Laulības, pareģis veiksmei, dāvanu izvēle priekš līgavas

Laulības, ieteikumi tiem, kas nolēmuši laulāties.

Laulības atnesīs spilgtas emocijas, izmaiņas, notikumu virpuļus, kustību – no kuras neviens neizbēgs. Visiem jaunajiem pāriem ir cerības, ka visas jaunās attiecības būs stipras un patiesi ilgstošas.

Tomēr der zināt, ka būs jāatrisina daudzas problēmas, konflikti, kuri pastāv attiecībās vai ģimenē.

Jā!

Šāda būs cena. Ja gribēsi mieru kopdzīvē! Īpaši labvēlīgs laiks vientuļajiem, lai atrastu savu otru pusīti, būs vasaras otrā puse. Tie kas turēsies pie reālām vērtībām, tiem laulības paies mierā un harmonijā.

Dodoties laulībā, viens no svarīgākajiem turpmākās kopdzīves fundamentiem ir gredzenu mīšanas brīdis vai precīzāk mēnesis un laiks, kad stūrējam laulības ostā.

Labvēlīgu dienu noteikšanai varu ieteikt dažus vienkāršus astroloģijas pamatprincipus: vislabākais laiks ir augošs Mēness, jo īpaši pirmais ceturksnis.

Tomēr, apskatīsim katrai zodiaka zīmei īpašo precību laiku.

Auns.

Zvaigžņu stāvoklis vasaras otrajā pusē mudinās mesties dažādos romantisko piedzīvojumos, kas var noslēgties ar laulībām. Laulības īpaši veiksmīgas būs, ja oficiālo ceremoniju ieplānosiet vasaras pilnbrieda laikā no 16. īdz 20.jūnijam.auns

Tām, kuras plāno laulības ceremoniju tuvāk rudenim jāatminas, ka labvēlīgs laiks būs 19. un 14.augustā.

Kuros datumos vajadzētu atturēties no laulību ceremonijas?

Zvaigznes vēstī, ka 22., 24.februārī, laika periodā no 11. līdz 18.jūnijam, 1., 5., 6.septembrī un īsi pirms ziemas saulgriežiem – 20.decembrī.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Auniem

Šīm horoskopa zīmes pārstāvēm nepieciešams apmierināt savas ambīcijas, tāpēc dārglietu lādītē jāatrodas vismaz vienai rotai ar īstu briljantu. Nav jālūkojas zvaigznēs, lai saprastu: jo vairāk šādu spožu rotaslietu, jo labāk. Zvaigznes vēstī, ka auni tiecas pēc dārgām rotaslietām, kurās iestrādāti dārgi un palieli dārgakmeņi.

Viņas lieliski apzinās, ka šādas rotaslietas ir ne tikai skaistum-lietas, bet daļa no imidža, kas dažreiz no kājām var nogāzt gan “aunu”, gan “vērsi”. Ja izvēlaties rotaslietu vai bižutēriju Aunam, tad atcerieties, ka tajā vajadzētu būt iestrādātiem šādiem akmeņiem: emetists, rubīns, granāts, kalnu kristāls, safīrs.

Vērsis.

Ja vēlaties zvaigžņu atbalstu, tad kāzas nepieciešams rīkot, kad planētu stāvoklis un ietekme būs īpaši intensīva. Gada otrajā pusē stiprināsies Marsa ietekme, kas var radīt dažādus sarežģījumus, pārpratumus kāzu rīkošanas procesā.

Labvēlīgi datumi bulliskāzām: 5., 6., 23.janvāris, laika periods no 3. līdz 12.martam, no 1. līdz 10.aprīlim, jūnija mēnesis, 13.oktobris, 11., 19.decembris.

Beidzamais labvēlīgais kāzu rīkošanas datums – 23.decembris, Ziemassvētku laiks. Nelabvēlīgas dienas laulības ceremonijai: 5.maijs, laika periods no 17. līdz 27.jūlijam, 7.augusts, laika periods no 18. līdz 21.oktobrim.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Vēršiem

Šīs zīmes pārstāves nemīl masīvu bižutēriju, jo šādu stilu uzskata par samākslotu un kičīgu. Viņas izvēlas elegantas un nelielas dārglietas. Šīs zīmes daiļavas labprāt nēsā zeltlietu izstrādājumus ar vērtīgiem dārgakmeņiem.

Viņām lieliski piestāv dārgi auskari vai zelta gredzentiņi ar nelielu briljantiņu. Savukārt tievas zelta ķēdītes gaumīgi akcentēs kopējo imidžu. Šīm horoskopu zīmes pārstāvēm bižutēriju pirkt veikalā ir noziegums.

Ja nevēlaties nonākt divdomīgā situācijā, tad dāvanas izvēli neatstājiet uz beidzamo mirkli un atcerieties, ka rotaslietu visticamāk nāksies pasūtīt pie meistara. Vai kāda no dāvanām varēs sacensties ar jūsu – personiski izvēlētu un pasūtītu rotaslietu pie meistara?

Lai daiļā dzimuma pārstāve būtu pavisam apmierināta un izplūstu labvēlībā pret jums, rotā nepieciešams iestrādāt dažādus pusdārgakmeņus: tirkīzs, smaragds, aleksandrīts, ahāts, jašma, berils.

Dvīņi.

Iespējams, ka laulībā izlemsiet doties apstākļu spiesta, jebšu ļausities sevi pierunāt…dvini

Šādas laulības jums tik tiešām nepieciešamas. Arī labvēlīgu dienu laulību ceremonijām nav īpaši daudz. Tomēr, ja izlemsiet doties laulībā, tad centieties to darīt 12.martā, laika periodā no 1. līdz 7.maijam, 18.jūnijā, 24. vai 26.augustā, 25.novembrī.

Nelabvēlīgs fons laulībām veidosies 19.janvārī, laikā periodā no 10. līdz 27.februārim, visu aprīļa mēnesi, 2., 8., 17., 22.jūlijā, 30.augustā un laika periodā no 10. līdz 15.decembrim.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Dvīņiem

Samērā pretrunīga Zodiaka zīme, tāpēc pavisam negaidīti var atteikties no ierastu rotaslietu nēsāšanas un negaidīti izmēģināt ko ekstravagantu. Jebkurā gadījumā šīs zīmes pārstāves priekšroku dāvās dārgām un pazīstamu dizaineru radītam rotaslietām. Rotaslietas būs gaumīgas un piemeklētas atbilstoši tērpiem.

Ja dāma jums atļautu ar acs kaktiņu ielūkoties dārglietu lādītē, tad jūs tur ieraudzītu skaistas un elegantas rotu kolekcijas no pusdārgakmeņiem, kas iestrādāti sudrabā un zeltā.

Dāvinot rotu šīs zīmes pārstāvei atcerieties, ka uzmanība jāpievērš izvēlētās rotas saderībai ar dāmas tērpu. Viņas šai saderībai piešķir milzīgu nozīmi. Rotaslietā nepieciešams iestrādāt šādus akmeņus: berilu, topāzu, pērli un nefrītu.

Vēzis.

Gada sākumā labvēlīgi izpaudīsies planētu stāvoklis, kas radīs priekšnoteikumus perspektīvu laulību slēgšanai. Savstarpējās attiecības starp mīļotajiem šai laika periodā transformēsies kvalitatīvi augstākā pakāpē.vezis

Veiksmīgas dienas laulību slēgšanai: 26. janvāris, 10. un 13.februāris, 11.maijs, laika periods no 24.jūnija līdz 27.jūnijam, augusta mēnesis un gada beigas – 15., 17., 23.decembris.

Atturēties no laulību ceremonijas vajadzētu rīkot 8. un 9.februārī, 30.aprīlī, 5. un 31.jūlijā, 27.septembrī un 19.decembrī.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Vēžiem

Dāmu iemīļotākie pusdārgakmeņi ir Mēness akmens, smaragds, aleksandrīts, opāls, akvamarīns. Atcerieties, ka šiem elegantajiem pusdārgakmeņiem nepieciešami delikāti un smalki ietvari.

Šīs zīmes pārstāves ir samērā zinātkāras un noteikti izstudējušas visu pieejamo informāciju par pusdārgakmeņiem un to atbilstību katrai horoskopu zīmei.

Diezin vai viņas nēsās akmeni vai pusdārgakmeni, kas neatbilst zodiaka zīmei. Tāpēc rūpīgi izvēlieties daiļavai dāvanu, jo tā tiks rūpīgi vērtēta. Bieži vien viņas ar pateicību pieņems rotu – amuletu, kas veidots speciāli priekš viņas, lai tā saimniecei nestu veiksmi un pasargātu no ļauna.

Izvēloties rotu skatiet, lai tā nebūtu īpaši liela un masīva. Viegla, gaisīga elegance – lūk, svarīgākie akcenti, kas jāņem vērā izvēloties dāvanu šīs zīmes pārstāvēm.

Lauva.

Priekšroku dosiet izklaidei, flirtam, nerātniem mīlas piedzīvojumiem.

Tās, kuras nolems riskēt un precēties var iegūt necerētu laimi un veiksmi. Veiksmīgs laika periods kāzu rīkošanai lauva būs no 10.janvāra līdz 16.janvārim, marta otrā puse, 18. un 22.maijs, laika periods no 5. līdz 8.jūnijam, 2. un 19.septembris, 16.novembris.

Dienas, kad nepieciešams atturēties no laulības ceremonijas: laika periods no 10. līdz 15.februārim, 29., 30.aprīlis, 5. un 27.maijs, laika periods no 18. līdz 21.septembrim, 2. un 13.decembris.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt.

Lauvām

Šīs zīmes pārstāvēm piestāvēs gandrīz jebkuri izstrādājumi no zelta. Visbiežāk viņas nēsā visdažādākā apjoma zeltlietas. Lai arī cik masīvas un pompozas šīs rotas neizskatītos, tās vienmēr viņām piestāvēs.

Dāvinot rotu lūkojies, lai tajā būtu iestrādāts dzintars, topāzs, opāls, cirkonijs, rubīns. Rotas pēc formas varat izvēlēties masīvas (lielas). Lielāka dāvana, lielāka dāmas sajūsma.

Jaunava.

Iesaku nopietni pārdomāt iespējamību doties laulības ostā. Pārdomājiet visu labi un nesteidzaties ar lēmumu.

Šoreiz septiņreiz nomēro un vienreiz grieziet, lai ar mīļoto laulībā nodzīvotu visu mūžu.jaunava

Labvēlīgs laiks kāzām – 9.februāris, 4. un 10.maijs, 5., 6., 8.jūnijs, laika periods no 4. līdz 7.augustam, 2.septembris, 17. un 29.novembris un decembra mēnesis.

Atturēties no laulības ceremonijas vajadzētu 30.martā, 11. un 16.septembrī, 22. un 25.septembrī.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Jaunavām

Lai arī šīs zīmes pārstāves ir pietiekami praktiskas, tomēr tās dievina dažādas rotaslietas ar reliģisku vai mistisku simboliku. Viņas pilnīgi noteikti nav vienaldzīgas pret amuletiem vai seno rotaslietu kopijām.

Labprāt nēsā senas, autentiskas rotaslietas, kas gatavotas no dabiskiem materiāliem (kaula, koka, dzintara, ādas). Jāatzīst, ka arī pret dārgām rotaslietām šīs zīmes pārstāves nav vienaldzīgas. Ja meklējat dāvanu, tad atcerieties, ka šīs zīmes pārstāvēm rotā tiek rekomendēts iestrādāt nefrītu, serdoliku, topāzu.

Svari.

Ieklausieties intuīcijā un savā sirdsbalsī. Ja nolemsiet atteikties no bildinājuma, tad visticamāk tam būs svarīgs un būtisks iemesls. Laulības, kas tiks slēgtas būs īpaši harmoniskas un laimīgas.svari

Zvaigžņu labvēlību kopdzīve ar mīļoto gūs, ja kāzas rīkosiet 13., 16.janvārī, laika periodā no 6. līdz 9.martam, 2. un 14.aprīlī, maija otrajā pusē, laika periodā no 2. līdz 5.jūnijam, kā arī 25. un 29.oktobrī.

Bet ir arī dienas, kurās nebūtu vēlams rīkot laulību ceremoniju un tās ir 11.februāris, laika periods no 1. līdz 6.maijam, 22.jūnijs, 23.decembris.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Svariem

Šīs horoskopu zīmes pārstāves izceļas ar iedzimtu gaumes sajūtu un priekšroku dāvā perfekti nostrādātām rotaslietām un aksesuāriem. Priekšroku viņas dāvā dārgiem un retiem dārgakmeņiem, kas iestrādāti zelta un sudraba ietvaros.

Izvēloties bižutēriju un modīgus aksesuārus raugat, lai tie būtu apzeltīti, tiktu izmantoti viskvalitatīvākie materiāli. Labi būtu, ja rotā tiktu iestrādāti opāls, safīrs, kalna kristāls, akvamarīns, lazurīts.

Skorpions.

Gada beigas un gada sākums iezīmēs “zelta ēras” sākumu daudzu Skorpionu dzīvēs. Zvaigznes vēstī par kaislīgu mīlas piedzīvojumu iespējamību un ideālā partnera (mīļotā) satikšanu. Iespējams negaidītas un neplānotas laulības.skorpions

Dienas, kad varat gūt zvaigžņu atbalstu laulībām ir 7. un 8.janvāris, 29., 30.marts, 5.maijs, 27. jūlijs, 2. un 3.augusts, laika periods no 10. līdz 13.septembrim, 14. un 19.oktobris, kā arī decembra otrā puse.

No kāzu rīkošanas vajadzētu atturēties šādos datumos: 31.janvārī, februāra otrajā pusē, 3.martā, 29. un 30.maijā, 1,jūnijā, 27. un 29.oktobrī, 6.decembrī.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Skorpioniem

Šīs zīmes pārstāves vilina viss noslēpumainais un mistiskais. Nebrīnīsimies, ja šī horoskopa pārstāvju mīļākā rota ir neliela un neievērojama. Visticamāk, ka tā satur kādu mistisku simbolu, zīmi, bet varbūt ir amulets, kam jādāvā enerģija un izdošanās ikdienas dzīvē.

Bieži vien ikdienā tiek nēsātas senas rotas, kas saņemtas mantojumā no vecvecākiem, vecākiem. Izvēloties rotas pacentieties tās izvēlēties gaumīgas, lai tajās tiktu izmantotas zīmes un simboli.

Svarīgi, lai rotā tiktu izmantoti akvamarīns, topāzs, rubīns, granāts.

Strēlnieks.

Ja plānojat doties laulībā, tad vēlams to darīt gada pirmajā pusē, kad zvaigžņu stāvoklis būs labvēlīgs oficiālas kopdzīves uzsākšanai ar mīļoto.strelnieks

Laulību noslēgt varat 16.janvārī, 8., 11., 12.februārī, visu marta mēnesi, laika periodā no 23.jūnija līdz 30.jūnijam, 4.septembrī, 10. un 12.oktobrī, 30.novembrī.

No kāzām nepieciešams atturēties 3.aprīlī, 5. un 18.maijā, laika periodā no 14. līdz 22.jūlijam, 20.septembrī, 31.oktobrī un 9.decembrī.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Strēlniekiem

Neraugoties, ka sievietes Strēlnieks dzīvi uztver viegli un ar veselīgu humoru, tomēr viņas rotaslietas mīl gluži, kā pārējās daiļās dzimuma pārstāves.

Īpaši viņām patīk senas rotaslietas, kas varbūt pirmajā mirklī var šķist nedaudz dīvainas, abstraktas. Ja vēlaties patiesi iepriecināt, tad meklējiet rotu antikvariātā. Ja vēlaties rotu pasūtīt, tad atcerieties, ka varat veidot kādas slavenas rotas kopiju, tā patiesi dāvanas saņēmēju iepriecinās.

Gatavojot rotu nepieciešams izmantot senus elementus, simboliku un der izmantot šādus pusdārgakmeņus: topāzu, cirkoniju, ametistu.

Mežāzis.

Jūsu domas nemaz nesaistīsies ar kāzām. Mīļotajam var nākties pamatīgi nopūlēties, kamēr dosiet piekrišanu.

Ideāls laiks kāzām būs 3.marts, laika periods no 6. līdz 18.maijam, augusta mēnesis, mezaazis3.novembris un laika periods no 18. līdz 20.decembrim.

Nelabvēlīgas dienas laulības ceremonijai: jūnija, jūlija mēnesis, laika periods no 4. līdz 23.septembrim.

Ja godīgi, tad Jums došanās laulības ostā nemaz nav vajadzīga. Jūs iztiekat tīri labi viens! Tomēr ir izņēmumi!

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Mežāžiem

Pret rotaslietu iegādi izturas nopietni. Tās ilgi tiek meklētas, pielaikotas. Bet kad pirkums veikts, tad vienmēr ar to ir apmierinātas. Rotaslietas maina reti.

Visbiežāk maiņa norisinās tad, kad iespējams iegādāties vel efektīvāku un dārgāku rotaslietu. Pret rotaslietām izturas kā pret mantām, kas izceļ īpašnieces sociālo statusu un personisko veiksmi.

Pasūtot rotu nepieciešams pārliecināties, ka tajā būs iestrādāti šādi akmeņi: malahīts, rubīns, cirkonijs.

Ūdensvīrs.

Laulības labāk slēgt vasaras mēnešos vai arī gada beigās – novembrī, decembrī.

Ja vēlaties nodrošināties ar zvaigžņu atbalstu ilgai un laimīgai laulībai, tad oficiālo ceremoniju nepieciešams ieplānot udensvirs7.februārī, 5. un 6.maijā, laika periodā no 1. līdz 21.jūnijam, 4., 16., 22.jūlijā, laika periodā no 17. līdz 28.septembrim, 29.novembrī vai 3.decembrī.

Nelabvēlīgs laiks kāzām – no 1. janvāra līdz 19. janvārim, no 3.marta līdz 20.martam, 8.augustā un 2.novembrī.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Ūdensvīriem

Šīs horoskopa zīmes pārstāves lieliski orientējas rotaslietās, dažādos modīgos aksesuāros, bižutērijā. Pat izvēlēta bižutērija izskatīsies eleganta un stilīga.

Tiesa gan bižutēriju viņas uzskata nevis par rotaslietu, bet par aksesuāru. Ja nevarat atļauties dārgu rotaslietu, tad droši iegādājaties bižutēriju. Dāvana tiks sirsnīgi novērtēta. Vēlams, lai rotaslietā būtu iestrādāti akmeņi: granāts, ametists, cirkonijs, safīrs.

Zivis.

Laulības veidosies laimīgas un ilgstošas, ja kāzas ieplānosiet gada sākumā vai pavasara periodā. Kāzu datumu varat noteikt 4., 23, 25.janvārī, laika periodā no 6. līdz 11.februārim, visu marta mēnesi, laika periodā no 1. līdz 23.aprīlim, 8, 9., 17.augustā, 29.septembrī, 19.decembrī.zivs

No kāzu rīkošanas ieteicams atturēties 7. un 9.jūnijā, jūlija mēnesī, 2., 3., 12.septembrī un 9. novembrī.

Kādas rotas un pusdārgakmeņus dāvināt?

Zivīm

Šīm sievietēm patīk daudz rotaslietu, sākot no bižutērijas un beidzot ar dārgām rotām. Ja atļautu finanses, tad šīs daiļavas labprāt kļūtu par juveliera veikalu īpašniecēm vai izvēlētos saistītu profesiju, kas saistītu ar dārglietu radīšanu, tirdzniecību.

Viņu uzmanību saista akmeņu kompozīcijas no dažādiem pusdārgakmeņiem un bižutērijas. Pērles, pērlītes un vispār, viss, kas spīd un laistās košos uguņos. Rotaslietās un bižutērijā nepieciešams iestrādāt ametistu, pērles, akvamarīnu, koraļļus.

Vai esat noskaidrojuši par savu seksuālo saderību?

Nē!
Skatāmies un izdarām secinājumus… ŠEIT

Beigu daļu rotāsim ar : RŪGTS! RŪGTS! RŪGTS!

Laulības

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Laulības, pareģis veiksmei, dāvanu izvēle priekš līgavas”

  1. vecpuika saka:

    KĀDI DĀRGAKMEŅI, LUPATU ROKĀS LAI RUKĀ! IZLAIDUŠĀS LĪDZ KLIŅĶIM!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top