Liepājā jauns interesants tirdzniecības centrs BAATA

 

 

Šodien, 2009.gada 30 . aprīlī atver Liepājā Tirdzniecības centru “baata”, kas uzcelts Klaipēdas ielā 104 c.

Saulaina, skaista diena. Tici vai netici, bet krīzes pārņemtajā Latvijā tā ir reta parādība.

Varu teikt – patīkams izņēmums uz kopējo krīzes negāciju fona. Vērojama paprāva rinda. Nē…. liela un pat ļoti liela steidzīgo pirkt gribētāju rinda.

Neierasti un fascinējoši, ka Liepājā tiek atvērts liels interesants iepirkšanās centrs.

30april-021vc-590

Centra kopējā platība ir vairāk nekā 8000 kvadrātmetru, tajā būs apmēram 40 veikalu. Pirmajā stāvā vieta atvēlēta pārtikai, pakalpojumu sniedzējiem, suvenīriem, bet otrajā stāvā pārdos pazīstamu zīmolu preces – “NewYorker”, “Reserved”, “PTA”, “Stradivari”, “Apranga”, “XS rotaļlietas, “Cropp” u.c.

Vēl otrajā stāvā atvērs Liepājā nebijušu oriģinālu restorānu “Olive”.

Ieejot pa galvenajām durvīm no Klaipēdas ielas puses, centra apmeklētāji nokļūs plašā centrālajā telpā, kuras grīdu klāj Rucavas tautisko rakstu zīmējums, kas veidots no dažādu krāsu flīzēm.

Pirmajā stāvā lielāko daļu platības aizņems augstākās kategorijas pārtikas veikals “Elvi”, kurā saimniekos SIA “Linde pārtika”. Interesants interjers tiek veidots “Vīnu studijai”. Viena tāda atvērta galvaspilsētā, otra būs Liepājā. Otrajā stāvā apmeklētāji nokļūs, izmantojot eskalatoru vai liftu.

Otrajā stāvā veikali izkārtoti galerijas veidā ar lielām, stiklotām sienām. Vislielākā platība veikalam “NewYorker” – 600 kvadrātmetru. Vecāku un bērnu ērtībām būs firmas “Annels” atrakcijas, kurās mazie varēs jautri pavadīt laiku, kamēr vecāki ļausies iepirkšanās priekiem.

Restorāna “Olive” (vietas 100 apmeklētājiem) interjeru veido SIA “Porcelāna zilonis”. Vēlam veiksmi tirgotājiem un labus pirkumus.

BAATA

Papildināts…

13. augustā TC “baata”, Klaipēdas ielā 104c, norisināsies līdz šim Liepājā vēl nebijis pasākums “Atlaižu nakts”. Tā būs nakts, kad veikali piedāvās atlaides līdz 90%, kā arī pircējus sagaidīs dažādi īpašie pārsteigumi. “Atlaižu nakts” tiek organizēta sadarbībā ar nakts klubu “Big 7”, kas tirdzniecības centrā radīs īsta kluba atmosfēru.

Sīkāka informācija vēl sekos.
„Atlaižu nakts” ietvaros norisināsies arī nakts kluba “Big7” organizētā Kissing festivāla „Īpašais TC „baata” šovs”, kas sevī ietvers mēģinājumu sasniegt jaunu rekordu.

Rekorda mērķis – sapulcināt visvairāk skūpstu pārņemtu pāru vienuviet. Piedalīties skūpstīšanās rekorda uzstādīšanā aicināts jebkurš pāris. Pāri, kuri veiks iepriekš pieteikšanos, piedalīsies GRAND PRIX izlozē, kura notiks TC „baata” tūlīt pēc rekorda uzstādīšanas.

Pieteikumus ar pāra vārdiem, uzvārdiem telefona numuriem un e-pastu jāsūta uz kissingfestival@inbox.lv, informē kluba „Big7” pārstāvis MC Raivii.

Informācijai – iepriekšējais rekords tika uzstādīts 14.02.2009 Kissing festivālā nakts klubā „Big7”, tajā piedalījās 34 pāri, taču pats pasākums izraisīja milzu interesi un kļuva par visu laiku apmeklētāko kluba vēsturē .

Nu re, tas ir noticis…
Šāda veida pasākums tirdzniecības centrā ir kas jauns Liepājā, Kurzemē un domājams arī Latvijā, jo tirdzniecības centrā paralēli iepirkšanās procesam notika jautra ballīte uz divām skatuvēm.

Kā kārtīgā ballītē notika gan dejas, gan dažādi konkursi un atrakcijas, kā arī Kissing Festiva Īpašais TC „baata” šovs!

Tika sasniegts jauns Latvijas rekords 38 skūpstu pārņemtu pāru vienuviet.
Par vakara atraktīvāko tēlu ir atzīstams McRaivii, kurš publiku „uzkurināja” ar savu entuziasmu un profesionalitāti. Kā elegantākais un sievišķīgākais tēls ir jāizceļ dejotāja Miss Kat.

170809_baata2

JAUNUMI NO   “baata”

Sestdien, 12. septembrī, plkst. 13.00 TC „baata” būs vērojams „Suņu šovs”. Šovu sadarbībā ar TC „baata” piedāvā Liepājas Dzīvnieku Audzētāju biedrība un zoo veikals „Pet center”. Programmā – suņu modes skate, suņu parāde, kā arī suņu dresūras paraugdemonstrējumi, ko rādīs bērni un jaunieši.

Šovā piedalīsies 20 – 30 populārākās suņu sugas Latvijā, sākot no pavisam maziņiem līdz lieliem. Jāpiebilst, ka visi suņi, kas piedalīsies, ir Liepājas Dzīvnieku Audzētāju biedrības biedri. Tiks sniegta informācija par visām izstādē redzamajām suņu sugām, to kopšanu un audzēšanas īpatnībām.

Izstādes laikā būs iespējams iegādāties šķirnes kucēnus. Būs arī pieejama informācija par iespējām savu mīluli atstāt suņu viesnīcā un apmācīt suņu skolā.

sovs

19. septembrī plkst. 13.00 notiks jau 3. loterijas „Tavs solo ar WV Polo” starpizloze.

Interesantu un atraktīvu izrādi būs sagādājis Liepājas bērnu un jauniešu centra Dramatiskais pulciņš „Karlsona bagāža”, aktrises Maritas Lūriņas vadībā. Par patīkamu izlozes norisi rūpēsies vadītājs – Edijs Šnipke.

Šoreiz tiks izlozētas dāvanu kartes no veikala „Elvi”, restorāna „Olive”, TC „baata”, kā arī divritenis Merida KALAHARI 500 SX 20.

Nākošā starpizloze būs 17. oktobrī plkst. 13.00.

Pasākuma laikā tiks arī veikta izloze loterijai „Divritenis par sulu!!!”, ko organizē sulu bārs „Smoothie”.

VAI tā izskatīsies POLO ? Nu BAATA dāvanai būtu jābūt šādai….

volkswagen-polo manā skatijumā

BAATA ar jaunumiem pārbagāta…

26. septembrī TC „baata” piedāvā īpaši krāsainu dienu visai ģimenei. – „Skaistuma un Modes dienu”. No plkst. 12.00 līdz 18.00 norisināsies dažādi ar modi un skaistumkopšanu saistīti pasākumi – modes skates, paraugdemonstrējumi, šovi, semināri un prezentācijas.
Nu aiziesim un paskatīsim. Man te lasītaji ar e- mail palīdzību uzdeva jautajumu ??? Vai tik Tu nereklamē savā blogā Baatu ?
Teikšu kā ir… NĒ.
Vienkārši palīdzu jaunam tirzniecības projektam, bezkaislīgi, par baltu velti, jo būtu žēl, ja pasākums apsīktu tā pa īstam neuzsācies.

30.APRIL 028jj

Ka jau minēju , 26. septembrī –

Skaistuma un Modes diena TC baata!

No plkst. 12 – vairāk kā 30 dažādos stendos būs iespēja iepazīties,
iegādāties sejas, matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus.
Kļūt par modeli un bez maksas izbaudīt jaunākos matu griezumus,
matu maskas, sapīt bizītes, uzlikt make–up un iegūt lielisku manikīru,
pedikīru un citas sevi palutinošas lietas.

Kā arī noskatīt savu jauno garderobi modes skatēs!
Pasākuma patronese – modes krāšņākais zieds – Elita Patmalniece.

PROGRAMMA

Papildinu…

Aizgāju ar video kameru uz Baata un vēlējos pafilmēt, lai ieliktu materiālu par esošajiem veikaliem, kādu mazu interviju, kurā varētu sniegt piedāvāto preču sortimentu un modes tendenču izvēles iespējas Baatā. Tas viss tiktu TEV Liepājniek, bet izrādās filmēt nedrīkst…

Slepens objekts…. ?

Man sāk mainīties domas par Baata centra vēlmi sagaidīt vairāk pircēju… NONSENS.
Zāles un veikaliņi bija patukši, ja neteiktu vairāk … stipri neapmeklēti.
Tā ir , kad gribi izdarīt labu darbu. Čiks…

JAUNUMS

No 6. novembra ir atvērts apavu veikals „Black and White”. Piedāvājumā kvalitatīvi sieviešu un vīriešu ādas un zamšādas apavi – zābaki, puszābaki un kurpes. Piedāvātais sortiments izceļas ar krāsu dažādību un ērtumu. KĀ ARĪ AR DĀRDZĪBU UN VECIEM MODEĻIEM !!!

JĀ, veikals taču galīgi tukšs… Kur ir pircēji ? Skaties bides ņemtas dienas vidū….
Kā saka…. BEZ KOMENTĀRIEM….

13.nov.2009 010

13.nov.2009 013

13.nov.2009 011

13.nov.2009 012

13.nov.2009 014

13.nov.2009 015

PAPILDINĀJUMS 24.novembris

„Vīdners” – BAATA
Gardos konditorijas „Vīdners” izstrādājumus tagad var iegādāties arī TC „baata” 1. stāvā.
Nezinu , kā citiem, bet kādreiz vīdnera konditorija tiešām bija līmenī, bet tagad es par to neteiktu…. vai dzirksts uz izdomu zudusi vai konditors cits … Nav garšīgi ! Un dārgi !

Un tā vieta Baata – galīgi garām….

Tuvojas ziemassvētki, LABAS DOMAS LABI DARBI….28.11.2009

TC „baata” aizsākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tirdzniecības centrā turpmāk katru nedēļas nogali norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, kur interesenti varēs iegādāties dažādas interesantas un lietderīgas lietas dāvanām vai pašu priekam!
Tirdziņš ir laba lieta…
vainags2

baata ziemassvētki

Sestdien, 19. decembrī,


par jaunā VW Polo īpašnieci kļuva Samanta Matroze.

Samanta pati uz vietas TC “baata” nebija, bet izlozes vadītājam Edijam Šnipkem izdevās viņu sazvanīt un visi TC “baata” apmeklētāji bija liecinieki veiksminieces patiesajam priekam un pārsteigumam!

No visiem čekiem, kas piedalījās loterijā tika izvilkti 5 čeki, no kuriem izvilka vienu veiksmīgo – šajā gadījumā Samantas.

Matroze

Jaunumi vai ļaunumi

Iznīkst pirmā stāva pārtikas veikals ‘ELVI’, skaidrs, ka peļņa nesedz izdevumus. Interesanti, cik ‘Baata’ prasa par kvadrātmetru no tirgotajiem ? Laikam jau daudz, jo Elvi nebūt nevarētu uzskatīt par to vājāko spēlētāju.

Nu un ko Baata ?

16. janvārī TC „baata” Dullā sestdiena! Kas tāds Liepājā norisināsies pirmo reizi! Vasaras un ziemas ceļojumu izpārdošana, TOP piedāvājumi, lustīgi muzikālie priekšnesumi un loterija!

Ļoti savdabīgs pircēju pievilināšanas pasākums… Tik tiešām dulls pasākums, ja būs piešprice ar mūziku un pigoriņu taisītājiem publika jau būs…BET NEJAU PIRCĒJI…

Te nu būtu jāpielieto cita metode, pavisam cita…..

New gads

PAPILDINĀTS 5.februāris

TC “baata” no ceturtdienas, 4. februāra, ir atvērta “Mēness aptieka”.
“Mēness aptiekā” Jūs vienmēr uzklausīs un konsultēs kvalificēti farmaceiti, kuri izskaidros preparātu iedarbību un to 1207292824 meness logopielietojumu. Aptiekas darba laiks no plkst. 9.00 līdz 21.00.
Lai gan aptieka ‘baata centram’ nesīs pienesumu, vieta aptiekai nav izvēlēta no mārketinga viedokļa pareizi. Aptiekai labāka vieta būtu liepājniekiem zināmajā deviņstāvu namā. ‘Baata centrā’ aptieka nīkuļos….

Papildināts 18.marts

Nu galīgi nevar pastāvēt veikals, pardon, LIELVEIKALS  bez pārtikas tirzniecības nodaļas…

Kā izteicies pircējs : Mums vajag pārtiku,nevis lupatas!!!!

Vai tas būtu lielo beigu sākums ?

Nē, tomēr sasparojušies un …. ar lielām mokām ir atrasts , tiešām liekas ar mokām atrasts pārtikas veikals…
18. jūnijā, TC “baata” tika atvērts pārtikas lielveikals – “Mego”.
Līdz ar jaunā veikala atvēršanu, darbu tajā sāks 29 darbinieki un kopumā šis būs jau 43 „Mego” veikals Latvijā.

Jaunajā veikalā pircējiem būs pieejams plašs pārtikas un nepārtikas preču sortiments, veikala telpās esošajos kulinārijas cehos tiks gatavoti gan siltie, gan aukstie ēdieni.
Lai jau veicas, bet pirmās dienas atsauksmes ir kritiski sliktas… Veca gaļa, slikti produkti….

MEGO

PAPILDINĀTS 23.09.2010

12.augusta vakarā tirdzniecības centrā “Baata” risinājās „Atlaižu nakts 3”, kuras kulminācija bija Okartes akadēmijas talantu uzstāšānās. Jautrs pasākums ar ovācijām un smiekliem. Tomēr …un atkal tomēr vai tas ir veikals vai izklaižu vieta.
Ja izklaižu vieta tad viss O.K. Izvākt palikušās tirzniecības vietas un uz saulainu atraktīvu nākotni…
Tomēr cik noprotu… veikalnieku gars šo to liek darīt un lūk : Ieradušies mēbeļnieki…

Veikals „Tjusigs&Skoge” piedāvā mēbeles, dizaina priešmetus, aksesuārus, mēbeles un rotaļlietas bērniem.
Un atkal jāsaka… ja mēbeles, tad tirgot jālaiž funkcionāli vajadzīgs iedzīvotājiem mēbeļnieks …dizains un citi nieki jau ir labi, bet BAATA mārketinga speciālistiem taču jāzin , ka ir ekonomiskās grūtības valstī …

veikals

PAPILDINU 2011.24.janvāris

Tā pasen neko neesmu minējis par baata aktivitātēm…tad lūk būs viens jēdzīgs pasākums :
29.janvārī, tirdzniecības centrā “baata” norisināsies tradicionālais Latvijā ražotās pārtikas tirdziņš. Baata w

Tirdziņā savu produkciju piedāvās aptuveni 20 Latvijas pārtikas ražotāji un zemnieku saimniecības. Tirgotāju piedāvātās produkcijas klāstā, ko varēs iegādāties par ražotāju cenām, būs gan lauku piena produkti, gan mājās cepta maize, rauši, zāļu tējas, medus un bišu produkti, gaļas kūpinājumi un žāvējumi, kūpinātas zivis, dārzeņi, dažādu šķirņu āboli un bumbieri, kā arī citi vietējie ražojumi.

Pārtikas tirdziņa darba laiks no plkst.9.00 līdz plkst.17.00. Pieteikt savu dalību tirdziņā ikviens Latvijas pārtikas ražotājs vai zemnieks var līdz 28.janvāra pulksten 10.00, piezvanot pa tālruni 26477360.

Nu ko… tad sapērkamies lauku labumus  🙂

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

9 viedokļi par “Liepājā jauns interesants tirdzniecības centrs BAATA

 • .
  .

  Nesaprotu, baatai nav pat savas majas lapas, šeit dabūju kaut kādu apkopujumu…
  Rimi ir labāks

  Atbildēt
 • .
  .

  Nu beidzot, saprati,ka drīz viņi panīks, vienīgais taisot akcijas ar evanģēlijiem un trakulībām piesaista jaunos , bet vai tadddd – tie būs kas pirks.
  Jāienteresē ar ko citu, preci

  Atbildēt
 • .
  .

  Nav jau tik traki, neviens tur tevi nebikstīs, kad vien nāku, apsargi turpat durvju priekša pīpē, Dīvaini … cik viņu tur ir, ja vienmēr trāpās, ka kāds tevi pie ieeja apkvēpina…

  Atbildēt
 • .
  .

  Neeju tur vairāk, dārgi, un ja tā padomā maxim ir lētāks un ar lielāku izvēli. Var sadabūt lētuci Maximā , bet to baatas spozmi un sevis spodrināšanu ar cita spalvām neatzīstu.

  Atbildēt
 • .
  .

  Ja nebūs pārtikas , tad tur nav ko darīt. Bērniem rīkot ballītes un jautrus pasākumus JĀ, to baata prot
  Man ir jautājums ????
  TAS ir veikals VAI KLUBS ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Domaju nopirkt elementaru lietu, UZVALKU, domājiet atradu NĒĒ, tādas mantas tur vispar nav
  Ir dažādi saburzīti krekli visās nodaļās (laikam burzijums modē 😉 )
  Tur nav ko darīt

  Atbildēt
 • .
  .

  AIZVAKAR IEGĀJU TUR PIRMO UN PĒDĒJO REIZI!!!LABĀK TAISIET CIET VĒL PAGAIDĀM AR GODU,TĀPAT TUR IR VĀKS!!!

  Atbildēt
 • .
  .

  Maija beigās darbu uzsāks veikals “Mego”, nu pats pēdējais laiks, bet neticu, ja arī atvērs, ka viņš tur uz ilgu laiku…pircēju taču nava 😉

  Atbildēt
 • .
  .

  Sestdien,2014.gada 19.aprīlī, BAATĀ darbosies tradicionālais pašmāju pārtikas tirdziņš, būs apskatāma šķirnes trušu izstāde un ikviens varēs iesaistīties dažādās Lieldienu atrakcijās. No plkst.12.00 līdz 15.00 TC „baata” 1.stāvā Lieldienu Zaķu vadībā visi aicināti uz jautrām Lieldienu izdarībām, kurās kopīgi zīmēsim, krāsosim, nodarbosimies ar rokdarbiem, kā arī izkustēsimies. Būs arī pārsteigumi un saldas balviņas dalībniekiem.

  Trušu izstāde 1.stāvā būs aplūkojama no 18. līdz 19.aprīlim. Izstādē būs apskatāmas tādas trušu šķirnes kā Oranžais Rex, Burgundas, Tīringas, Tauriņtrusis, Lielais gaišais sudrabotais, un citu šķirņu pārstāvji. Izstādes organizētāji ir šķirnes trušu audzētava „Elčuki”.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *