Lielā garlaicība Liepājas Stacijas laukumā (foto)

 

 

Ir uzsākti Liepājas stacijas laukuma rekonstrukcijas darbi, par kuru veikšanu pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA “Ceļu, tiltu būvnieks”.
Būvniecības darbus, saskaņā ar noslēgto līgumu, jāpabeidz ne vēlāk kā līdz 2010.gada 25.janvārim.

Stacijas laukuma rekonstrukcijas ietvaros paredzēt nomainīt avārijas stāvoklī esošo autostacijas dzelzsbetona nojumi, izveidot jaunas nojumes taksometru pasažieriem, autobusu un tramvaja pasažieriem, veikt seguma nomaiņu un teritorijas labiekārtošanu, uzstādot mazās arhitektūras formas (strūklaku, soliņus, barjeras, puķu kastes, tūrisma informācijas stendus, apgaismojumu).

Tāpat tiks uzstādītas video novērošanas kameras un digitālie informācijas stendi. Projekta rekonstrukcija tiks veikta saskaņā ar A/S “UPB” izstrādāto tehnisko projektu.

Diemžēl ….bieži ejot gar stacijas laukumu nav vērojamas tās pārmaiņas, ko Liepājnieki gaida ar nepacietību.

Un kā nu nē ….

Šovasar Liepāja dažnedažādu notikumu pilna …
Pasaules čempionāts vindsērfingā , gaidītais “Baltic Beach Party” 10.gadu jubileja festivāls un pats saprotamākais vasaras pasākums ir tūrisma sezona.

Ja stacijas laukumu uzskatām par Liepājas vizītkarti …. tad jāsaka skats ir bēdīgs.

Kāpēc darbi netiek veikti ātrāk, bet stiepti un stiepti ar bezkaunīgu bezdarbību. Šodien pat … nekāda darba trokšņa vai darba imitācijas. Vairāk jau acīs krīt lielā garlaicība un neko nedarīšana.

Lielā garlaicība Liepājas Stacijas laukumā (foto)

Lielā garlaicība Liepājas Stacijas laukumā (foto)

3 komentāri par “Lielā garlaicība Liepājas Stacijas laukumā (foto)

  • uz
    Patstāvīgs links

    Šodien ir 2011.gada 2.aprīlis…un domājat, ka viss ir pabeigts ! NĒ ! Var tik apbrīnot Liepājas domes bezobaino nespēju ietekmēt firmu, ko pati izvēlējusies konkursā būvdarbu veikšanai. Laikam jau lielas saistības liedz rīkoties objektīvi.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *