Lielbritānijā, imigrantu skaits tiks samazināts bez žēlastības

 

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

 

Ekonomiskās krīzes dēļ nāksies samazināt migrantu skaitu, kas ierodas Lielbritānijā.

Tā paziņoja britu imigrācijas lietu ministrs.

Viņš norādīja, ka imigrācija kļuvusi par ļoti sāpīgu jautājumu laikā, kad cilvēki zaudē savus darbus. „Iebraukšana šajā valstī pagātnē ir bijusi pārāk vienkārša un tā kļūs grūtāka,” sacīja ministrs.

„Jābūt līdzsvaram starp cilvēkiem, kas ierodas un kas dodas projām”.

Lielbritānijā, nesen ieviesa punktu sistēmu, cilvēkiem, kuri vēlēsies apmesties uz dzīvi Lielbritānijā, vispirms būs jānorāda līdzšinējā darba pieredze, izglītība un citas ziņas par sevi.Lielbritānijā

Viņu prasmes un potenciālais “noderīgums” tiks novērtēts punktos, un valstī tiks ielaisti tikai pretendenti, kuri sasnieguši noteiktu punktu skaitu, vēsta BBC.

“Šādas prognozes pierāda, ka mēs nekļūdījāmies, veicot lielās izmaiņas imigrācijas sistēmas,” raidsabiedrībai pauda Lielbritānijas Iekšlietu ministrija.

Mums jāizveido pilnvērtīga stratēģija, lai izmantotu iedzīvotāju skaita pieaugumu.

Tajā jāapvieno dažādi jautājumi no ģimenes plānošanas līdz robežkontrolei, no mājokļu celtniecības līdz nodarbinātības struktūrai,”

Skaidrs, ka tiks piesaistīti ekonomikas sektoram vērtīgākie migranti no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES). Britu statistikas biroja dati liecina, ka laikā no 2001. līdz 2007.gadam Lielbritānijas iedzīvoju skaits pieaudzis par diviem miljoniem līdz 60,975 miljoniem cilvēku.

Secinājums viens, neviens tevi svešumā negaida.

Lielbritānijā

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *