Liepājā būs Zaļumballe.

 

 

Kungu kvartālā būs Zemeņu balle un vakarā Zaļumballe.

Sestdien, 5.jūlijā, Kungu ielas radošajā kvartālā tiks svinēta Zemeņu balle.

Tā sola gan zemeņu saldā ēdiena pagatavošanas meistarklasi, tirdziņā nopērkamus lauku labumus un zemeņu gardumus, zemeņu boles pagatavošanu, iespēju uzzināt par zemeņu nozīmi uzturā un to izmantošanu skaistumkopšanā.

Pēc ražīgās un notikumiem bagātas dienas, Zaļumballē aicinām izbaudīt sestdienas vakara burvību un izdancoties pēc sirds patikas.

No plkst.10:00 līdz 16:00 ikviens kvartāla apmeklētājs aicināts Zaļajā tirdziņā iegādāties svaigus dārzeņus un zaļumus, kā arī izmantot iespēju un nopirkt vietējo ražotāju audzētās zemenes.

Zemenes, tās būs it visur, arī tirgotāju gatavotajā zemeņu vīnā, saldējumā un konditorejas izstrādājumos. Vietējo daiļamatnieku roku čaklums būs nolasāms to piedāvātajā daiļamatniecības izstrādājumu klāstā.

Plkst.11:00 uz sarunu par zemeņu nozīmi uzturā un to lomu veselīga dzīvesveida veicināšanā aicinās uztura speciāliste Laila Millere. Ikvienam interesentam būs iespēja iesaistīties sarunā un uzdot sev interesējošus jautājumus uztura speciālistei.

Plkst.12:00 visi laipni aicināti kopā ar kvartāla saimnieci iemācīties pagatavot zemeņu ķīseli. Iegūtās zināšanas ikviens turpmāk varēs izmantot arī savā mājas virtuvē. Nobaudīt, uz dzīvās uguns pagatavto ķīseli, būs iespējams kopā ar kafejnīcas “Kaupiņdārzs” gatavoto zemeņu krēmu.

Plkst.12:30 Zemeņu boles gatavošana kopā ar restorāna “Barons Bumbierꞌs” bārmeņiem.
Bērnu priekam un līksmībai, no plkst.12:00, notiks rotaļas, dažādas atrakcijas un konkursi. Zemenes būs arī neiztrūkstoša bērnu aktivitāšu sastāvdaļa.

Plkst.13:00 zemeņu izmantošana skaistumkopšanā kopā ar meistari no Kosmetoloģijas un masāžas skolas “Master Class”.

No plkst.19:00 līdz 23:00 ZAĻUMBALLE.

 Zaļumballe

Par lustīgu atmosfēru un dancošanu rūpēsies lauku kapela “Paurupīte” un Liepājas Danču klubs.

Par alus darītavas “Brālis” alu, gardām uzkodām un armēņu šefpavāra cepto šašliku visa vakara garumā gādās kafejnīca „Kaupiņdārzs”.

Ieejas maksa Zaļumballē: 3,00 EUR.

Sagaidīsim skaistāko vasaras mēnesi – jūliju kopā, svinot Zemeņu balli un izdancojoties Zaļumballē Kungu ielas radošajā kvartālā.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top