Liepājā apskatāma izstāde ar zīmīgu nosaukumu F.A.G. – Nr. 3.

 

 

Izstāde liepājniekiem, kas ir īsteni mākslas cienītāji.

Otrdien, 5.augustā 17:00, Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā Liepājas mākslinieku apvienība “FonArtGroup” (“F.A.G.”) aicina visus mākslas cienītājus  uz gadskārtējās, nu jau trešās, izstādes ar zīmīgu nosaukumu „F.A.G. – Nr. 3” atklāšanu.

“FonArtGroup” (’’F.A.G.’’) ir pirms dažiem gadiem nodibināta Liepājas mākslinieku radošā apvienība. Kā vienota grupa mākslinieki izstāda savus darbus kopš 2012. gada vasaras.

Ekspozīcijā iekļauti apvienības biedru Ivonnas Kalitas, Dinas Danosas, Iritas Timbras, Ulda Rubeža un Gunta Otaņķa darbi, kas veidoti eļļas, akrila, kā arī jauktajā tehnikā.

Arī šoreiz mākslinieki saglabājot katrs savu individuālo rokrakstu un pasaules skatījumu piedāvā noskaņās vienotu, spilgtu un intriģējošu gleznu kopumu, kuru kopējais vēstījums un aicinājums ir ikvienam uz mirkli apstāties, lai ieskatītos sevī, līdzcilvēkos, notikumos un izjūtās.

Interesenti laipni aicināti apskatīt izstādi līdz 31.augustam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā.

izstāde

Informāciju sniedza Uldis Rubezis

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *