Lidosim ar drošākajām aviosabiedrībām.

Kas rūpējas par mūsu drošību lidojumu laikā ?

Nu, protams, ka aviokompānija un tās personāls.

Tomēr nebūšu oriģināls un pavēstīšu zināmo patiesību, ko Tu jau noteikti zini… notiek arī negadījumi, kas saistīti ar lidmašīnu bojāeju.

Tomēr ir iespēja izvēlēties tādas aviokompānijas, kur šādi gadījumi gandrīz nenotiek. Drošības lidojumu aģentūra ir izpētījusi daudzus publiski pieejamus kritērijus, piemēram, kāds ir vidējais izmantoto lidaparātu vecums un flotes lidaparātu sortiments.

Kādi piloti tiek izmantoti lidojumos. (pieredze,stabilitāte)

Kā drošākās Eiropas aviokompānijas tiek minētas “France-KLM”, “British Airways” un “Lufthansa”.

Jēdziens “drošs” netiek skatīts tikai ar to, vai ir bijuši kādi negadījumi. Ir svarīgi pievērst uzmanību tehniskajiem, cilvēciskajiem, organizatoriskajiem, kā arī ārējiem faktoriem… praktiski visi faktori, kas var ietekmēt lidojumu drošību tiek analizēti.

Neliekuļošu un teikšu, ka šīs kompānijas nav tās lētākās.

Biļetes un cenas, kas visnotaļ ir lielākas par pašmāju ierastajiem airBaltic cenām, bet jāsaprot, ka lidojumi ir maksimāli droši… apskati pats “France-KLM” lidojumu sarakstus un cenas.   Lidosim ar drošākajām aviosabiedrībām.

Un ko mums var piedāvāt pieklājīgie angļi ar savu “British Airways”…

Raksts ir papildināts un atrodas …ŠEIT

 

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

maija

Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Pat ļoti, jo galvenokārt rakstu par notikumiem Liepājā. Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri un par sevi pārliecināti cilvēki. Paldies, ka izrādāt interesi!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *