Pie Liepājas siro laupītāji.

Aplaupīta “Latvijas naftas” uzpildes stacija pie Liepājas Klaipēdas šosejas malā netālu aiz pilsētas robežas. Notikuma vietā uzzinājām, ka īsi pirms četriem pēcpusdienā nostrādājusi valsts apvienības “Apsardze” trauksmes poga. Kad apsargi ieradušies, laupītāji jau bijuši prom.

Viens no apsardzes darbiniekiem pastāstīja, ka, pēc sākotnējās informācijas, ļaundari bijuši divi vīrieši.
Plašāka oficiālā informācija pagaidām nav pieejama, jo notikuma vietā turpināja strādāt Kriminālpolicijas darbinieki.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja 1.nodaļas priekšnieks Guntis Gēbelis tikai norādīja, ka policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.
Stacijas vadītāja Dzintra Jermačenko pastāstīja, ka laupītāji bijuši divi un viņiem galvā bijušas maskas. Iegājuši uzpildes stacijā, ļaundari operatorei, kas esot ilggadēja darbiniece, iesituši pa seju un nogrūduši sievieti zemē. Krītot viņa pret datoru sasitusi galvu.

Piedraudot ar pistolei līdzīgu priekšmetu, iebrucēji paģērējuši kases saturu. Ar to laupītāji neesot samierinājušies, sekojis arī šāviens no gāzes ieroča, kas, par laimi, gājis sievietei secen. Operatore paspējusi nospiest trauksmes pogu, bet laupītāji, iztīrījuši kasi, aizbēguši.
Cik daudz naudas nolaupīts un vai vēl kas nozagts, Dz.Jermačenko precīzi nezināja. Tas, pēc viņas teiktā, būšot skaidrs pēc kases pārskaitīšanas un inventarizācijas. “Steigušies jau ļoti, jo sīknauda izbārstīta pa zemi,” viņa piebilda.
Stacijas vadītāja atzina, ka šis ir pirmais tik nopietns uzbrukums šai “Latvijas naftas” uzpildes stacijai. “Iepriekš bijuši sīki nodarījumi,” sacīja Dz.Jermačenko.
Diemžēl stacijā, kur strādājusi tikai viena operatore, videonovērošanas kameras nav, vienīgā drošības saitiņa ir trauksmes poga. “Solīja jau sen, taču tā arī neuzstādīja.

Pirms pāris dienām ar meitenēm apspriedām iespēju pašas iegādāties videonovērošanas kameras. Tā arī nepaspējām šo ieceri realizēt,” – tā Dz.Jermačenko.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *