Leonardo da Vinči projektētais helikopters pacēlās gaisā

Leonardo da Vinči.

Ar vispusīgu erudīciju apveltītais Leonardo, papildus tādiem unikāliem mākslas darbiem, kā Mona Liza. Ir veicis milzīgu skaitu atklājumu inženierzinātnēs un zinātnē.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

 Leonardo da Vinči bija universālais ģēnijs.

Viņš ieskicēja savus darbus renesansē (pirms 500 gadiem), radīja lidmašīnas zīmējumus ar vertikālu pacelšanos un nosēšanos. Tagad šādas ierīces sauc par helikopteriem.

Atjautīgais inženieris lidmašīnas pacelšanās skicēs izmantoja dzenskrūves principu, kas savukārt balstījās uz Arhimēda skrūves koncepciju.

Leonardo

Ārēji līdzīgi korķa viļķim, skrūves rotācijas laikā rada pacelšanas spēku, kas nodrošina ierīci ar vertikālu pacelšanos.

Merilendas Universitātes inženieri nolēma pārbaudīt Leonardo da Vinči helikoptera idejas dzīvotspēju.

Galvenais, vai tas varētu pacelties, izmantojot 21. gadsimta tehnoloģijas un materiālus. Viens no projekta inženieriem Ostins Prets samontēja kompakta kvadrokoptera darba modeli.

Ierīce izmanto propellerus, kuru koncepciju izstrādāja Leonardo.  Dronam ir četri korķa viļķa propelleri, kas izgatavoti no plastmasas un tiek darbināti ar akumulatoru darbināmiem elektromotoriem.

Lidojums tika demonstrēts “Transformative Vertical Flight 2022” pasākumos Sanhosē.

Viņš izveidoja pirmās ierīces skices.

Jā, ar vertikālo pacelšanos un nosēšanos, bet viņam nebija nepieciešamo konstrukcijas materiālu, enerģijas avotu un spēka agregātu.

Tāpēc izgudrotājam nebija nevienas iespējas realizēt savu ideju. Neskatoties uz to, inženieri pierādīja Leonardo da Vinči ideju dzīvotspēju.

Padomājiet, tās izvirzītas pirms vairāk nekā pustūkstoša gadiem, renesanses laikā, gados, kad Spānijā Tomass de Torkemada lika pamatus Svētajai inkvizīcijai.

Leonardo

Tā bija liela uzdrīkstēšanās radīt šādus darbus.

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *