Lidosim ar drošākajām aviosabiedrībām.

Lidosim.

Kas rūpējas par mūsu drošību lidojumu laikā? Nu, protams, ka aviokompānija un tās personāls. Tomēr nebūšu oriģināls un pavēstīšu zināmo patiesību, ko Tu jau noteikti zini, notiek arī negadījumi, kas saistīti ar lidmašīnu bojāeju.

Lidosim, bet uzmanīgi!

Tomēr ir iespēja izvēlēties tādas aviokompānijas, kur šādi gadījumi gandrīz nenotiek. Drošības lidojumu aģentūra ir izpētījusi daudzus publiski pieejamus kritērijus, piemēram, kāds ir vidējais izmantoto lidaparātu vecums un flotes lidaparātu sortiments.

Kādi piloti tiek izmantoti lidojumos. (pieredze,stabilitāte)

Kā drošākās Eiropas aviokompānijas tiek minētas “France-KLM”, “British Airways” un “Lufthansa”.

Jēdziens “drošs” netiek skatīts tikai ar to, vai ir bijuši kādi negadījumi. Ir svarīgi pievērst uzmanību tehniskajiem, cilvēciskajiem, organizatoriskajiem, kā arī ārējiem faktoriem… praktiski visi faktori, kas var ietekmēt lidojumu drošību tiek analizēti.

Neliekuļošu un teikšu, ka šīs kompānijas nav tās lētākās.

Biļetes un cenas, kas visnotaļ ir lielākas par pašmāju ierastajiem airBaltic cenām, bet jāsaprot, ka lidojumi ir maksimāli droši… apskati pats “France-KLM” lidojumu sarakstus un cenas.

Lidosim

Un ko mums var piedāvāt pieklājīgie angļi ar savu “British Airways”…

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *