Vecā Arhitektūra Liepājā ir cieši saistīta ar pašvaldības dzīvojamo māju fondu.
Tāpēc ar Liepājas domes lēmumu tās iekļautas vēsturiski un arhitektoniski vērtīgāko ēku un ēku kompleksu sarakstā.
Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:Ir arī tādas dzīvojamās mājas, kas kopš 2001. gada 26. marta atzītas par valsts nozīmes pieminekļiem. Arhitektūra par kuru ir jāstāsta un jāsaglabā nākotnes paaudzēm, kā mūsu laikmeta spoguli.
Pievērsiet uzmanību fotogrāfijās iemūžinātajām dzīvojamajām mājām, kas ir vizuāli pievilcīgas… ar skaistiem arhitektūras elementiem un noteikti būtu saglabājamas, kā nozīmīgs kultūrvēsturisks mantojums.
Ja redzi kādu ievērības cienīgu mājas elementu vai māju, raksti un sūti fotogrāfiju uz no šo e-mail adresi.
piteraspekti@gmail.com
Veidosim Liepājas ievērojamāko māju katalogu kopīgi….
Iespējams, ka mūsu veidotais māju attēlu mazais katalogs noderēs šo māju saglabāšanas pasākumos…ceru uz atsaucību
Interesanti, ka Liepājā ir vēl šādas vietas
Ir jau varianti, kā Dīķu ielā nojauktais namelis, kur Aizezers ir ietaisījis auto stāvvietu. Un kam ! Nodokļu inspekcijai!
Kur skatās pieminekļu aizsardzības inspekcija?