājnieki izteic Liepājas Tv ņemtajās intervijās…

Eiropā tam vajadzētu notikt civilizētāk. Tā par Brīvības ielas rekonstrukcijas gaitu atsevišķos Liepājas vizītkartes posmos izsakās šoferīši . Viens no sāpīgajiem posmiem ir pie dzelzceļa pārbrauktuves, kur pārvietoties ir grūti gan spēkratu vadītājiem, gan riteņbraucējiem un gājējiem.

Nav jau izņēmums pārējās ielas..Zirņu un tai pieguļošās, kur labi var justies tikai Karlsons.

Ja man būtu spārni

Ja netici apskaties pats…šeit.

Nu un lai šodienu padarītu krāsaināku ar interesantumiem un vērīgiem novērojumiem… pielieku novērojumus no bloga „pa’grūddienis” par Liepājas sociālā centra rūpestiem- apmeklētājiem….

…Liepājā, tāpat kā visur Latvijā, sociālajam dienestam un sociālajiem darbiniekiem, šis nav īpašs gads. Tas ir parasts gads, kad jāstrādā ar cilvēkiem, kas nonākuši kritiskā situācijā. Liepājā cilvēku skaits, kas meklē palīdzību pieaug.

Visiem zināma patiesība, bet vai sociālais  dienests lūdzējus uzskata tikai tādus , kas iet kājām un transportu vispār neizmanto… ?

Ir atziņa, ka  šobrīd sociālajā dienestā redzam tādus cilvēkus, kuriem tiešām ir bijis grūti atnākt un ieņemt šo lūdzēja lomu.

Tas laikam jāsaprot tā, no Liepājas sociālā dienesta vadības un protižē Rīgā… deputātes Barčas, ka ja ierodies pie sociālā darbinieka tad tikai iešus vai līšus.

Ar vecu žigulīti pensionārs tur rādīties nedrīkst , jo pie šī nama apstāties liegts. Sētu arī rotā lepns ķieģelis. Pārējā ielas daļa ir maksas stāvvietu okupēta.

Kopumā liepājnieki ir diezgan skarbi, bet īpašos brīžos pat rupji… tāpēc arī šie foto….

Pensionāriem un lūdzējiem liegta apstāšanās

Tik daudz brīvas vietas atstāts Barčas kundzes autiņam, ja nu atbrauc no Rīgas...

Nē, tik drūmi nevar nobeigt apceri par vienu dienu Liepājā… 22.jūlijā, teikšu tā, vakar bija ļoti, ļoti karsti un smacīgi. Par ko vari pārliecināties ņemtajā foto….(mašīna nestāvēja saulē).

Mērījums Liepājā ap pusdienas laiku !!!

Toties šodien… ir mazliet vēsāks un sauli nomaina tumši pērkona mākoņi…apveltot liepājniekus ar tīri patīkamu veldzējumu lietus veidā, bet īslaicīgu.

Laimīgu nedēļas nogali Liepājas mūzikas pasākumos…un lēnam par tiltu draugi 🙂 to arī remontē !

PAPILDINU 2011. 22.jūlijs tā ap 16.30

Nu ko es teicu…nekāda lielā mūzikas baudīšana nesanāks…par ko pārliecinies nūpatiņ uzņemtajā videoklipā pie drauga Liepājā, kas deva jumtu virs galvas…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Liepāja, jūlija labo un slikto notikumu virpulī.”

 1. zane saka:

  URĀ ! ta ap 19.00 atkal noskaidrojās, pat saulīte izbāzusi savu bālo vaidziņu un nolūkojās uz mūzikas mīļiem…tiem , kas vēl skaidrā.
  Zane

 2. Pēēēēēē saka:

  Atkal līst.un doma iet uz krogu. Nav piemērots pludmales mūzikas baudīšanai. Kad piedzeršos aizvilkšos kādam sadot pa face

 3. ggg saka:

  Summer Sound 2011″ jau ir izdevies. Cilvēku jūra, labs noskaņojums visiem un burtiski pārpildītās Liepājas ielas ir gada notikums izklaides lauciņā.

  Lai arī negaidīto lietusgāžu dēļ nojukuši grupu mēģinājumi un festivāls mazliet pat aizkavējies, atnākušo priekam tas nemaz nav traucējis. Vēl vairāk, tieši pēc lietus visi bija bezgala laimīgi, ka laiks apžēlojies un festivāls visas nakts garumā varēja notikt bez nokrišņiem, patīkamā Liepājas siltumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top