Liepājā apskatāma Sandras Ūpes foto izstāde.

 

 

Liepājas Latviešu Biedrības namā no 1. – 31. jūlijam būs skatāma Sandras Ūpes foto izstāde “Tuvā atsvešinātība”.

Tajā būs apskatāmi ap 30 darbi, kuri tapuši pēdējo 4 gadu laikā.

“Manas bildes dzīvo savu dzīvi. Kā pusaudži, palaisti lielajā pasaulē. Protams, man ir atmiņu saite ar katru mirkli, kuru esmu apturējusi, bet attēli tagad veido savu kontaktu ar skatītāju.

Paliek mana interpretācija tam laikam, tai vietai un situācijai. Ir tuvums un reizē atsvešinātība.” – tā par savu izstādi saka Sandra Ūpe.

Sandra Ūpe ( 1975 ), kura vairāk zināma kā Liepājas simfoniskā orķestra vijolniece, foto mākslu apguvusi pie G. Kopštāla un kopš pārcelšanās uz dzīvi Norvēģijā 2009. gadā, aktīvi iesaistījusies Namsos un Trondheimas foto klubu dzīvē.

2011. gadā piedalījusies Namsos foto kluba jubilejas kopizstādē. Šobrīd divi viņas darbi ir aplūkojami Trondheimas foto kluba jubilejas izstādē pilsētas bibliotēkā, kā arī Japan foto tirdzniecības un attīstības centrā.

Kopš 2013. gada rudens ar panākumiem piedalās starptautiskos foto konkursos.

Šajā laikā iegūti divi diplomi Grieķijas starptautiskajos konkursos un šī gada jūnijā tikusi apbalvota ar Norvēģijas foto sabiedrības bronzas un sudraba goda zīmēm, par panākumiem starptautiskajos konkursos.

Daļa no darbiem kuri ir izstādīti Liepājā, ir guvuši panākumus starptautiskajos konkursos un tagad tiek nodoti vērtēšanai liepājniekiem.

foto izstāde

Izstādes atklāšana 3. jūlijā pkst. 18.00 Liepājas Latviešu Biedrības nama foajē.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Ūpe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top