Lieldienu tirdziņš Liepājā.

 

 

Lieldienu tirdziņš darbosies Liepājā rožu laukumā.

Liepājas Latviešu biedrības nams Rožu laukumā organizē meistaru un amatnieku Lieldienu tirdziņu. 29. un 30. martā no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00

Rožu laukumā būs iespēja iegādāties pašmāju amatnieku darinātas preces.

Piedāvātajā sortimentā atradīsiet gan idejas un risinājumus svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas soļiem.

Tuvojoties Lieldienām un vērojot kā mostas daba, sniegpulkstenītes un krokusi, arī ļaudis pavasarīgā noskaņā, tiek aicināti rotāties un atrast sev noderīgas lietas Lieldienu tirdziņā.

Pasākumā būs atrodami koši un interesanti amatnieku darinājumi, rotājumi, dāvanas, suvenīri un praktiskas lietas no koka, kalumiem, dzijas, keramikas un dzintara.

Pieejamo preču klāstā būs gan Lieldienu tematikai pieskaņoti piedāvājumi, gan preces, kurās dominē etnogrāfiskie motīvi.
Svētku tirdziņā ir aicināti pieteikties dažādu amatnieku meistari, kuri strādā ar visdažādākajām materiāliem un savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus, un amata prasmes.

Lieldienu tirdziņš

Saražotos darinājumus un produkciju Jums būs iespēja divu dienu garumā piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Amatnieki aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 63421760 vai mob. tālr. 26371671 līdz 28. martam.

Atbalstot vietējos ražotājus aicinām ik vienu pircēju izvēlēties vietējo ražotāju produkciju. Lieldienu tirdziņš ir laba tradīcija, kas liepājniekiem dod iespēju labāk iepazīt vietējo ražotāju darinājumus.

Būsiet mīļi gaidīti amatnieku Lieldienu tirdziņā iegādāties dāvanas svētkiem un mīļ lietiņas pavasara noskaņas radīšanai.

Liepājas Latviešu biedrības nams
sekretāre
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Lieldienu tirdziņš Liepājā.”

 1. LILDIENAS saka:

  30.martā pulksten 12 Liepājas teātrī, Teātra ielā 4, būs skatāma muzikāla izrāde bērniem divos cēlienos “Kā brālītis trusītis uzvarēja lauvu”. Cena: Ls 2–3. Tas ir stāsts par drošsirdīgo Brālīti Trusīti, kurš, pārvarot savas bailes, ar atjautību un viltību uzveic zvēru karali Lauvu, pierādot lielākiem un mazākiem meža zvēriem, ka panākumu atslēga slēpjas ticībā sev.

  30.martā no pulksten 11 līdz 13 Liepājas Pētertirgū notiks Lieldienu jampadracis. Varēs ripināt olas, skaitīt ticējumus, lēkt kā zaķis, iet rotaļās, dziedāt, dejot un par to visu vēl saņemt gardas balvas.
  Liepājas Pētertirgus darba laiks svētku un pirmssvētku dienās: piektdien, 29.martā: 8–18; sestdien, 30.martā: 8–18; svētdien, 31.martā: Slēgts; pirmdien, 1. aprīlī: 8–18.

  31.martā no pulksten 12 līdz 14 Liepājas Jūrmalas parkā bērnu laukumā notiks Lieldienu pasākums “Var gadīties, ka atgadās Tev Lieldieniņa neparasta”. Lieldienu sarīkojumā būs gan dejas, rotaļas un dziesmas, gan radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Aicinām ikvienu svinēt pavasara atnākšanu, dalīties savā priekā un aktīvi līdzdarbosimies, lai radītu svētkus viens otram un sev. Līdzdarboties aicina: Oliņš-Boliņš ar draugiem no tautas deju ansambļa “Rucavietis”, vidējās paaudzes deju kolektīva “Vaduguns” un senioru deju kolektīva “Sidrabvilnis”, bērnu vokālās studijas “Pērlītes”, folkloras kopām “Vēlava” un “Saknes”, kā arī Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Laumiņa”.

  “Jelgavas tipogrāfijas” Kurzemes dizaina centrā Liepājā, Celtnieku ielā 18, sadarbībā ar kolekcionāru Benito Grošus un papīra tirdzniecības kompāniju “Arctic Paper Baltic States” piedāvā apskatīt vēsturisku Lieldienu apsveikuma kartiņu kolekciju. Vairāki simti eksponāti no cariskās Krievijas laikiem līdz 1940.gadam palīdz izsekot mūsu senču paradumiem, atzīmējot šos svētkus. Izstādi var apskatīt katru darba dienu no pulksten 9 līdz 14. Ekspozīcija atvērta līdz 22. aprīlim (izņemot no 29.marta līdz 5. aprīlim, kad apmeklējums iespējams, iepriekš to saskaņojot).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top