Lielākais zelta gredzens pasaulē, ne ko pielikt ne atņemt

 

Gredzens!

Kompānija „Taiba” no Saūdu Arābijas, kas nodarbojas ar juvelierizstrādājumu izgatavošanu ir pārsteigusi pasauli.

Jā, ar ko tad?

Ar savu darbu, kas ir iekļuvis Ginesa rekordu grāmatā.

Izgatavots ir gredzens, kuru par bēdām visām sievietēm uz pirksta uzvilkt nevarēs, jo gredzens sver 64 kilogramus…jā ne gramus, bet kilogramus.

Gredzens ir iespaidīgā cenā 3 000 000 dolāru.

Arī Izmēri gredzenam ir iespaidīgi :

0,7 metri, ārējā riņķa diametrs,
0,49 metru diametrs, kur varētu iebāzt pirkstu (ja tāds atrastos).

Ar vienu teicienu sakot, gredzenu- gredzens!

Iespaidīgajam gredzenam ir piešķirts savs vārds „Najmat Taiba”un pirmo reizi plašākai publikai to rādīja kompānijas „Kanz Jewelry” telpās. Jāatzīmē, ka gredzens ir izgatavots jau daudzus gadus atpakaļ un tad viņa cena bija tikai 547 tūkstoši dolāru.

Cenas zeltam aug un tagad, kad gredzens ir ieguvis plašāku popularitāti tas maksā trīs miljonus dolāru. Lai būtu taisnīgs pret citiem šāda tipa gredzeniem jāsaka, ka pats smagākais nebūt nav pats dārgākais.

Rekords cenā ir juvelierizstrādājumu kompānijas „Chopard” gredzenam 16.26 miljonu dolāru. Šie lielie un dārgie gredzeni kalpo kompāniju pašapliecinājuma iegūšanai un savu firmu vārda popularizēšanas mērķim pasaules tirgos.

gredzens

Ne ko pielikt ne atņemt! KOLOSĀLI!

 

sana

Man ir savākti "inčīgi" un citreiz pat mulsinoši materiāli, kas man liekas interesanti un tāpēc ar tiem dalos! Ja, Jums mani draugi un draudzenes, raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, jautri,spocīgi apburoši un par sevi pārliecināti cilvēki. LASĀM UN PRIECĀJAMIES PAR DZĪVI!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *