Liepājā ir deju kolektīvs Banga ar prasmi iedvesmot

 

 

Liepājā, ir deju kolektīvs.

Ja precīzi, tautas deju kolektīvs Banga.

Kolektīvs dibināts Liepājā, 2009. gada 18. martā – Liepājas dzimšanas dienā.

Katrs deju kolektīvs vislabāk par sevi stāsta dejā.

Tāpēc arī iesaku noskatīties video ar deju kolektīva Banga prasmi dejot. Vērīgākais lasītājs ievēros, ka video tapis Liepājā.

Deju kolektīvs Banga par sevi

Mūsu mājas ir Latvija un Liepāja. Mums ir pašiem savas, bagātas un varenas kultūras tradīcijas – tādēļ aicinām sajust prieku un pozitīvu kopā būšanu izdejojot mūsu pašu dziesmas un dejas.

Paldies liepājniecei Rasai Bugavičutei-Pēcei par spēcīgajiem dziesmas vārdiem un mūsu jaudīgajiem Liepājas Universitātes tautas deju kolektīva “Banga” dejotājiem.

Paldies, par skaisto dejas izpildījumu!

Brīnišķīgi, ka pati dziesmas vārdu autore arī pievienojās dejotāju pulkam! Dziesmas autors Raimonds Tiguls, horeogrāfija Rita Spalva.

Kas šodien ir latviskums un patriotisms?

Palikt savā zemē, kopt tradīcijas un nodot tās tālāk saviem bērniem, un viena no spēcīgākajām tradīcijām ir latviešu tautas deja.

Protams, apstākļi ir dažādi, bet, ja mēs paliksim Latvijā un darīsim visu, lai tā pastāvētu, veidosim nākotni, pēctecību, tad Latvija būs! Tas ir patriotisms.

Uzvilkt tautastērpu, pacelt galvu un lepoties ar to, kas mēs esam, un varam būt paši savā valstī un savā zemē.

Prieks skatīties un prieks dejot!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *