Lavijas policijas negods un posts.

Pēc Jēkabpilī notikušās bruņotās laupīšanas, kurā piedalījās arī policisti, rodas pamatots jautājums…

Vai mēs Latvijā varam uzticēties policijas darbiniekiem ?

Pēc policijas ziņotā zināms, ka starp laupītājiem bijuši četri policisti – divi specvienības “Alfa” darbinieki un divi Tukuma policisti.
Pēc notikušā …uz izmeklēšanas laiku no amata atstādināts Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Ints Ķuzis.

Nu un…atbrīvoja Ķuzi, bet cik vēl šādu vilkaču policijas formā atļaujas Tevi terorizēt un ikdienā rādīt savu visuvarenības uzpūtību jebkurā dzīves situācijā.

Varat pārmest, ka ne jau visi viņi tādi, bet mīļie cilvēki … neesu satapis nevienu no viņiem kam tuvojoties neizjustu  nenoskaidrojamu nepatiku. Varbūt tas ir zemapziņas izstrādājies brīdinoši negatīvs impuls…nezinu.

Situācija ir nopietna.  Tas vairs nav sīks kukuļa ņemšanas gadījums uz ceļa vai soda kvīšu spraušanas mānija vietā un nevietā.
Tā ir policijas sistēmas –
NESPĒJAS BŪT PAR POLICIJU…PAR TO POLICIJU, KURAI BŪTU MŪS  JĀSARGĀ… LIKUMA VĀRDĀ !

Interesanti ir, kā tagad amatpersonas mēģina spodrināt  mundiera godu…

Vienkārši …izdarot visiem zināmus secinājumus un solījumus, kuriem pēc šāda notikuma vairs negribas ticēt.

Alga nav tā problēma, kādēļ policists kļūst par noziedznieku. Visdrīzāk, par ļaundari cilvēks piedzimst, uzskata iekšlietu ministre Linda Mūrniece . Policisti nav pārgājuši noziedznieku pusē, šādu pārliecību pauž ministre.

Jautāta, kā tiek plānots atbrīvoties no ‘sliktajiem policistiem’… Mūrniece atbildēja :.”Policijā notiks ārkārtas atestācijas, psiholoģiskie testi. Pārbaudīsim visas disciplinārlietas, kas ierosinātas pret policistiem. Pētīsim, kā policists dienestu var apvienot ar otru darba vietu”.

Pēc šī gadījuma ministre plāno pieprasīt informāciju par visiem policistu papilddarbiem, lai izvērtētu, kādi tie ir un vai policisti var tos apvienot ar dienestu. Ministre norādīja, ka pašlaik likums neliedz policistiem ar priekšnieka atļauju brīvajā laikā strādāt papilddarbus, tomēr nākotnē šo darbu apvienošanu Iekšlietu ministrija plāno rūpīgi izvērtēt.

Vienīgais, ko es šādā situācijā varu secināt, ka policija ir uz visiem 100% saaugusi ar negodīgiem cilvēkiem , kas pašreiz nosaka toni Latvijas politikā un seko viņu nesodītajai iedzīvošanās kārē…piemērojot to  savas dzīves pozīcijas nostiprināšanai, jebkādiem līdzekļiem.

Jā …pat laupot un nogalinot.

Es neticu, ka daži policijas kadru pārvietošanas imitācijas mēģinājumi var mainīt policijas iesakņojušos ideoloģiju  un neadekvāto darbību pret līdzcilvēkiem.

***

Līdzjūtība bojā gājušā radiniekiem. Policists, kas stājās pretī vilkačiem tika nošauts. Ātrāku veselības atgūšanu ievainotajiem policistiem…

Video no traģiskās notikuma vietas :

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Lavijas policijas negods un posts.”

  1. dusmigais saka:

    Es policijai neuzticos. Un netaisos to darīt. Tur iet strādāt diezgan glumi tipiņi, kam godīgs darbs nav pa plecam

  2. sēras saka:

    Pēdējā gaitā policistu pavadīja ļoti liels skaits cilvēku, to vidū policistu formas tērpos tērptie kolēģi, Valsts prezidents Valdis Zatlers, iekšlietu ministre Linda Mūrniece (V), Valsts policijas priekšnieks Andris Velšs, Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības vadītājs Agris Sūna un apvienības «Vienotība» Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis.

    Pieminot kapteini Znotiņu, kurš gāja bojā 25.janvārī dienesta pienākumu pildīšanas laikā, veicot bruņotu noziedzīgas grupas aizturēšanu, 29.janvāris Jēkabpilī ir izsludināts par sēru dienu, kad Latvijas valsts karogs paceļams sēru noformējumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top