Lielā garlaicība Liepājas Stacijas laukumā (foto)

 

 

Ir uzsākti Liepājas stacijas laukuma rekonstrukcijas darbi, par kuru veikšanu pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA “Ceļu, tiltu būvnieks”.
Būvniecības darbus, saskaņā ar noslēgto līgumu, jāpabeidz ne vēlāk kā līdz 2010.gada 25.janvārim.

Stacijas laukuma rekonstrukcijas ietvaros paredzēt nomainīt avārijas stāvoklī esošo autostacijas dzelzsbetona nojumi, izveidot jaunas nojumes taksometru pasažieriem, autobusu un tramvaja pasažieriem, veikt seguma nomaiņu un teritorijas labiekārtošanu, uzstādot mazās arhitektūras formas (strūklaku, soliņus, barjeras, puķu kastes, tūrisma informācijas stendus, apgaismojumu).

Tāpat tiks uzstādītas video novērošanas kameras un digitālie informācijas stendi. Projekta rekonstrukcija tiks veikta saskaņā ar A/S “UPB” izstrādāto tehnisko projektu.

Diemžēl ….bieži ejot gar stacijas laukumu nav vērojamas tās pārmaiņas, ko Liepājnieki gaida ar nepacietību.

Un kā nu nē ….

Šovasar Liepāja dažnedažādu notikumu pilna …
Pasaules čempionāts vindsērfingā , gaidītais “Baltic Beach Party” 10.gadu jubileja festivāls un pats saprotamākais vasaras pasākums ir tūrisma sezona.

Ja stacijas laukumu uzskatām par Liepājas vizītkarti …. tad jāsaka skats ir bēdīgs.

Kāpēc darbi netiek veikti ātrāk, bet stiepti un stiepti ar bezkaunīgu bezdarbību. Šodien pat … nekāda darba trokšņa vai darba imitācijas. Vairāk jau acīs krīt lielā garlaicība un neko nedarīšana.

25.maijs 2010 009www

25.maijs 2010 008www

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

3 viedokļi par “Lielā garlaicība Liepājas Stacijas laukumā (foto)

 • .
  .

  Tas viens taču ērti iekartojies ķerrā 🙂

  Atbildēt
 • .
  .

  darba ātrums izstās nāvējošs!

  Atbildēt
 • .
  .

  Šodien ir 2011.gada 2.aprīlis…un domājat, ka viss ir pabeigts ! NĒ ! Var tik apbrīnot Liepājas domes bezobaino nespēju ietekmēt firmu, ko pati izvēlējusies konkursā būvdarbu veikšanai. Laikam jau lielas saistības liedz rīkoties objektīvi.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *